کشته راه اندازی شد و به کشتی فاجعه

تحقیقات جنایی را به انجام کارناوال استرالیا در میان روبی شاهزاده افتضاح که دیدم 2700 مسافر پیاده کشتی در سیدنی با وجود مسافران نشان coronavirus علائم و راه اندازی خواهد شد توسط پلیس.

با توجه به اخبار آسمان, NSW Police Commissioner میک فولر راه اندازی خواهد شد یک پرونده جنایی به کسی مقصر است برای اجازه دادن کشتی به اسکله و پیاده آلوده به مسافران است.

این docking روبی شاهزاده کشتی کروز در مارس 19 – و اجازه می دهد 2700 مسافر به پیاده با وجود برخی در هیئت مدیره داشتن COVID-19 علائم در نظر گرفته شده است یکی از بزرگترین “حوادث” در استرالیا در مبارزه با این بیماری همه گیر.

به تاریخ 622 مسافر در هیئت مدیره باید آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله 342 NSW ساکنان. شماره حساب به 10 درصد از استرالیا تایید موارد است.

NSW دولت است که زیر آتش بیش از دست زدن به آن از یاقوت شاهزاده خانم بوش کروز. نتایج آزمون منتشر شده توسط دولت در 20 مارس نشان داد چهار مسافر تا به حال قرارداد این ویروس در حالی که در هیئت مدیره اما در آن زمان 2647 مردم تا به حال سمت چپ کشتی.

اخبار.com.او در تماس است کارناوال استرالیا برای نظر.

مرتبط: به دنبال آخرین اخبار در COVID-19

The Ruby Princess cruise ship debacle has been dubbed the biggest ‘disaster’ in Australia’s fight against the pandemic. Picture: AAP Image/Steven Saphore
media_cameraروبی شاهزاده کشتی کروز افتضاح شده لقب بزرگترین ‘فاجعه’ در استرالیا در مبارزه با این بیماری همه گیر. تصویر: AAP تصویر/استیون Saphore

مرتبط: چرا روبی شاهزاده مسافران اجازه داده شد خاموش آلوده کشتی

اعلام تحقیقات جنایی می آید پس از یک رشته به بیرون درز تماس های تلفنی بین بندر اقتدار NSW و ارشد کارناوال استرالیا مقامات ممکن است منجر به یک ضربه محکم و ناگهانی تصمیم به اجازه روبی شاهزاده به حوض در سیدنی در روز 19 مارس ،

با توجه به سوابق به دست آمده توسط ساندی تلگرافچند تماس تلفنی صورت گرفت در شب از 18 مارس و در ساعت اولیه مارس 19 بود که تنها چند ساعت قبل از مرگ “کشتی” لنگر انداخت در سیدنی.

با توجه به انتشار بندر اقتدار به حال مقامات در ابتدا تکذیب کرد, کشتی اجازه حوض پس از آنها آگاه ساخته است که برخی از مسافران در هیئت مدیره تا به حال COVID-19 علائم.

یک نماینده از روبی شاهزاده تماس آمبولانس NSW به کتاب دو وسیله نقلیه برای بیماران آنها معتقد بودند coronavirus و تا به حال گفته شده تست شده است.

که اطلاعات ترجمه شد و به NSW پورت اقتدار که تصمیم به انکار ورود کشتی به بندرگاه سیدنی.

پس از دریافت یک تماس در مورد نیمه شب از کارناوال استرالیا مقامات این نشریه مدعی قدرت پورت backflipped در تصمیم خود اجازه می دهد روبی شاهزاده به حوض.

با توجه به قدرت پورت سیاهههای مربوط به دست آمده توسط ساندی تلگراف , این ادعا آمبولانس وسایل نقلیه نامیده می شدند به این پورت برای انتقال مسافران با عوارض ربطی به ویروس.

در حالی که این پورت قدرت است که اجازه کشتی به اسکله تصمیم به مسافران پیاده شد و تحت تماشای NSW سلامت.

اخبار.com.او در تماس است NSW پورت اقتدار را برای اظهار نظر.

