مهم زمان دوره: چه مدت قبل از ما می دانیم که محدودیت های کار کرده

وجود دارد یک زمان بحرانی مدت 10 روز است که نشان می دهد یا نه تلاش های ما برای مقابله با کروناویروس مشغول به کار هستند.

آن است که زمان تاخیر بین اقدامات جدید قرار است در محل توسط دولت مانند quarantining خارج از کشور ورود و هیچ گونه تاثیری بر روی تعدادی از عفونت های جدید.

این تفاوت همچنان شیب تند رشد در تعداد و موفق مسطح منحنی.

و با تجزیه و تحلیل جدید است که نقشه برداری تدریجی مستند اقدامات فدرال و دولت های ایالتی را در محل قرار داده, آن را در حال حاضر ممکن است برای دیدن چگونه موثر آن اقدامات بوده است.

اما کارشناسان هشدار داده اند استفاده از اقدامات سختگیرانه برای پایین آوردن اعداد است مانند “دو فرد قایق در تلاش برای هدایت یک تانکر نفت”.

اوایل نشانه این است که استرالیا است که با داشتن برخی از موفقیت در “مسطح منحنی”.

اما اگر انتقال محلی را افزایش می دهد که به احتمال زیاد آن ممکن است تنها مختصری رو به پایین به نوبه خود.

در حال حاضر وجود دارد 5107 تایید موارد coronavirus در استرالیا با 2298 از کسانی که در نیو ساوت ولز. که دولت ثبت 116 موارد جدید دیروز کاهش شدید از بیش از 200 ثبت شده در روز یکشنبه.

امروز نخست وزیر اسکات موریسون گفت: کاهش نرخ رشد در COVID-19 موارد به روزانه تک رقمی درصد افزایش می یابد شد “خوش آمدید”.

مرتبط با: NSW محدودیت در محل برای 90 روز

مرتبط: به دنبال آخرین به روز رسانی coronavirus

10 روز تاخیر

دانشگاه ملی استرالیا بیماری های عفونی متخصص پروفسور پیتر Collignon گفت او خوشبین است که روند اما این انتظار برای دیدن اگر منحنی ادامه داد: در جهت درست است.

“اگر آنچه که شما تا به حال کنترل نشده و گسترش و سپس این اعداد خواهد بود رفتن به بالا و از بالا,” او گفت: نگهبان.

او گفت: آن را به طور کلی در زمان پنج تا 10 روز برای ارزیابی اینکه آیا هر فردی اقدامات دولت موفق شده است در سرکوب گسترش COVID-19.

که منعکس شده در یک مقاله جدید از دانشگاه ملبورن می گوید که می توانید آن را در هر نقطه از هفت تا 10 روز است.

آن می تواند پس از آن بود یک هفته دیگر یا تا قبل از آن به شدت بیمار مردم با COVID-19 نمائید.

“ما به دنبال در حدود 10 روز از در آوردن سختگیرانه تر اجتماعی فاصله اقدامات تا زمانی که ما شاهد یک تغییر در گزارش مورد اعداد و 11 روز و تماس با آن سه هفته در مجموع پس از اجتماعی فاصله تغییرات تا زمانی که ما شاهد یک تغییر در بخش مراقبتهای ويژه بستری نرخ” اپیدمیولوژی استاد تونی Blakely گفت.

این بدان معناست که هر کس به یک نفس که در ارزیابی اثربخشی محدودیت های جدید. بستن بارها در یکشنبه قصد ندارم منجر به افت در میزان عفونت بعد و یا حتی این هفته است.

“فکر می کنم ما زمان علیه اقدامات COVID-19 مثل این است که در بازگشت از یک تانکر نفت و فرمان آن را با فرمان خود دو فرد قایق” پروفسور Blakely گفت.

“در آن طول می کشد صبر برای تعظیم از تانکر نفت در مورد ما روزانه تعداد COVID-19 عفونت به آرامی به نوبه خود.”

هنوز هم نمی دانم اگر تمام اقدامات کار کرده

یک تجزیه و تحلیل از اقدامات مختلف استرالیا در جای خود قرار داده و در برابر COVID-19 عفونت به نظر می رسد برای نشان دادن برخی از موفقیت است. بر اساس یک نمودار توسط نرم افزار مهندس ایان Warrington وجود دارد به نظر می رسد کاهش در موارد جدید و 10 ماه و یا پس از برخی اقدامات جدید.

