زن و شوهر می پوشد صلیب شکسته ماسک در مینه سوتا خارج

مارشال, Minn. — یک زن و شوهر در مینه سوتا عینک قرمز ماسک صورت نابودسازی با صلیب های شکسته به خارج در یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی.

پلیس به نام جمعه به خارج در مارشال در جنوب غربی بخشی از دولت در یک گزارش که دو خریداران بودند با پوشیدن ماسک را با نماد های مورد استفاده توسط حزب نازی. یکی دیگر از خریداران Raphaela مولر که یک کشیش از جنوب غربی ایالت مینه سوتا محله, ارسال ویدیو در Facebook از مرد و زن بودن در مواجهه با دیگران در فروشگاه استار تریبیون گزارش داد.

“اگر شما رای (دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو) بایدن شما قصد زندگی در آلمان نازی, این چیزی است که آن را به مانند” زن با صلیب شکسته ماسک گفت: در این ویدئو به عنوان شوهر حاوی کیسه های مواد غذایی به سبد خرید.

مولر گفت: زمانی که او برای اولین بار دیدم و شوهر او احساس “حالت تهوع و من می خواستم به گریه که من به پایان رسید تا انجام است.”

“من لال بود و شوکه کرد. من شنیده ام (چیزهایی مثل این) اتفاق می افتد در جاهای دیگر اما من هرگز فکر نمی کردم من می بینم چیزی شبیه به آن است,” او گفت:.

مارشال پلیس به این زن و شوهر بدون تجاوز اعلامیه اما استناد و یا دستگیری آنها پلیس سروان. جف Wenker گفت: AP در روز یکشنبه. پلیس هم مشخص نشده است.

شنبه روز اول بود که مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اجرایی سفارش اثر در زمان نیاز به ماسک در کسب و کار و فضاهای عمومی برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. خارج شده و در حال حاضر نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک در آن اسم و باشگاه سام فروشگاه.

در بیانیه ای خارج شده گفت: بنتون ویل آرکانزاس مبتنی بر خرده فروش “را تحمل نمی کند به هر شکل از تبعیض یا آزار و اذیت در هر جنبه از کسب و کار ما.”

“مدیریت فروشگاه ارائه شده این افراد یکبار مصرف ماسک صورت به عنوان یک جایگزین که آنها خودداری کرد. افراد متخاصم شد و خواسته شد به ترک فروشگاه توسط فروشگاه مدیریت” خارج شده گفت:.

زن و شوهر تجاوز ممنوع است برای حداقل یک سال و امر به تمام فروشگاه های وال مارت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر