دادگاه پرتاب نیویورک مورد است که می تواند به گسترش حقوق تفنگ

توسط MARK SHERMAN

واشنگتن (AP) — دادگاه عالی sidestepped عمده تصمیم گیری در حقوق تفنگ دوشنبه در یک نزاع بر سر شهر نیویورک سابق ممنوعیت حمل اسلحه.

قضات انداخت از یک چالش از اسلحه گروه های حقوق. این حکومت است که این شهر را به سهولت محدودیت در مصرف مجاز قفل شده و تخلیه اسلحه در خارج از محدوده شهرستان همراه با تغییر در قانون دولت برای جلوگیری از نیویورک از احیای ممنوعیت چپ دادگاه با هیچ چیز به تصمیم می گیرید. دادگاه خواسته دادگاه بدوی به در نظر گرفتن که آیا این شهر قوانین جدید هنوز مشکلات مطرح برای صاحبان اسلحه.

ضد اوجی نهایی به دیوان عالی کشور مورد ناامیدی به تفنگ طرفداران حقوق و کمک به کنترل اسلحه گروه که فکر محافظه کار دیوان عالی کشور اکثریت غنی شده توسط دو انتصاب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh ممکن است استفاده از این مورد به گسترش نقطه عطفی گیری از یک دهه پیش که تاسیس یک راست به نگه داشتن اسلحه در خانه برای دفاع از خود.

اما دیگر اسلحه موارد باقی می ماند در دادگاه خط لوله و قضات می تواند تصمیم به شنیدن یک یا بیشتر از این مدت است.

اگر چه به نظر unsigned دادگاه تقسیم شد و 6-3 بیش از نتیجه.

Gorsuch پیوست قضات ساموئل Alito و کلارنس توماس در مخالف از اخراج. Kavanaugh نوشت مختصری concurring نظر که در آن موافقت خود را با نتیجه اما همچنین گفت که دادگاه باید تا یکی دیگر از اسلحه های مورد زود است.

دادگاه های پایین را تایید کرد, تنظیم, اما تصمیم دادگاه عالی در اوایل سال 2019 به مرحله به مورد نشانه های علاقه احیا شده و در حقوق تفنگ از یک دادگاه با دو قضات.

مسئولان هر دو شهرستان و در سطح دولت درهم برای پیدا کردن یک راه برای حذف این مورد از قضات’ درک. نه تنها شهر تغییر مقررات آن اجازه می دهد تا مجوز صاحبان اسلحه برای حمل و نقل سلاح های خود را به مکان های خارج از نیویورک پنج بخش نیویورک اما دولت در تصویب یک قانون محرومیت شهرستانها از اعمال به چالش محدودیت.

کسانی که حرکت موفق به دریافت این دادگاه به اخراج در مورد قبل از استدلال در ماه دسامبر.

.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de