در حال حاضر این بدان معناست که ما می تواند دیدن برخی از سود از مرز بسته رخ داده است دو هفته پیش اما هنوز برای دیدن اثر زیادی در جداسازی اجباری برای بازگشت به استرالیا یا سختگیرانه تر اجتماعی-دورى قوانین رخ داده است که در هفته گذشته.

اگر ما به عقب برویم به اوایل فوریه که غیر از استرالیا و یا دائم-اقامت تازه واردان از چین بودند منع ورود ما می توانید ببینید تعداد بسیار کمی از موارد رخ داده در هفته بعد.

اما از اوایل ماه مارس عفونت در استرالیا شروع به انتخاب کنید تا است که به احتمال زیاد رخ داده است به دلیل ورود از کشورهای دیگر – از جمله ایتالیا, ایران و احتمالا آمریکا شد و واردات آن است.

در ابتدا موارد رشد نسبتا به سرعت در استرالیا. اما پس از ممنوعیت ورود از ایتالیا نرخ رشد موارد جدید ظاهر می کند.

از اواسط ماه مارس محدودیت در استرالیا شروع به تحمیل شود از جمله اجتماعی فاصله و تشویق به کار از خانه.

سپس در دو هفته گذشته ما شاهد بسته شدن از بارها و رستوران ها کاهش می یابد جمع آوری و اندازه ها و ممنوعیت غیر شهروندان یا ساکنان از ورود به کشور.

توسط اندازه گیری کمتر از موارد این محدودیت ممکن است کار کرده اند. از آن زمان به بعد تعداد موارد جدید کاهش یافته از سراسر کشور اوج 424 موارد جدید در مارس 24.

پروفسور Blakely گفت: افزایش و یا کاهش محدودیت بود inexact علم است.

“تا زمانی که ما یک بیت از تجربه ما واقعا نمی دانم چقدر تانکر نفت تبدیل خواهد شد (با تاخیر) به عنوان یک نتیجه از ارنج زدن در مقابل یک پاچه پرتاب از سکان.

“این فوق العاده به چالش کشیدن وظیفه ما سیاستمداران ارشد پزشکی افسران و دانشمندان است.”

به اصطلاح در مرحله سوم محدودیت های که دیده می شود افراد حذف شده از پارک ها به سادگی برای نشستن و مردم گفت: به ترک خانه تنها برای ملزومات به اجرا در آمد فقط این هفته است. آن را ممکن است تا عید به دیدن اگر آنها کار کرده بود.

مرتبط با: ملی شمارش: Coronavirus موارد در استرالیا

مسافت های طولانی

نگرانی بزرگ در حال حاضر جامعه انتقال است. ممنوعیت غیر شهروندان از استرالیا و quarantining واردان ممکن است موفق باشد و در نهایت توقف که مسیر ویروس. اما اگر مردم چشم پوشی اجتماعی, فاصله, قوانین, آن می تواند به جای گسترش بسیار سریع به صورت محلی.

در واقع از ویکتوریا 68 موارد جدید در 24 ساعت گذشته, 57 تصور می شود در درون جامعه است.

“(مسطح منحنی) بستگی دارد ما فاصله فیزیکی و چگونه به خوبی ما مطابق با جهت” ویکتوریا رئیس بهداشت افسر دکتر برت Sutton گفت.

او پیش بینی این ویروس نمی خواهد در اوج دولت تا ماه مه یا ژوئن.

ملبورن محققان دانشگاه گفت: تعداد آنها خبر خوبی است اما ما هنوز در این صورت “طولانی”.

حتی با موفق اجتماعی فاصله اقدامات و حتی اگر آنها را سخت تر مدتی این ماه, موارد هنوز هم افزایش یابد.

هدف این بود که برای اطمینان از پذیرش در بخش مراقبت های ويژه (Icu) بودند ثابت بیش از یک دوره طولانی تر به جای سنبله بیش از یک زمانبندی کوتاه تر.

این مدل می تواند ترین ICU موارد در اواخر ماه مه.

“ما چند هفته دور از اوج ICU تقاضا و مهمتر این بدان معناست که ما باید برخی از زمان باقی مانده برای آماده سازی و کار کردن چگونه به استفاده از قایق سکان در این COVID-تانکر نفت اپیدمی” پروفسور Blakely گفت.

“زمان زیادی نیست اما برخی از زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de