نامردی است و هیچ ربطی به کشور در پاسخ به ویروس

بیایید شروع با برخی از حقایق است.

COVID-19 کشتار بسیاری از مردم است. از اعلام اولین تایید ایالات متحده در مورد Jan. 20 مارس 16, آن کشته شدن نزدیک به 34000 آمریکایی است.

من دوست دیرین بیل بنت وزیر سابق آموزش و پرورش به تازگی به نظر می رسد در فاکس نیوز (که در آن ما هر دو همکاران) به “قرار دادن داده ها در چشم انداز” به عنوان یکی از میزبان های آن قرار داده است.

نتیجه بنت موقعیت است که COVID-19 تهدید شده است به طور افراطی و اغراق آمیز از ابتدا. بر خلاف هر لغت را پیدا می کنم او می گوید: COVID-19 است نه یک بیماری همه گیر “اما ما وحشت و دوزخ به عنوان یک نتیجه از اعتیاد به مواد مخدره از این. و این واقعا مایه تاسف است. نگاهی به حقایق است.”

بنت اصلی “واقعیت” این است که پیش بینی های فعلی نگه دارید که حدود 60,000 آمریکایی ها می میرند از COVID-19 (اگر او فکر می کند آن را کمتر از آن). “ما در حال رفتن به کمتر مرگ و میر ناشی از این از از آنفولانزا,” او گفت:. “برای این کار ما از ترس جهنم مردم آمریکا” و غرق اقتصاد است.

در اینجا مشکل اول: این پیش بینی ها از COVID-19 مرگ و میر به حساب اجتماعی فاصله شیوه های ما به تصویب رسید و آنها و محدود کردن میزان عفونت های جدید. اگر ما تا به حال شروع به گرفتن اقدامات احتیاطی آن برآورد خواهد بود (و شد) بسیار بالاتر است. بنابراین بنت botches مفهوم علیت. آن را مانند فریاد در آتش نشانی برای همه آب آسیب به خانه خود را پس از همه که سوزانده شد یک بخش کوچک از آشپزخانه خود را بدون تصدیق کرد که اگر آتش نشان تا به حال نشان داده شده است تا تمام خانه را سوزانده است.

بیش از 87 روز از اعلام ایالات متحده برای اولین بار در مورد این نوشته در آوریل 16, COVID-19 کشته شده است, به طور متوسط, 391 آمریکایی ها در هر روز. اگر شما سالانه است که شما می توانید 142,644 مرگ و میر بیش از دو برابر برآورد 61,000 مردم از آنفلوآنزا در طول 2017-2018 فصل آنفولانزا است که بنت اشاره کرد. اما دوباره که گمراه کننده است چرا که اگر بدون کنترل نرخ COVID-19 عفونت خواهد بود نمایی.

جدید آتلانتیس مفید است نمودار نمایش “گزارش جدید مرگ و میر هفتگی.” این COVID-19 خط شروع می شود در فوریه. 17 و تقریبا بلافاصله soars گذشته آنفولانزا — و همچنین تصادف با خودرو و به زودی پس از آن سرطان. از آوریل 6 تا 12 آوریل COVID-19 دوم-بزرگترین علت مرگ و میر در آمریکا به قتل 12,392 به بیماری های قلبی را 12,626. تعداد کسانی که منعکس کننده اقدامات بنت impugns به عنوان عفو اصطلاح درد نمیخورد.

بنت نشان می دهد ما باید فقط محافظت جمعیت آسیب پذیر نگه داشته و اقتصاد رفتن. من به اشتراک گذاشتن نگرانی خود را در مورد اقتصاد اما سوئد در تلاش است چیزی شبیه آن تلفات سر به فلک کشیده است و اقتصاد آن است توفنده به هر حال.

بنت معتقد در تلویزیون و در نوشتن است که امریکا شده است وحشت زده به یک غیر ضروری و افراطی توسط رسانه ها و چپ. او می خواهد آمریکایی ها به انسان و پاسخ با مرتب کردن بر اساس از شجاعت ما نشان داد پس از 9/11 حملات را به جای دادن به “پارانویا سبک در سیاست آمریکا است.”

ایده این است که آمریکایی ها دست پاچگی fraidy-گربه من اعتصاب به عنوان به شدت ناعادلانه است. در جایی که شواهد ؟ من آن را هیچ جا در زندگی روزمره و یا در داستان های الهام بخش از شجاع سلامت کارگران و سخاوتمندانه شهروندان است. و نه وجود دارد شواهد زیادی از آن را در نظر سنجی نشان می دهد که حمایت اجتماعی فاصله سیاست.

بنت معروف pro-lifer که صمیمانه می خواهد برای حفاظت از آسیب پذیر متولد نشده. به نظر من آسیب پذیر متولد سزاوار کافی حفاظت بیش از حد و فداکاری آمریکایی ها در حال ساخت است که تلاش نمی سوخت وحشت یا نامردی اما با قهرمانی.


یونس گلدبرگ است editor-in-chief از اعزام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de