بحران ارائه می دهد لحظات اموختنی در مورد رفتارهای بهداشتی

وجود دارد بسیاری از درس های آموخته از این بیماری همه گیر کوروناویروس — برخی از آنها نگران کننده مانند کشور ما عدم برنامه ریزی و آماده سازی برای این رویداد رفتن چند دولت و اقتصادی آسیب پذیری خرده فروشی و رستوران و هتلداری صنایع به بهداشت عمومی بحران.

دو کلید قابل تعلیم لحظه آمد در این هفته از مطالعه جداگانه که برجسته مزایای تغییر رفتارهای شخصی برای سلامت بهتر نه فقط برای خود بلکه برای جامعه بزرگ.

ابتدا یک مطالعه منتشر شده در اروپا تنفسی مجله نشان داد سیگار را افزایش می دهد واکنش آنزیمی در پایین خطوط هوایی است که می تواند کمک به افزایش خطر شدید coronavirus.

“این یافته ها اهمیت ترک سیگار برای این افراد و افزایش نظارت از این خطر زيرگروه برای پیشگیری و تشخیص سریع این بیماری بالقوه کشنده” مطالعه متحده است.

اگر که نیست یک لحظه aha به رها کردن عادت مشاوره از دادستان کل Maura هیلی و بیمارستان عمومی ماساچوست اشاره کرد که عادت ناسالم خسارت ریه ها و تضعیف سیستم ایمنی بدن و افزایش شانس افراد آلوده را تجربه علائم شدید.

“اگر شما در حال سیگار کشیدن و یا vaping من از شما می خواهم به ترک. ترک در طول این همه گیر نه تنها می تواند زندگی شما را نجات دهد اما با جلوگیری از نیاز به درمان در بیمارستان, شما همچنین ممکن است صرفه جویی در زندگی شخص دیگری گفت:” دکتر جاناتان Winickoff مدیر اطفال تحقیق در MGH توتون و تنباکو تحقیقات و مرکز درمان.

ما برای سال شناخته شده است که سیگار کشیدن باعث بروز و تشدید مشکلات بهداشتی و بیماری همه گیر کوروناویروس ویترین آسیب پذیری است که به خطر بیافتد و ریه ها و سیستم ایمنی بدن و صورت. خوشنودی نباید دنبال کشف درمان موثر برای COVID-19 و نه یک واکسن. این یک بیدارباش تماس بگیرید.

قبل از coronavirus آمار ما slogged از طریق چرخه سالانه آنفلوآنزا — برخی بدتر از دیگران است. به دلیل آنفولانزا شناخته شده است مقدار وجود دارد تقریبا بی بند و مداخله کیفیت به پاسخ های عمومی — بسیاری چرخید سالانه واکسن آنفولانزا و ما با توجه به امواج از همکاران سقوط بیمار به عنوان “تنها چیزی که در اطراف است.” اما اخیر شبیه سازی کامپیوتر توسط محققان در فنلاند نشان داد که چگونه coronavirus گسترش می تواند در مکان هایی مانند سوپر مارکت ها هنگامی که قطرات از یک تک سرفه باقی می ماند در هوا برای چند دقیقه. آنها حتی می توانید سفر در سراسر راهرو متعدد.

ویروس نیست فقط “اطراف” به عنوان coronavirus نشان داده است ما آن را از فرد به فرد از طریق کسانی که سرفه و عطسه. اگر وجود داشت همیشه یک PSA برای نیاز به پوشش دهان هنگام سرفه یا عطسه ، ایضا برای نیاز به شستن دست یکی غالبا. اعتقاد به این که toughing از یک بیماری و رفتن به محل کار تنها تحت تاثیر خود شده است طرح میتوانست با موفقیت اجتماعی فاصله.

این نباید ما تبدیل به یک ملت از germophobes اما بهترین شیوه های مورد استفاده برای محدود کردن گسترش از coronavirus هستند commonsense روش برای نگه داشتن همه ما کمی سالمتر در سال به آمده است.

برای افراد سیگاری و یا vapers ایم که گفتن خود آنها را ترک یکی از این روزها — این روز است. Coronavirus حملات ریه ها — آیا آن را شروع به سر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im