جفری اپستاین دوست صمیمی Ghislaine ماکسول است بنابراین غیر ممکن است برای پیدا کردن که یک منهتن قاضی گرفته است نادر مرحله اجازه می دهد او را به خدمت با طرح دعوی در دادگاه — از طریق ایمیل با توجه به یک دادگاه فدرال پرونده.

وکلای اپستاین مدعی آنی کشاورز بود griped به قاضی فدرال دبرا فریمن که آنها بوده ام در تلاش برای پیدا کردن خوار انگلیسی ها در جامعه به خدمت او با شکایت ثبت شده در نوامبر اما که او را به انجام یک کار خوب از پنهان شده است که آنها شده اند قادر به رسیدن به او اسناد دادگاه نشان می دهد.

“شاکی اقدام به تعیین محل و شخصا خدمت ماکسول فایده ای نداشت. او مشاور انجام داده گسترده سوابق جستجو و در واقع آدرس های مختلف برای ماکسول” کشاورز وکلا نوشت: در ژانویه 27, حرکت, درخواست قاضی فریمن اجازه می دهد تا آنها را به خدمت ماکسول با استفاده از “متناوب” به معنی.

Jeffrey Epstein and Ghislaine Maxwell. Picture: Getty
media_cameraجفری اپستاین و Ghislaine ماکسول. عکس: گتی

اعطای حرکت قاضی فریمن اذعان کرد که کشاورز “به اندازه کافی نشان داده است که خدمات شخصی خواهد بود غیر عملی” و دستور داد ماکسول به خدمت از طریق ایمیل و از طریق وکلای مدافع خود را در یک طرح دعوی در دادگاه مربوط به کلید دیگر اپستاین متهم ویرجینیا Giuffre.

از نیویورک پست گزارش می دهد که کشاورز وکلا بی درنگ ایمیل یک کپی از احضار و شکایت به ماکسول ایمیل به عنوان وکیل به نمایندگی از او در Giuffre مورد.

“خانم ماکسول لطفا دیدن زیر متن منظور اعطای ما حرکت به تایید متناوب خدمات شما در کشاورز v. Indyke” می خواند ایمیل که واصل شد به دادگاه به عنوان مدرک.

اگر ماکسول کمپ پاسخ نمی به کت و شلوار 6 مارس قضاوت پیش فرض قرار داده خواهد شد در برابر او قاضی حکم داد.

Epstein accusers Annie Farmer (right) and Virginia Roberts Giuffre, with lawyer David Boies. Picture: Getty
media_cameraاپستاین شاکیان آنی کشاورز (راست) و ویرجینیا رابرتز Giuffre با وکیل دیوید Boies. عکس: گتی

کشاورز وکلا گفته اند که آنها می دانم که او وجود دارد و چون او شده است “شرکت فعالانه” در افترا کت و شلوار که شامل Giuffre که علیه او در همان دادگاه است و “شور و نشاط مبارزه با” انتشار اسناد در این مورد سوابق دولت است.

Epstein’s mugshot courtesy of the New York State Sex Offender Registry. Picture: via AP
media_cameraاپستاین mugshot حسن نیت ارائه میدهد از ایالت نیویورک جنسیت مجرم رجیستری. تصویر: via AP

کشاورز وکلا گفت: این پست که آنها آمدیم تا در نهایت در خدمت گریزان اتهام آزار دهنده.

“ما فقط فکر نمی کنم او باید قادر به گول زدن قانون” گفت: یکی از وکلا که خواسته نمی شود به نام.

کشاورز کت و شلوار مدعی او ملاقات ماکسول و اپستاین از طریق او خواهر بزرگتر ماریا که می خواهم استخدام شده توسط میلیاردر برای خرید هنر برای او.

اپستاین شروع به گرفتن علاقه آنی زمانی که او در اطراف 16 و در نهایت او را دعوت به خود را از راه دور جدید مکزیک در تگزاس که در آن ماکسول تحت فشار او را برهنه و پس از آن “لمس قطعات صمیمی” از کشاورز بدن و “دید او” تحت پوشش یک ماساژ دادگاه اسناد و مدارک محرمانه.

Ghislaine Maxwell. Picture: AFP
media_cameraGhislaine ماکسول. عکس: AFP

اپستاین درگذشت فدرال قفل در ماه اوت است.

آن به شرح زیر ادعا می کند که شاهزاده اندرو و Ghislaine ماکسول را یک “حمله هوایی” به گفته یکی از دوستان که هنوز صحبت می کند به او در پنهان شده است.

انگلیسی ها در جامعه متهم از گرداندن مراکز فساد دختران زیر سن قانونی برای میلیاردر کودک آزار اپستاین گفته شده است که در جلب اعتماد دوست خود را که او تا به یک توافق با پسر ملکه که آنها نمی خواهد نشت خاک در هر یک از دیگر.

شاهزاده اندرو – که اتهامات را رد کرده او تا به حال رابطه جنسی با یک نوجوان ویرجینیا رابرتز Giuffre – عموم شرمنده ما قانون رئیس جفری برمن بیش از اپستاین رسوایی برای ارائه “صفر همکاری” با تلاش برای مصاحبه با او.

این است که با وجود دوک یورک 59 اصرار در بیانیه ای در سال گذشته بود که او “مایل به کمک” در این تحقیقات به دوست سابق خود را.

Ghislaine Maxwell and Prince Andrew are reported to have made a ‘pact’. Picture: Supplied
media_cameraGhislaine ماکسول و شاهزاده اندرو به گزارش ها ساخته شده اند ‘پیمان’. تصویر: عرضه

تحت محاصره شاهزاده در همین حال بنا به گزارش ها در آنجا ماند در باهاما عمارت مد مغول پیتر Nygard با همسر سابق سارا فرگوسن در سال 2000.

Nygard, 77, است گفته که باید دعوت ده به اسراف و مستغلات تحت پوشش است که او کمک خواهد کرد آنها را با خود سازی حرفه.

واصل طرح دعوی در دادگاه منطقه جنوبی نیویورک ادعا کرد که Nygard plied افراد خود را با الکل و مواد مخدر قبل از آنها بودند به شدت مورد ضرب و شتم مورد تجاوز قرار گرفته و او تجاوز.

Nygard ارزش یک گزارش $A2 میلیارد دلار به شدت رد اتهامات خورشید گزارش با سخنگوی گفت: “این ادعاها کاملا نادرست و بدون پایه و اساس هستند و با شور و نشاط را تکذیب کرد.”

هیچ پیشنهاد شاهزاده آگاه بود Nygard را به اتهام فعالیت های.

در اصل منتشر دادگاه شدید حرکت برای پیدا کردن اپستین ‘خانم’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im