Covid-19 همه گیر را فراهم می کند ‘فراموش نشدنی’ به موازات مرگبار 1918 جهانی آنفولانزا عفونت

حدود یک دقیقه پیش

Hauntingly مشابه است.

کمی بیش از یک قرن پس از جهانی بیماری همه گیر آنفلوآنزا که قطع یک مسیر مرگبار در سراسر غرب پنسیلوانیا است که چگونه Thomas Soltis توصیف coronavirus بیماری همه گیر است که به سرعت در حال گسترش از طریق بسیاری از پنسیلوانیا — در حال حاضر به کشته شدن 34 نفر در کشور و بیش از 30 ، 000 در سراسر جهان است.

“همه چیز ما در سال 1918 ما امروز شاهد آن هستیم: بسته شدن مدرسه کلیسا بسته شدن کسب و کار بسته شدن” گفت: Soltis یک Westmoreland County Community College جامعه شناسی استاد که سخنرانی در سالگرد 100 از آنفولانزای همه گیر و نوشت: کتاب در مورد منطقه ای آن تاثیر “ناخوشایند بازدید از این بانوی اسپانیایی.”

1918 بیماری بود به عنوان “اسپانیایی آنفولانزا” یا “بانوی اسپانیایی” از آنجا که اولین روزنامه گزارش از آنفولانزا در آمد در ماه مه 1918 از کشور اسپانیا, خنثی کشور در جنگ جهانی اول و موضوع را به زمان جنگ مطبوعات محدودیت. جهانی و همه گیر در ادامه به کشتن حداقل 50 میلیون نفر — شاید به عنوان بسیاری از 100 میلیون نفر از جمله حدود 700 ، 000 آمریکایی به گفته محققان با مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

“در برخی از راه های آن را در سال 1918 بیش از همه دوباره گفت: — با توجه به کسب و کار سرگرمی و آموزشی اختلالات است که بخشی از اجتماعی فاصله استراتژی برای مهار سلامت تاثیر covid-19. “ما درک می کنیم پزشکی بهتر و انتقال بهتر اما وجود دارد برخی از اتفاقات مشابه. نگاه ما به سرعت است که با این بیماری در حال گسترش است و با در نظر گرفتن نگه دارید.”

1918 آنفولانزا وارد در سه موج کشش به اوایل سال 1919. آن را کشته و حدود 50000 ساکنان نیوکاسل با توجه به تخمین های ذکر شده توسط Soltis. آنفولانزا آلوده بیش از 90,000 و کشته شدن بیش از 2000 نفر در Westmoreland County, او گفت:.

پیتسبورگ بيشترين مرگ و مير در هر شهر بزرگ ایالات متحده. آنفلوآنزا کشته شدن حداقل 4,500 مردم — بیش از یک در هر 100 نفر. حدود 24,000 مردم به دنبال درمان در بیمارستان های شهرستان.

در ارتفاع آن یک پیتسبورگ ساکن قرارداد آنفولانزا در هر ثانیه 70 با بیماری ادعا زندگی هر 10 دقیقه با توجه به گزارشهای ارائه شده به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

ارتش به فرماندهی مگی و رحمت بیمارستان ها و تبدیل کنکوردیا باشگاه در اوکلند به یک نقاهت در بیمارستان برای سربازان بسیاری از بیمار در حالی که آموزش در دانشگاه پیتسبورگ و کارنگی ملون دانشگاه.

قدیمی دادگستری شهرستان تبدیل شده بود به طور موقت بیمارستان به عنوان کینگزلی خانه در شرق آزادی گوزن شمالی تسلیم در Beechview یک کلیسای پروتستان در Sewickley و یک سالن اجتماعات مدرسه در Edgeworth. 300 تخت چادر رفت تا در وستینگهاوس پارک در Homewood با توجه به “پیتسبورگ در اپیدمی سال 1918” یک سال 1985 مقاله توسط کنت سفید در غرب پنسیلوانیا تاریخی مجله.

نمرات دیگر اورژانس بیمارستان ظهور در جوامع از Natrona و Tarentum به سکتدل لاک پشت نهر و واشنگتن است.

نشانه نوشته خارج Ligonier که در آن کل شهر شد تهدید رانندگان هشدار داد: “شما در خطر خود شما.”

سپس و در حال حاضر

“در سال 1918 ما نیست آنتی بیوتیک ها, ضد ویروس, ICU, مراقبت های سطح و یا حتی می دانیم که آنفلوانزا ناشی از ویروس” دکتر گفت: Amesh Adalja یک پیتسبورگ بر اساس بیماری های عفونی و مهم مراقبت پزشک است که یک محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

اسپانیایی آنفولانزای همه گیر “به ما نشان داد چگونه یک تنفسی گسترش ویروس می تواند غرق جهان” و “ایجاد یک عمده مخل رویداد” Adalja گفت. “آن را نیز به ما نشان داد که چگونه هدفمند اجتماعی فاصله می تواند مورد استفاده قرار گیرد به بلانت نیروی شیوع در جغرافیایی خاص مناطق است.”

دولت و مقامات شهرستان در سال 1918 توقیف کافه ها و سالن بیلیارد, سالن, تئاتر, سینما, و بیشتر. مدارس و زمینهای بازی بسته و فعالیت های کلیسای لغو شد. کالج و دبیرستان فوتبال بازی خاموش نامیده می شدند که شدند رژه و جشنواره ها.

در حالی که تحقیق در مورد آنفولانزای همه گیر Soltis “همیشه تعجب آنچه در آن احساس می کردم که در سال 1918 به می دانم که این بیماری در آینده شد و هیچ چیز شما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آن,” او گفت:. “در حال حاضر من می دانم و من آن را دوست ندارم.”

