دادگاه: حاکم دبی ربوده شده, دختران

دبی حاکم شیخ محمد بن راشد آل مکتوم دستور ربودن دو دخترش و هماهنگ یک کمپین ارعاب علیه همسر سابق خود و یک قاضی حکم داده است.

قاضی اندرو مك فارلين گفت: او پذیرفته شده به عنوان اثبات یک سری از اتهامات ساخته شده توسط محمد سابق, همسر, Princess Haya bint al-Hussein, 45, نیمه, خواهر, از اردن ملک عبدالله در بازداشت نبرد بیش از دو فرزند خود در لندن را به دادگاه عالی.

Sheik Mohammed bin Rashid Al Maktoum with wife Princess Haya of Jordan, son sheik Zayed bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum and daughter Sheikha Al Jalila bint Mohammad bin Rashid al Maktoum. Picture: Getty
media_cameraشیخ محمد بن راشد آل مکتوم با همسر شاهزاده Haya اردن پسر شیخ زاید بن محمد بن راشد آل مکتوم و دختر Sheikha Al Jalila بنت محمد بن راشد آل مکتوم. عکس: گتی

Princess Haya فرار به لندن در 15 آوریل سال گذشته با کودکان, Jalila 12 و زاید, 8 ترس برای ایمنی او در میان سوء ظن است که او تا به حال یک امر با یکی از بریتانیا گرفتهاست.

به عنوان بخشی متعاقب آن بازداشت مورد اندرو مك فارلين رئيس جمهور از دادگاه خانواده بخش در انگلستان و ولز ساخته شده یک سری از “یافته های حقیقت” در مورد اتهامات مطرح شده توسط Princess Haya در طول جلسات بیش از نه ماه گذشته.

Princess Haya Bint al-Hussein arrives with her lawyer Baroness Fiona Shackleton at the High Court in London last month. Picture: Getty
media_cameraPrincess Haya Bint al-Hussein می رسد با وکیل او بارونس فیونا شاکلتون در دادگاه عالی در لندن در ماه گذشته. عکس: گتی

آقای مک فارلین گفت: او را پذیرفته و او ادعا می کنند که شیخ محمد مرتب برای دخترش Shamsa و سپس در سن 18 به ربوده کردن خیابان کمبریج در انگلستان در سال 2000 و او را پرواز به دبی.

او همچنین حکومت آن را ثابت کرد که شیخ تا به حال مرتب برای Shamsa خواهر کوچکتر Latifa به توان ربوده از یک قایق در آبهای بین المللی کردن هند توسط نیروهای هند در سال 2018 و بازگشت به امارات در چه بود دوم خود را شکست خورده فرار تلاش.

هر دو همچنان وجود دارد “محروم از آزادی” آقای مک فارلین گفت.

heikh Mohammed bin Rashid al-Maktoum (L), Vice President and Prime Minister of the United Arab Emirates and ruler of Dubai, and his wife Princess Haya bint al-Hussein in 2018. Picture: AFP
media_cameraheikh محمد بن راشد آل مکتوم (L) معاون رئیس جمهور و نخست وزیر امارات متحده عربی و حاکم دبی و همسرش, Princess Haya bint al-Hussein در سال 2018 است. عکس: AFP

در قضاوت های منتشر شده در پنج شنبه, آقای مک فارلین پذیرفته شده است که شیخ در معرض Princess Haya به یک کمپین ارعاب ساخته شده است که او از ترس برای زندگی خود را.

او گفت: شیخ چه کسی ازدواج شاهزاده Haya در سال 2004 تا به حال او را طلاق داد در سالگرد 20th باشد از مرگ پدرش شاه حسین از اردن, زمان او گفت: عمدی بود.

“من … به این نتیجه رسیدند که برای نجات برخی از محدود استثنا مادر ثابت شده است او مورد با توجه به واقعی اتهامات او ساخته شده است” آقای مک فارلین گفت.

From left to right, Ivanka Trump, the daughter of Donald Trump, sheik Mohammed bin Rashid Al Maktoum, Vice President and Prime Minister of the United Arab Emirates and ruler of Dubai and Dubai Crown Prince, sheik Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum, attend the Global Women's Forum in Dubai, last month. Picture: AP
media_cameraاز چپ به راست, Ivanka Trump, دختر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شیخ محمد بن راشد آل مکتوم معاون رئیس جمهور و نخست وزیر امارات متحده عربی و حاکم دبی و دبی تاج شاهزاده شیخ حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم حضور در جهانی زنان فروم در دبی در ماه گذشته. عکس: AP

شیخ 70 و معاون رئیس جمهور و نخست وزیر امارات متحده عربی, به نظر نمی رسد خود را در مورد دادگاه و دستور وکلای او برای قرار دادن به جلو یک چالش به ادعا می کند که وکلای او گفت: او را رد کرد.

محدودیت برداشته

قاضی گیری ساخته شد در ماه دسامبر اما تنها می تواند گزارش پس از محدودیت برداشته شد پس از حکم دادگاه عالی بریتانیا در اوایل رد شیخ محمد درخواست برای اجازه به درخواست تجدید نظر در برابر انتشار آنها.

آقای مک فارلین گفت: اتهامات ساخته شده توسط Princess Haya در مورد آدم ربایی و شکنجه Shamsa و Latifa و تهدیدات صورت گرفته علیه او ثابت شد به غیر از او ادعا می کنند که ازدواج ترتیب داده شده بود که در پی بین Jalila و عربستان شاهزاده محمد بن سلمان.

Prince William, Duke of Cambridge and Catherine, Duchess of Cambridge talk with sheik Mohammed bin Rashid Al Maktoum after his horse 'Blue Point' won The King's Stand Stakes at Ascot Racecourse last year. Picture: Getty
media_cameraشاهزاده ویلیام دوک کمبریج و کاترین دوشس کمبریج صحبت با شیخ محمد بن راشد آل مکتوم پس از اسب خود را در “آبی نقطه’ برنده پادشاه ایستاده سهام در Ascot دور مسابقه سال گذشته است. عکس: گتی

در ماه ژوئیه گذشته قاضی صادر کرده است به طور موقت ازدواج اجباری منظور حفاظت در رابطه با Jalila بیش Princess Haya ترس اما گفت که این تنها بر اساس شنیدهها و شواهد.

“اتهامات که پدر دستور داده و هماهنگ به ربودن و تفسیر به دبی از دختران خود Shamsa و Latifa هستند بسیار بالا منظور از جدیت گفت: آقای مک فارلین.

“آنها همچنین ممکن است شامل یافته البته در عمران, استاندارد, رفتار که بر خلاف قوانین کیفری انگلستان و ویلز, حقوق بین الملل, بین الملل دریایی و بین المللی پذیرفته شده حقوق بشر و هنجارهای.”

Princess Haya Bint al-Hussein of Jordan leaves the Royal Courts of Justice in London. Picture: AFP
media_cameraPrincess Haya Bint al-Hussein اردن برگ دادگاه سلطنتی عدالت در لندن است. عکس: AFP

آقای مک فارلین گفت: شیخ به حال رد تمام اتهامات اما گفت که از خود حساب مربوط به Shamsa و Latifa که “او شده است باز و صادقانه با دادگاه”.

“من پیدا کرده اند که پدر عمل به عنوان او را با احترام به Shamsa و Latifa و من پیدا کرده اند که او همچنان به حفظ یک رژیم به موجب آن هر دو از این دو زن جوان هستند كه از آزادي خود محروم البته در درون خانواده و اقامت در دبی,” او گفت:.

در اصل منتشر دادگاه: حاکم دبی دختران ربوده شده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>