Covid-19 بعید است به تصویب بین حیوانات و انسان دامپزشکان می گویند

21 دقیقه پیش

متخصصان پزشکی درمان انسان ها تنها کسانی نیستند که نیاز به تنظیم راه عمل آنها در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. دامپزشکان را ساخته اند تغییرات مشابه در درخواست صاحبان حیوان خانگی به تعویق انداختن روال قرار ملاقات ها و اعمال جراحی الکتیو.

آنها همچنین اطمینان صاحبان حیوان خانگی است که هر چند حیوانات هستند که به احتمال زیاد منبع اصلی این ویروس هیچ مدرکی وجود دارد که می توان آن را گذشت از حیوانات خانگی به انسان می گوید: دکتر هنری باغچه صاحب Loyalhanna کلینیک دامپزشکی در طبخ Township.

باغچه می گوید وجود داشته است نگرانی با توجه به یک گزارش از هنگ کنگ که یک سگ تشخیص داده شد با covid-19 عفونت و پس از آن درگذشت.

با توجه به مارس 20 گزارش از جهان Small Animal Veterinary Association 17-سال سگ پشمالوی سیاه پومرانیا شد قرنطینه پس از تست مثبت. آن را نشان داد هیچ درمانگاه نشانه هایی از این بیماری و منتشر شد و پس از دو هفته زمانی که یک آزمون پيگيری ثابت منفی است.

سگ از مرگ نسبت داده شد به غیر از مسائل مربوط به سلامت و سن.

“هیچ مدرکی وجود ندارد که سگ قرارداد covid-19 نه که از آن می گذشت ویروسی باعث به انسان دیگر یا حیوان” در این گزارش است.

“در حال حاضر شواهد و مدارک هنوز هم به شدت نشان می دهد که covid-19 نمی تواند قرارداد از حیوانات خانگی” گفت: WSAVA رئیس جمهور دکتر شین رایان.

هیچ درهم و برهم بوسه سگ

یک چیز صاحبان حیوان خانگی باید نگه دارید در ذهن باغچه گفته است که یک فرد با covid-19 “می تواند برخی از روی حیوان خانگی, بنابراین وجود دارد می تواند ویروسی اجزای حیوان خانگی اگر چه ما نمی فکر می کنم آن می تواند بسیار طولانی گذشته.”

مردم باید در عمل همان شستن دست رژیم پس از دست زدن به یک حیوان خانگی است که با استفاده از آنها در تمام شرایط در حال حاضر گفت: دکتر کنستانس Matson صاحب داناون کلینیک دامپزشکی در Ligonier.

“شستن دستها و صورت خود را لمس نمی فقط با استفاده از خوب بهداشتی شیوه” Matson گفت.

درهم و برهم بوسه سگ باید محدود بودن زمان بیش از حد باغچه می گوید: “سعی کنید به نگه داشتن حیوان خانگی خود را دور از صورت خود را.”

برای دیدن بیماران باغچه گفت: عمل خود را توسط دستورات زیر از پنسیلوانیا Veterinary Medical Association.

“ما در حال محدود است که به مراقبت ضروری,” او گفت:. “ما در حال قرار دادن اعمال جراحی الکتیو به بعد تاریخ — متاسفانه ما نمی دانیم که بعد از آن تاریخ خواهد بود. ما را به هر مورد به صورت فردی.”

“ما در حال انجام روش اورژانس و بازدیدکننده داشته است بیمار تنها” Matson گفت. “نگرانی از این است که برای حفظ ماسک و دستکش و سایر تجهیزات پزشکی برای مراقبت از سلامت انسان.”

بیشتر اقدامات ایمنی

هر دو باغچه و Matson گفت: صاحبان حیوانات خانگی باید تماس بگیرید قبل از آوردن حیوانات خود را به یک دامپزشک ،

باغچه گفت: کارکنان خود اجازه خواهد داد که یک نفر در داخل درمانگاه با یک حیوان خانگی اما آن شخص خواسته خواهد شد اگر آنها بیمار قبل از ورود و باید برای اقامت در اتاق انتظار. صاحبان حیوانات نیز می توانید انتخاب کردن برای ماندن در اتومبیل خود را و درمانگاه کارکنان را حیوان خانگی در داخل.

Matson کارکنان آوردن حیوانات در داخل با استفاده از قلاده از این درمانگاه در حالی که صاحبان صبر در ماشین. برای داروها درمانگاه گرفتن اطلاعات پرداخت از طریق تلفن و ارائه آنها را منظقه.

باغچه گفت: مردم باید در ترتیب برای کسی که برای مراقبت از حیوانات خانگی در مورد آنها تبدیل به بیمار با covid-19. که باید شامل داشتن دو هفته عرضه حیوان خانگی مواد غذایی و داروها در دست است.

یک جزوه از Banfield بیمارستان حیوان خانگی توصیه می کند این اقدامات احتیاطی برای حیوان خانگی و صاحب ایمنی در این بیماری همه گیر کوروناویروس:

• اجتناب از تماس با حیوانات وحشی از جمله کسانی که در نگهداری به عنوان حیوانات خانگی.

• به طور معمول تمیز و ضد عفونی کردن حیوانات تماس با سطوح مانند قفس و تغذیه مناطق و همچنین بلافاصله پس از تماس با در معرض خطر حیوانات مانند حیوانات وحشی و ولگرد و یا رومینگ رایگان سگ و گربه.

• نگه داشتن حیوانات خانگی به دور از مردم با آلوده covid-19 ویروس و محدود حیوانات خانگی از افراد آلوده به حد گسترش یافته است.

• تماس با دامپزشک خود در اولین نشانه های بیماری مانند سرفه یا بی حالی و نگه داشتن حیوان خانگی در داخل خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی.

شرلی McMarlin یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس شرلی در 724-836-5750, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
Coronavirus | انتخاب سردبیر | سبک زندگی | مطلب زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im