COVID-19 و حیوانات خانگی خود را — یک متخصص راهنمای

تقریبا با کل کشور در Coronavirus مرتبط با مستند – و ما سطح اضطراب و استرس افزایش به عنوان یک نتیجه – زندگی با روز به روز تهدید تبدیل به یک واقعیت برای بسیاری از استرالیایی ها.

و به عنوان مسئول صاحبان حیوان خانگی آن را تنها طبیعی است که ما به نوبه خود از توجه به رفاه ما غیر انسانی اعضای خانواده بیش از حد.

اما وقتی که می آید به اطلاعات اطراف COVID-19 و حیوانات خانگی خود را در آن طول می کشد یک متخصص برای مرتب کردن حقایق از داستان است.

بنابراین قبل از اینکه شما تصمیم می گیرید برای ضد عفونی سگ و قرنطینه گربه خواندن برای مشاوره از Greencross دامپزشکان’ رئیس دامپزشکی, افسر,,,,, Dr Magdoline Awad که رکود برخی از COVID-19 افسانه ها و ارائه می دهد تا او را راهنمایی در مورد آنچه شما نیاز دارید به نگه داشتن شما و حیوانات خانگی خود را امن است.

Despite the occasional media report of a pet diagnosed, there is no evidence that our dogs and cats can spread COVID-19.
media_cameraبا وجود این گاه به گاه رسانه ها گزارش از یک حیوان خانگی تشخیص داده هیچ شواهدی وجود ندارد که ما سگ و گربه می تواند گسترش COVID-19.

می توانید حیوان خانگی من قرارداد CORONAVIRUS?

هنگامی که یک سگ در هنگ کنگ تست مثبت برای این ویروس به تازگی این عناوین ساخته شده در سراسر جهان افزایش دادن به این احتمال که حیوانات خانگی می تواند تبدیل به بخشی از زنجیره انتقال. معلوم است این است که بسیار بعید است.

“وجود دارد در حال حاضر هیچ شواهد قوی است که گربه ها می توانند آلوده شوند” می گوید: Dr Magdoline. “و در این نقطه وجود دارد شواهد محدود است که سگ ها می تواند از تبدیل شدن به آلوده به ویروس و در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که سگ می تواند تبدیل به ناخوشی آن است.”

آیا من می توانم قرارداد آن را از گربه یا سگ ؟

با وجود این گاه به گاه رسانه ها گزارش از یک حیوان خانگی تشخیص داده هیچ شواهدی وجود ندارد که ما سگ و گربه می تواند گسترش COVID-19.

Coronaviruses ها خانواده بزرگی از ویروس ها برخی از افراد اثر می گذارد در حالی که دیگران تنها انواع خاصی از حیوانات.

“این یک رمان ویروس, که بدان معنی است که آن را “جدید”, توضیح می دهد, Dr Magdoline. “این به این معنی است که دانشمندان هنوز در حال کار کردن چگونه و اگر آن را آلوده حیوانات خانگی در همه. شواهد نشان می دهد انتقال انسان به انسان. وجود دارد در حال حاضر هیچ مدرکی که حیوانات خانگی می تواند یک منبع عفونت برای انسان و یا سایر حیوانات است.”

COVID-19 survives longer on hard, inanimate surfaces as opposed to soft, porous surfaces.
media_cameraCOVID-19 دیگر زنده می ماند در سخت بی جان سطوح به عنوان نرم و سطوح متخلخل.

می توانید این ویروس منتقل می شود در خز?

COVID-19 دیگر زنده می ماند در سخت بی جان سطوح به عنوان نرم و سطوح متخلخل به عنوان مثال پارچه و خز. این بدان معنی است که خطر انتقال در حیوان خانگی خود را پوشش قابل ملاحظه ای پایین تر است.

“این خطر انتقال بسیار پایین است می گوید:” Dr Magdoline. “اگر شما COVID-19 مثبت و شما عطسه یا سرفه سگ خود را, شما ممکن است آلوده سگ کت و اگر شخص دیگری را لمس آن را به زودی پس از آن ممکن است گسترش یافته است.”

چه اقدامات احتیاطی آیا من نیاز به?

همانطور که در بالا اگر شما در حال حاضر بیمار و سپس محدود کردن تماس با حیوانات. اگر شما بیمار مطمئن شوید که برای ادامه به رعایت بهداشت از جمله شستن دست های خود را قبل و بعد از برقراری ارتباط با حیوان خانگی خود را.

“توصیه ما این است که شما نباید پت افراد دیگر سگ می گوید:” Dr Magdoline. “همانطور که با انسان ما باید حفظ اجتماعی فاصله با حیوانات بیش از حد.

“حیوانات خانگی زندگی با تایید COVID-19 فرد باید از ماندن در خانه و نه در تعامل با هر کسی در خارج از خانه است. اگر شما خود منزوی و یا در قرنطینه حیوان خانگی خود را امن با شما. ما همچنین توصیه به نگه داشتن تمام گربه های داخل خانه.”

در حال دامپزشکان یک ‘ضروری’خدمات?

واکسیناسیون و دامپزشک منظم معاینات باقی می ماند بسیار مهم – و بله دامپزشکان در نظر گرفته شود ‘ضروری’خدمات.

“دامپزشکان ضروری برای حفظ سلامت حیوانات” پس از اتمام Dr Magdoline. “بسیاری از دامپزشکان اقتباس کرده اند روش خود را به حداقل یا بدون تماس به منظور محدود کردن چهره به چهره تعامل با صاحبان حیوان خانگی. صاحبان حیوان خانگی در حال حاضر می تواند رها کردن و جمع آوری حیوانات خانگی خود را از دامپزشک GP درمانگاه اورژانس مراکز و یا بیمارستان ارجاع به نگه داشتن تماس فیزیکی را به حداقل برساند.”

در اصل منتشر COVID-19 و حیوانات خانگی خود را — یک متخصص راهنمای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de