Creed برنده باران-کوتاه کامیون مسابقه در کنتاکی جاده سریع السیر

SPARTA, Ky. — Sheldon Creed برنده نسکار کامیون سری مسابقه شنبه شب در کنتاکی جاده سریع السیر زمانی که باران شسته مرحله نهایی است.

از 22 سال برنده, برای اولین بار در 37 سری شروع می شود با در نظر گرفتن مرحله دوم فقط قبل از رعد و برق ضربه آهنگ.

“من در خانه نشسته hauler و صحبت کردن (خدمه ارشد) جف (Stankiewicz) در مورد آنچه کامیون انجام شد” کیش گفت. “من نمی خواهم به ادم که بدشانسی میاورد آن است. من متون جف گرفتن متون و گفتم من نمی خواهم به بحث در مورد آن من نمی خواهم چیزی را فرض کنیم و سپس آنها را به نام آن است.”

کیش آغاز شده دوم در شماره 2 GMS مسابقه شورلت و سوم شد و در مرحله اول قبل از فرو بردن کم از سوم گذشته یک گروه از کامیون در دامان 52 راه اندازی مجدد. او سپس مبارزه کنتاکی بومی بن رودز’ برای سرب و کنترل زمان برای گرفتن پرچم شطرنجی فقط به عنوان ابرهای تیره با نزدیک شدن به نوبه خود بیش از 4 از 1.5 مایل بیضی شکل است.

“شلدون آیا واقعا کار خوب در شروع مجدد” Stankiewicz گفت. “او بسیار تهاجمی در پایین و این چیزی است که ما در سرب. شلدون واقعا بالغ شده در این سال و این تیم بالغ شده است و انجام یک کار واقعا خوب. آن را به طور کلی یک روز خوب برای ما است.”

رودز مسابقه برنده دو سال پیش در سال 2015 برنده مت Crafton و جانی متوسط ساتر بعدی بودند در فردس. Austin هیل پنجم شد در یک تویوتا.

Rookie زین اسمیت آغاز شده و برنامه ریزی شده 150-lap رویداد دوم در کنار برت Moffitt و آویزان با او را قبل از مصرف سرب در دامان 26 برای مرحله 1 پیروزی. Creed در زمان مرحله دوم را برنامه ریزی 225 مایل رویداد رسمی در 71 دور فقط لحظات قبل از نسکار قرار داده و در این مسابقه در برگزاری با روشنایی خال خال در این نزدیکی هست.

خدمه درهم به پوشش خودروها و به دنبال سرپناه درست قبل از باران های سنگین کاهش یافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *