انتقاد از دولت چین را از دست داده و coronavirus است نه نژاد پرستی

مارکوس Kolga: بسته بندی خود را در قومی-ملی شعارهای حزب کمونیست چین اغلب ادعا می کند که یک نقد اقدامات خود را معادل یک نقد از خود مردم محاکمه و درست تاکتیک در اقتدارگرا راهکار

مارکوس Kolga دیجیتال ارتباطات استراتژیست و کارشناس خارجی دروغ. او یک عضو ارشد در Macdonald-Laurier, موسسه مرکز برای پیشبرد منافع کانادا در خارج از کشور.

هنگامی که ما در انتقاد از اقدامات دولت های اجرا شده توسط autocrats و دیکتاتورها مانند کسانی که در روسیه و چین هستیم, ما باید به یاد داشته باشید که آن است که شهروندان مسئول در دولت خود سوء استفاده و سهل انگاری آنها در واقع بزرگترین قربانیان آن است.

مثلا مردم چین خرس هیچ مسئولیتی برای خود دولت نامشروع زندانی کانادایی مایکل Kovrig مایکل Spavor و حسین Celil. همچنین حزب کمونیست چین را (CCP) سهل انگاری جنایی که به طور مستقیم کمک به توده شیوع COVID-19 در ووهان و متعاقب آن بیماری همه گیر ما امروز. در واقع من بسیار شک خانواده های چین COVID-19 قربانیان خود را جشن اقدامات دولت امروز.

هنگامی که ما در انتقاد از اقدامات این دولت ما باید بسیار خاص و دقیق در کارگردانی انتقاد ما نسبت به کسانی که در قدرت هستند. در مورد چین این است که حزب کمونیست است که دارای منحصر به فرد قدرت تصمیم گیری و در روسیه پوتین رژیم است. در هر دو مورد مردم این کشورها هیچ معنی دار می گویند در فرایند تصمیم گیری خود را از دولت و در صورت دستگیری و زندان برای انتقاد از آنها.

بیشتر: زمانی که دولت چین باید پاسخگو برای گسترش coronavirus?

با تعمیم ما مخالفت و خشم خود نسبت به شهروندان این رژیم ما در معرض خطر صدمه زدن و stigmatizing این جوامع و است که نقش به طور مستقیم به دروغ جنگ تاکتیک های است که چنین رژیم مشغول هستند در برابر جهان غرب از جمله اتهامات از “نژادپرستی است.”

رژیم های اقتدارگرا اغلب برچسب خارجی انتقاد از سیاست های خود را به عنوان “نژادپرستانه” به عنوان یک راه برای سلب مشروعیت آنها و متضاد در اوردن بحث است. با بسته بندی خود را در قومی-ملی شعارهای این رژیم ها اغلب ادعا می کنند که یک نقد اقدامات خود را معادل یک نقد از مردم خود را; این افزایش نیاز به طور دقیق با ما زبان و آگاه از تبلیغات تلاش های رژیم های اقتدارگرا. این یک محاکمه و درست تاکتیک در اقتدارگرا راهکار.

چین سفیر سابق کانادا, Lu, استریپتیز, کوتاه, متهم دولت کانادا از “سفید برتری” سال گذشته زمانی که کانادا خواستار آزادی شهروندان خود را که خودسرانه بازداشت و در چین در اقدامی تلافی جویانه پس از کانادا با پیروی از آمریکا استرداد درخواست برای Huawei مدیر عامل Meng Wanzhou.

بیشتر: چین ربوده دو کانادایی. چه خواهد شد آن را به رایگان آنها را ؟

هفته گذشته E. U. انتشار یک گزارش هشدار داد ولادیمیر پوتین به دنبال استفاده از COVID-19 pandemic برای بی ثبات کردن کشورهای غربی و تضعیف ما اتحاد است. در این گزارش آمده است که دولت روسیه بدبینانه دروغ حمله طراحی شده است به “تشدید بحران بهداشت عمومی در کشورهای غربی به طور خاص با تضعیف اعتماد عمومی در ملی سیستم مراقبت های بهداشتی در نتیجه جلوگیری از یک پاسخ موثر به شیوع.”

در آشکار عدم وجود هر گونه مدرکی که رد E. U. ادعای سخنگوی کرملین دیمیتری پسکوف متهم E. U. از “Russophobia” در تلاش برای ارعاب اروپا سیاست گذاران منتقدان و رسانه ها به سکوت.

همان تاکتیک استفاده شده است توسط دولت روسیه برای بی اعتبار ساختن کانادا رهبران سیاسی مانند Chrystia Freeland که اوکراین پس زمینه های ذکر شده به عنوان بدسم او قضاوت. پوتین منتقدان مثل خودم نیز برچسب خوردهRussophobic” برای دفاع کانادا Magnitsky حقوق بشر قانون یک قانون بود که مورد تحسین قرار گرفته که بیشترین طرفدار روسیه و اندازه گیری است که هر دولت های غربی می تواند با توجه به ترور روسیه طرفدار دموکراسی مخالفت رهبر بوریس نمتسوف ،

در عین حال نگرانی از کانادایی ها که نگران جوامع قومی بودن ننگ جهانی همه گیر نیست باید رد کرد یا نه. به عنوان واشنگتن پست‘s Josh تحمیل کرده است اشاره کرد, رئیس جمهور تهمت های اخیر اشاره به COVID-19 بودن “چینی ویروس” است که “ساده اما از لحاظ فنی دقیق” و نمایشنامه به دست چینی از حزب کمونیست مبلغان که در نوبه خود با استفاده از این به تحریک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن و ضد غربی احساسات.

پیشرو مستقر در ایالات متحده چینی فعال حقوق بشر Jianli یانگ به من گفت که او “ممکن است مانند واژه” چینی ویروس که رئیس جمهور تهمت شده است با استفاده از در چند روز گذشته” اما او باور ندارد “این است که در نظر گرفته شده توسط او برای هر نژادپرستانه معنی است.” او معتقد است که برنده شد با استفاده از این اصطلاح برای مقابله با دولت چین را به تلاش برای “منحرف کردن مسئولیت خود را نادرست از شیوع بیماری است که در نتیجه این جهانی و همه گیر.”

یانگ معتقد است که “باید وجود داشته باشد و باید یک لحظه ای که همه قربانی افراد و کشورهای مختلف گرد هم می آیند برای برگزاری CCP رژیم پاسخگو باشد.”

اینجا در کانادا, ما می تواند نسبتا خاصی است که دولت ما’ پاسخ به COVID-19 همه گیر در تمام سطوح دولت شکل گرفته است ما حساسیت به پتانسیل اتهام نژادپرستی توسط دولت چین تبلیغات. چرا کس دیگری بود کانادا خودداری از محدود کردن سفر از هوبئی و چین تنها برای نزدیک کردن تقریبا همه سفر خارجی صرف هفته بعد ؟

کانادا نه تنها در مواجهه با چنین ناپاک کرده است.

در سوئد سابق آستین خدمت سوئدی MP, Gunnar Hökmark نوشت: در اخیر نظر قطعه که “رهبران چین باید عذرخواهی به صورت همه گیری که از چین به دلیل دیکتاتوری را شکست به آدرس ایمنی مواد غذایی حیوانی استاندارد و دلیل آن سرکوب حقیقت و آزادی شهروندان خود است.” چین سفیر سوئد Gui Congyou را محکوم کرد در این بیانیه و متهم Hökmark از “stigmatizing” چین است. چین سفیر همچنین در ادامه به انتقاد از Hökmark او همکار Patrik Oksanen و خود را اتاق فکر استکهلم رایگان جهان فروم برای این که بخشی از یک “ضد چین دستگاه سیاسی” و برای “حمله تهمت و افترا و stigmatizing چین است.”

کانادایی و دولت ما باید مراقبت برای جلوگیری از کلی که خطر stigmatizing کانادایی از میراث فرهنگی و یا هر جامعه دیگر که دولت در تعامل با مشابه رفتار سرکوبگرانه از جمله روسیه و رژیم ایران. با این حال ما نیز باید هشدار به رژیم مبلغان که به دنبال اخراج و سکوت مشروع انتقاد از اقدامات خود را زمانی که آنها اسمیر منتقدان با اتهامات واهی از “نژادپرستی است.”

به عنوان Jianli یانگ تاکید برای من “چینی رژیم کمونیستی توجیه نیست در آنکه هر کسی از نژاد پرستی که انتقاد از آن در مراحل اولیه پوشش تا از COVID-19 شیوع و آخرین اطلاعات (دروغ) جنگ علیه کشورهای دیگر است.”

اطلاعات بیشتر در مورد کانادا-چین روابط:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de