COVID-19 قهرمانان باید به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی برای کارگران comp

واشنگتن — ستایش برای خدمات خود را و مورد ستایش قرار داد به عنوان روزمره قهرمانان کارگران ضروری است که coronavirus در کار هیچ تضمینی وجود ندارد در بسیاری از کشورهای در آنها واجد شرایط برای جبران خسارت کارگران برای پوشش حقوق از دست رفته و مراقبت های پزشکی.

کمتر از یک سوم از ایالات متحده را تصویب کرده اند که سیاست های تغییر بار اثبات برای پوشش مربوط به کار COVID-19 تا کارگران مانند پاسخ اول و پرستاران لازم نیست برای نشان دادن آنها به بیمار با گزارش برای یک مخاطره آمیز انتساب.

بحث بر comp کارگران در ایالات متحده است که بخشی از یک مقدار بزرگتر ملی بحث و گفتگو در مورد مسئولیت برای ویروس مواجهه با جمهوری خواهان در کنگره به دنبال گسترده shield برای کسب و کار در آینده coronavirus امداد لایحه.

و برای بسیاری از کارمندان رفتن به سایت های کار به عنوان اقتصاد بازگشایی وجود دارد حتی کمتر حفاظت از کارگران ضروری. تقریبا در همه کشورهای آنها برای اثبات آنها به این ویروس در این کار به واجد شرایط برای کارگران comp.

پرستار دری Harrington منچستر Conn., گفت: او COVID-19 مراقبت از بیماران آلوده در یک خانه سالمندان با محدود دنده محافظ. هارینگتون به شدت بیمار شد و از دست رفته پنج هفته از کار و در عین حال او comp کارگران ادعا می کنند در ابتدا تکذیب کرد بر اساس که بیماری او بود “نه پيشينه مرتبط با, و نه عجیب و غریب” به کار خود را.

“این فوق العاده است قدردانی می شود, اما ما نیاز به مراقبت گرفته شود هم گفت:” Harrington که در نهایت برنده ادعای خود را با اتحادیه کمک کند. “هیچ کس در آن باید به مبارزه به مراقبت گرفته شود زمانی که آنها به سادگی به انجام کار خود را به مراقبت از افراد دیگر است. آن را نفرت انگیز به من.”

کارگران جبران خسارت بیمه درمانی نمی باشد و یا بیکاری بهره مند شوند. این $56 میلیارد, دولت, بیمه در سطح سیستم است که یک ملت قدیمی ترین اشکال از یک قرارداد اجتماعی. در ارز برای پوشش کارگران را حق شکایت کارفرمایان خود را برای شغل مرتبط با مضرات. کارفرمایان از پرداخت حق بیمه برای حمایت از سیستم. قوانین پیچیده از ایالتی به ایالت متفاوت.

برخورد با شغل مرتبط با صدمات نسبتا ساده است اما بیماری همواره سختتر برای کارگران comp و COVID-19 به نظر می رسد در یک کلاس خاص خود را دارد.

“شما نمی دانید که در هر se که در آن شما استنشاق است که نفس به موجب آن شما آلوده شد گفت:” بیل اسمیت رئیس جمهور از کارگران آسیب های حقوق و وکالت گروه یا WILG یک انجمن حرفه ای وکلا به نمایندگی از کارگران است.

شما هنوز هم می تواند رسیدن به یک نتیجه گیری منطقی می گوید: دانشگاه وایومینگ قانون کار پروفسور مایکل داف.

“هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد انواع خاصی از کارگران خط مقدم در ترانشه در روز و روز را که فرد شروع به نگاه مانند ذغال سنگ خیش است که به طور معمول در معرض خطرناک بیماری به دلیل از کار خود را,” او توضیح داد.

فکر می کنم در بیمارستان و خانه سالمندان کارکنان بالینی اولین پاسخ دهندگان و گوشت بسته بندی کارگران, در میان دیگران.

اذعان چنین واقعیت بیش از یک دوجین متحده به تصویب سیاست های شناخته شده به عنوان “انگاره” که برای از بین بردن کارگران ضروری مانند دری Harrington پرستار از کانکتیکات نیاز به اثبات چگونه آنها در واقع COVID-19 در کار است.

این لیست شامل لیبرال, ایالات مانند کالیفرنیا و محافظه کار متحده مانند کنتاکی با توجه به WILG که وکلا’ ، کالیفرنیا سیاست و خارج از غرفه به دلیل آن را محافظت می کند همه کارگران نه فقط کسانی که در خط مقدم نقش.

در سطح فدرال وجود دارد فشار برای محافظت از کارگران در اداره امنیت حمل و نقل و خدمات پستی.

داف پیش بینی اکثر متحده خواهد بود و تمایلی به گسترش حمایت.

این موضوع شامل هزینه های قابل توجه و سخت لابی. آن چاله کارگران کار گروه وکلا و رفاه اجتماعی طرفداران در برابر کارفرمایان و شرکت های بیمه و حتی دولت های محلی و ایالتی است که استخدام کارگران خط مقدم.

در کلرادو یک درایو به تصویب COVID-19 فرض برای کارگران ضروری متوقف شده در قوه مقننه بیش از هزینه و نگرانی است.

“در یک زمان از جامعه گسترش یک بیماری مانند این است مناسب برای کارگران comp سیستم به عنوان یک تور ایمنی” گفت: ادی Sonn رئیس امور عمومی برای Pinnacol تضمین کلرادو پیشرو کارگران comp بیمه گر که مخالف تلاش است.

کسب و کار خاص را دیده حق بیمه افزایش یابد تا 27% او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im