محققان می گویند ممکن است آنها مشخص منبع مرگبار coronavirus به عنوان تلفات soars گذشته 1600.

دانشمندان از دانشگاه تکنولوژی چین جنوبی در گوانگژو نوشت و چاپ مقاله سرمایه گذاری قماری که یک مرکز کنترل بیماری ها در نزدیکی یک ووهان غذاهای دریایی بازار ممکن است صفر برای ویروس.

Botao شیائو و لی شیائو نوشت که ووهان مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری بود که ممکن است منبع و دلیل آن “به میزبانی حیوانات در آزمایشگاه ها برای مقاصد پژوهشی” از جمله خفاش ها و شد “در 280 متر از Huanan غذاهای دریایی در بازار که در آن تعدادی از اوایل عفونت گزارش شده است.

در این مقاله با عنوان این ممکن است ریشه های 2019-nCoV coronavirusمحققان توضیح داد که “41 نفر در ووهان شد به سندرم حاد تنفسی و 27 از آنها تا به حال تماس با Huanan غذاهای دریایی بازار”.

مرتبط: به دنبال به روز رسانی در شیوع کروناویروس

آنها نوشت: “با توجه به شهرداری گزارش و شهادت از 31 ساکنان و 28 بازدید کنندگان بت هرگز یک منبع غذایی در شهرستان و هیچ بت معامله شد در بازار است.”

این مرکز تحقیقاتی نیز در مجاورت این اتحادیه در بیمارستان که در آن برای اولین بار گروهی از پزشکان آلوده شدند.

در یک مناسبت یک کارگر در WCDCP بود “هنگامی که حمله خفاش و خون خفاش (بود) شات بر روی پوست خود” محققان گفتند.

“او می دانست که در معرض خطر شدید عفونت بنابراین او قرنطینه خود را برای 14 روز” دانشمندان نوشت.

“در یکی دیگر از تصادف او قرنطینه خود را دوباره از آنجا که خفاش ها peed در او. او هنگامی که هیجان زده برای گرفتن یک بت حمل یک زندگی کنه.”

کارگران در تاسیسات به طور معمول استخراج نمونه بافت از خفاش ها بود اما نه تنها تسهیلات در این منطقه انجام دهند.

دوم آزمايشگاه ووهان موسسه ویروس شناسی چینی فرهنگستان علوم شد 12km از غذاهای دریایی بازار است.

دانشمندان نوشت که این موسسه گزارش داد که چینی خفاش نعل اسب شد و طبیعی مخزن ویروس سارس است که باعث 2002 همه گیر و این که “کسی که گرفتار با تکامل 2019-nCoV کروناویروس”.

غذاهای دریایی بازار تعطیل شد به عنوان بخشی از قرنطینه روش هنگامی که شیوع بیماری های ویروسی را آغاز کرد اما مقامات هنوز مشخص نیست که چگونه از آن آغاز شده است.

شمار کشته شدگان صعود به 1665 در سرزمین اصلی چین بیش از آخر هفته بعد از 142 بیشتر و ثبت مرگ و میر به گفته مقامات چینی’ گزارش روزانه است.

اما در هوبئی استان مرکزی از کانون virus تعداد موارد جدید آهسته سوم روز به سال 1843. بیش از 68,500 مردم آلوده شده است در سراسر کشور است.

در جای دیگر, پنجمین مرگ ثبت شده در خارج از سرزمین اصلی چین زمانی که تایوان گزارش خود اولین قربانی است.

قبلی قربانیان از فیلیپین به هنگ کنگ و ژاپن و فرانسه است. تایوانی است که قربانی یک زن 61 ساله بدون مجوز راننده تاکسی که “مشتریان اصلی بودند که به چین, هنگ کنگ و ماکائو” بهداشت و وزیر رفاه چن Shih-چانگ گفت.

در ژاپن تعداد زیادی از عفونت های جدید به افزایش خود ادامه داد و با شش مورد جدید گزارش شده در یکشنبه, بسیاری از آنها در توکیو.

چهل و آمریکایی ها نیز در میان صدها نفر با کروناویروس جدید در کشتی کروز قرنطینه کردن ژاپن یک مقام آمریکایی روز یکشنبه گفت: پس از دیگر آمریکایی ها در هیئت مدیره در سمت چپ به صورت چارتر پرواز به خانه.

الماس شاهزاده قرار داده شد در 14 روز قرنطینه در اوایل فوریه پس از یک سابق مسافر آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس.

یک ملبورن زن در هیئت مدیره نیز آزمایش مثبت است.

چند دولت اعلام کرده اند برنامه ای برای حذف شهروندان خود را از کشتی.

استرالیایی ها که تا به حال بازدید ووهان و قرنطینه در جزیره کریسمس آغاز خواهد شد و پس از رسیدن به پشت در سرزمین اصلی استرالیا پس از هیچ موارد گزارش شده از این ویروس کشف شد.

با AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im