در حالی که هیچ گروه جمعیتی شده است, امان از اثرات coronavirus بیماری تلقی شده است اکثر جدی برای ساکنان مسن و کسانی که با کمبود سیستم ایمنی بدن و یا دیگر مشکلات اساسی. در سال 1918 آنفلوانزا سویه در زمان به ویژه بی رحمانه تلفات بر مردم در نخست از زندگی خود را بین سنین 20 و 40.

برخی از گروه های خاص — کارگران معدن زغال سنگ و زنان باردار — بیشتر مستعد ابتلا به سال 1918 بیماری Soltis اشاره کرد. “وجود دارد یک دکتر در گرینزبورگ را دیدم که 75% از او باردار, بیماران, مرگ,” او گفت:.

داستان غم انگیز از یک بزرگ نیوجرسی مبتنی بر خانواده است که از دست داده و چهار نفر از اعضا به covid-19 از جمله پنسیلوانیا مردی بود که در دولت اول مرگ بلافاصله به ارمغان آورد به Soltis’ ذهن تاثیر مخربی آنفولانزای اسپانیایی بود در Hausele خانواده در لذت بخش وحدت. در یک هفته در ماه نوامبر سال 1918 چارلز Hausele Sr. از دست داده و هشت تن از اعضای خانواده به آنفولانزا — همسرش دو دختر و چهار پسر و یک دختر در قانون.

یکی از مهمترین و دلسردکننده چیز در مورد کوروناویروس است که محققان هنوز خیلی چیزها برای یادگیری در مورد آن. در این صورت است که ناشناخته آریزونا زن و شوهر, مصرف سمی, ماهی, مخزن, تمیز کننده, ظاهرا اعتقاد داشتند یکی از مواد تشکیل دهنده آن خواهد بود شبیه به مالاریا مواد مخدر است که در حال آزمایش است به عنوان یک پتانسیل covid-19 درمان است.

1918 آنفولانزا بود و حتی بیشتر از رمز و راز و آمریکایی ها تبدیل شده به تعدادی از سوال می شود درمان.

“مختلف وجود دارد پیاز درمان و مشاوره به نوشیدن یک فنجان ویسکی” Soltis گفت.

‘طرف دیگر’

یکی دیگر از covid-19 ناشناخته حتی با 2 تریلیون دلار فدرال نجات بسته است که چگونه به خوبی اقتصاد و کار خانواده را بهبود یافتن از گسترده کسب و کار و تعطیلی و اخراج.

پس از سال 1918 همه گیر خود را اجرا کرده بود البته آمریکایی ها “تلاش برای بازگشت به حالت عادی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است گفت:” جرمی Youde دین از کالج هنرهای لیبرال در دانشگاه مینه سوتا دلوت و یک کارشناس بهداشت جهانی سیاست است.

در حالی رخ داده است که تا حد زیادی Youde اشاره کرد می توان آن را سخت به تشخیص بازیابی پس از همه گیری آنفولانزای از بازیابی است که به دنبال آمریکا همزمان دخالت در جنگ جهانی اول

“کسانی که شوک به نظر نمی رسد طولانی مدت و یا در نتیجه دراماتیک تغییر اجتماعی و یا اقتصادی سازه در مرتب کردن بر اساس همان راه بدونم در مورد در حال حاضر,” او گفت:. “چیزی که ما دیدم که بلافاصله پس بود که متوسط امید به زندگی کاهش یافته است 10 سال است. که به نظر می رسید به دور نسبتا به سرعت به عنوان زندگی کردم برگشت به حالت عادی و مردم به داشتن فرزند.”

Youde با اشاره به سال 1918 همه گیر را فراهم می کند احتیاطی درس در خطرات بهداشتی که می تواند رخ دهد با تلاش برای بازگشت بیش از حد به سرعت به زندگی به عنوان قبل از آن بود.

“ما شاهد بسیاری از همان اجتماعی فاصله توصیه (در سال 1918) اما ما نیز دیدم که در آن شهرها و دولت های محلی که کمتر سختگیرانه در محدودیت های خود را و یا بیش از حد سریع برای بلند کردن آنها را دیدم یک تجدید حیات (عفونت),” او گفت:. “اگر ما در آسانسور این سرعت بیش از حد ما خودمان را در معرض خطر احتمال دوم یا سوم موج.”

یکی از عواملی که متمایز covid-19 از استاندارد ویروس آنفلوانزا است که در آن در نظر گرفته می شود بیشتر مسری است. Youde گفت: به طور متوسط هر فرد با covid-19 می تواند آلوده بین 2.2 و 2.5 افراد دیگر در حالی که آنفلوآنزای فصلی نژادها به طور متوسط سرایت عامل 1.3 یا کمتر است.

در مقایسه با توجه به 2009 علمی مقاله 1918 آنفولانزا برآورد شده است به گسترش به طور متوسط بین 1.4 و 2.8 مردم برای هر فرد مسری.

برای Soltis این 1918 همه گیر را فراهم می کند برخی از امید و همچنین دلهره برای ماه های آینده. هر چند بسیاری از غربی پنسیلوانیا ساکنان جان از که آنفولانزا جوامع در نهایت بازگشت.

“مردم از دست اعضای خانواده خود را از دست داده و فرم خود را از درآمد و در عین حال به نحوی که آنها در بر داشت قدرت درونی به انجام,” او گفت:. “این نشان می دهد انعطاف پذیری از مردم است. به عنوان سخت به عنوان آن خواهد بود, ما رسیدن به طرف دیگر.”

جف Himler یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با جف در 724-836-6622, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
Coronavirus | محلی | Westmoreland

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net