مرتبط با: یاقوت شاهزاده خانم اشتباه که ناشی از موارد به منفجر شدن

To date, a total of 622 passengers who were on-board the Ruby Princess have tested positive for COVID-19. Picture: The Australian/Simon Bullard.
media_cameraتا به امروز در مجموع 622 مسافر که در هیئت مدیره بودند روبی شاهزاده خانم باید آزمایش مثبت برای COVID-19. تصویر: استرالیا/سیمون Bullard.

روز شنبه, NSW Labor به نام برای دولت وزیر بهداشت براد Hazzard به استعفا روبی شاهزاده رسوایی با مخالفت برچسب آن را “یکی از بزرگترین بهداشت و درمان حوادث” در NSW تاریخ است.

“باک متوقف می شود با وزیر بهداشت و ما امروز خواستار, وزیر بهداشت برای ایستادن در کنار” رهبر مخالفان جودی مک کی در بیانیه ای گفت.

با این حال آقای Hazzard در دفاع از اقدامات دولت گفت: کارشناسان که تصمیم گرفتند “بهترین در جهان”.

“هر یک از کارکنان ارشد بهداشت افسر ساخته شده است که تصمیم گیری ساخته شده آن را به بهترین توانایی خود را. و کسانی هستند که کارشناسان در این زمینه خود را” آقای Hazzard گفت.

NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار گفت: اگر آنها تا به حال شناخته شده coronavirus شد در هیئت مدیره کشتی آنها را متحرك مسافران متفاوت نقل مکان کرد و آنها را به خود بدهد.

The Ruby Princess was allowed to dock despite reports of COVID-19 symptoms on board.
media_cameraروبی شاهزاده خانم اجازه داده شد به اسکله با وجود گزارش از COVID-19 علائم در هیئت مدیره.

اما او گفت که باید مانع تنها 11 مورد از این ویروس است.

“مردم است که باید به دست آورد و خود را از عفونت در کشتی کروز می تواند اجتناب شده است و در هر دوره از زمان که مردم در آن کشتی کروز وجود دارد در واقع در معرض خطر بیشتر انتقال در کشتی کروز در یک بسیار آسیب پذیر گروه سنی”,,,, Dr شعار گفت.

بیش از یک در 10 NSW را coronavirus موارد متصل به روبی شاهزاده کشتی کروز و همچنین هفت تن از NSW 12 COVID-19 مرگ و میر.

با توجه به خورشید-هرالدهای روبی شاهزاده خانم تا به حال وارد 128 بیمار و مسافر و خدمه در هیئت مدیره با 24 از کسانی که داشتن یک تب بیش از 38 درجه است.

این گزارش به دست آمده به این نشریه گفته نشان می دهد که بیشتر از شش نفر گزارش عضلانی درد, اسهال, سردرد شدید و یا استفراغ.

Contagious cruise ship Ruby Princess was allowed to dock on March 19. Picture: The Australian/Simon Bullard
media_cameraمسری کشتی کروز روبی شاهزاده خانم اجازه داده شد به حوض در 19 مارس ، تصویر: استرالیا/سیمون Bullard

این نشریه ادعا می کند به جای درخواست مسافران که آیا آنها تا به حال سفر به بسیاری از کشورها در نظر گرفته متوسط و یا در معرض خطر آن است که درک آن در هیئت مدیره بودند و تنها خواسته برای تعیین اگر آنها می خواهم به سفر از طریق سرزمین اصلی چین و یا ایران و یا ترانزیت از طریق کره جنوبی. اما در آن زمان این کشتی اجازه داده شد به حوض در سیدنی, کامبوج, هنگ کنگ, اندونزی, ژاپن, سنگاپور و تایلند شده بود ذکر شده توسط وزارت امور خارجه و تجارت به عنوان متوسط به بالا خطر است.

NSW Police Commissioner میک فولر در حال بررسی است و از دست زدن به حماسه.

در اصل منتشر جنایی پروب راه اندازی شد و به فاجعه کشتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im