7 دقیقه پیش

در فوریه. 22, 1980, تیم ایالات متحده آمریکا کشیده شاید بزرگترین ناراحت در تاریخ ورزش ضربه زدن خاموش vaunted شوروی سابق تیم ملی در بازی های المپیک زمستانی در Lake Placid n. y.

حتی به عنوان بازیکن رفت بالای سکو به خود را دریافت مدال طلا و پس از اتمام ماموریت با یک پیروزی بیش از فنلاند دو روز بعد نویسندگان این معجزه در یخ نمی دانستم تاثیر از آنچه آنها انجام داده بود.

آنها ماندن چهار به یک تریلر در المپیک ایجاد کرد. وجود دارد هیچ تلویزیون یا روزنامه های دستی سابق پنگوئن مدیر کل کریگ پاتریک, دستیار مربی در سال 1980 تیم جمعه به یاد می آورد. آنها اساسا منزوی بودند.

آن نیست تا زمانی که آنها پرواز به واشنگتن در نیروی هوایی به دیدار با رئیس جمهور جیمی کارتر که آنها متوجه این قدر از آنچه آنها انجام شده است.

“از پایگاه نیروی هوایی اندروز به کاخ سفید جاده ها بود به انتظارنشسته بودند با مردم در دو طرف جاده و با تکان دادن پرچم” پاتریک گفت. “ما فقط فکر کردم” چه کنیم؟’ ما تا به حال هیچ ایده.”

چهل سال بعد آمریکایی ها در همه جا هنوز هم در حال تکان دادن پرچم در جشن خود feat.

در روز سه شنبه پیتسبورگ پنگوئن را جشن سالگرد 40 از معجزه در یخ هنگامی که پاتریک و تیم ایالات متحده آمریکا کاپیتان مایک Eruzione رها کردن جن برای یک مراسم faceoff قبل از بازی مقابل Tampa Bay Lightning.

این مطمئن است به یک عاطفی شب برای پاتریک که شناخته شده است به یک بیت از یک cryer, برای یک دلیل: آن را به او یادآوری از گیاه بروکس اواخر مربی برای او همیشه تا به حال زیاد احترام و تحسین است.

“برای من, این گیاه بروکس و باید آن را” پاتریک گفت: شکستن برای یک لحظه او به عنوان مشترک افکار خود را در سال 2004 در فیلم “معجزه است.”

“او درخشان بود.”

پاتریک اول یک نگاه اجمالی از بروکس’ درخشش در بهار سال 1979.

پاتریک بود در مورد به نوبه خود 33 بسته بندی تا بازی خود را حرفه ای به نمایندگی از آمریکا در مسابقات قهرمانی جهان در مسکو هنگامی که بروکس او نزدیک مورد احتمالا در خدمت به عنوان دستیار مربی برای تیم المپیک.

مدت کوتاهی پس از بازگشت به خانه پاتریک یک تماس از بروکس.

“آیا شما هنوز هم علاقه مند است؟” پاتریک به یاد می آورد بروکس درخواست.

“آره, من علاقه مند هستم هنوز. هنگامی که شما نیاز به من؟” پاتریک پرسید.

“فردا” بروکس پاسخ داد.

بنابراین پاتریک بسته بندی شده در یک کیسه شروع به پریدن کرد و در ماشین و سوار از خانه اش در واشنگتن, به, St. Paul, Minn. در گفتگو با بروکس, Patrick آموخته است که چگونه این مربی برنامه ریزی برای دریافت یک نامتجانس فهرستی از کالج رقبا از سراسر کشور گرد هم می آیند به عنوان یکی.

“بچه ها ما باید در این تیم نمی مانند هر دیگر” پاتریک یاد بروکس گفتن او را. “آنها شده ایم به رقابت با یکدیگر برای مسابقات قهرمانی ملی برای سال. تنها راه من می دانم که چگونه به آنها را یک تیم است برای انجام دقیقا آنچه که او انجام داد. او می خواست آنها را به ایالات در برابر او.

“او گفت:” کریگ شغل شما این است برای نگه داشتن تمام قطعات با یکدیگر.’ که در ماه مه سال 1979. این همه بخشی از طرح جامع خود را از بسیار آغاز است.”

در حالی که پاتریک نظر کار بروکس را در سال 1980 نمی تواند بالاتر از او آمده است به درک چیزی در مورد آمریکا فهرستی که نیست لزوما آشکار در آن زمان است.

ناراحت از شوروی است که اغلب نقاشی به عنوان یک گروه از ragtag بچه های کالج شکست یک خوبی روغن تیم حرفه ای.

در حقیقت 13 از کسانی که بچه ها رفت و به بازی در NHL. نیل Broten مایک رمزی دیو مسیحی و مارک جانسون بودند All-Stars. کن مارو برنده جام استنلی چهار بار.

“آنها بازی بیش از 6000 بازی NHL به عنوان یک گروه و به ثمر رساند بیش از 3500 امتیاز به عنوان یک گروه” پاتریک گفت: “به طوری که آنها بودند که بد نیست.”

بد نیست در همه پاتریک است که سخت افزار آن را اثبات کند.

پاتریک نگه می دارد مدال طلای خود را در یک صندوق امانات اما اگر دوستان و یا اعضای خانواده بخواهید او را ماهی آن را و آن را نشان می دهد به آنها.

“مردم می خواهم به آن را نگه دارید و آن را در و گرفتن عکس با آن” پاتریک گفت. “من عاشق داشتن آن است. این بخشی از زندگی من است.”

جاناتان Bombulie یک تریبون-نقد و بررسی دستیار ورزشی ویرایشگر. شما می توانید تماس Jonathan از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de