کروز کشتی برگزار شد خاموش کالیفرنیا برای ویروس تست

توسط اولگا رودریگز و آدم گلر

سان فرانسیسکو (AP) — تقلا برای حفظ coronavirus در خلیج مقامات دستور داد یک کشتی کروز با 3,500 مردم روی به عقب ماندن از سواحل کالیفرنیا شنبه تا مسافران و خدمه می تواند آزمایش می شود و پس از یک مسافر از آن سفر قبلی از این بیماری فوت و حداقل سه نفر دیگر آلوده شد.

یک هلیکوپتر نظامی ارتش کاهش کیت های آزمایش بر روی 951-پا (290 متر) بزرگ شاهزاده خانم توسط طناب به کشتی در دراز لنگر در سواحل سان فرانسیسکو و مقامات گفت: نتایج در دسترس خواهد بود در روز جمعه. شاهزاده خانم کروز دریایی با خطوط گفت: کمتر از 100 نفر سرنشین شناخته شده بود برای تست.

“کشتی نمی خواهد آمد در ساحل تا زمانی که ما مناسب ارزیابی مسافران” کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت.

این احتیاط باعث شده مرگ یک ساکرامنتو-منطقه که تسلیم به coronavirus پس از او تا به حال شده است در اوایل قایقرانی کشتی در ماه فوریه است. دو مسافر دیگر که از سفر باید در بیمارستان بستری شده است با این ویروس در شمال کالیفرنیا و کانادا در دهه 60 که میره روی عرشه کشتی در ماه گذشته آزمایش مثبت پس از بازگشت به خانه به یک منطقه خارج تورنتو, مقامات گفت.

در همین حال ایالات متحده تلفات از coronavirus صعود به 12 روز پنج شنبه با همه اما یکی از قربانیان در ایالت واشنگتن و تعدادی از عفونت متورم به بیش از 200 پراکنده در سراسر 18 متحده است. کلرادو و نوادا گزارش خود را در مورد اول است. نه مرده بودند از همان حومه سیاتل, پرستاری در خانه, در حال حاضر تحت تحقیقات فدرال.

خانواده از ساکنان خانه سالمندان ابراز خشم شنبه پس از دریافت اطلاعات متناقض در مورد وضعیت عزیزان خود هستند. یکی گفته بود مادرش مرده بود و سپس هم یکی دیگر از تماس از یک کارمند که گفت که او به خوبی انجام شد فقط برای پیدا کردن او, در واقع, درگذشت, گفت: Kevin Connolly که پدر نیز مقیم مرکز.

“این سطح از بی کفایتی ما در حال برخورد با” کانلی گفت.

در سراسر کشور, نیویورک شهردار التماس دولت فدرال برای ارسال بیشتر کیت های آزمایش برای دولت خود را که دیدم آن caseload دو شب تا 22 همه آنها را و یا در نزدیکی این شهر است. در رود آیلند حدود 200 نفر در قرنطینه به دلیل اتصال به یک مدرسه سفر به ایتالیا که تاکنون منجر به سه مورد از coronavirus. در میان چهار مورد در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: خطرات باقی می ماند کم برای بسیاری از مردم برنامه ریزی سفرهای دولت برای شکستن بهار یا بیس بال بهار آموزش.

در وال استریت نگرانی در مورد شیوع منجر به کاهش فروش با میانگین صنعتی داو جونز سقوط 970 امتیاز یا 3.6 درصد است. افت تمدید دو هفته از نوسانات در بازار سهام نوسان 2 درصد یا بیشتر برای چهارمین روز در یک ردیف.

شاهزاده خطوط کروز گفت که هیچ موردی از این ویروس تا به حال تایید شده است در میان کسانی که هنوز در این کشتی است. اما ده ها تن از مسافران مجبور به آنفولانزا مانند علائم بیش از دو هفته گذشته یا بیشتر گفت: مری الن Carroll, مدیر اجرایی, سان فرانسیسکو بخش مدیریت اضطراری.

“هنگامی که ما نتایج حاصل از آزمون” او گفت: “مقامات “را تعیین بهترین محل برای کشتی به اسکله.”

تصویری از گارد ملی کالیفرنیا نشان داد که هلیکوپتر نزدیک شدن به تعظیم کشتی و کاهش سه helmeted چتربازان به یک منطقه خالی با یک استخر شنا با آنچه به نظر می رسد یک, فریزر, قفسه سینه, و موارد دیگر.

هلیکوپتر برنامه ریزی شده بود برای بازیابی کیت بعد از آن روز شنبه برای تحویل به آزمایشگاه در ریچموند کالیفرنیا, مقامات گفت. نتایج آزمون را می توان پردازش در چند ساعت.

کشتی بازگشت به سان فرانسیسکو پس از بازدید از هاوایی است. برخی از مسافران باقی مانده در هیئت مدیره پس از قایقرانی قبلی آن سفر به مکزیک بنادر پورتو به Vallarta خوابانده, مزاتلان و کبو سن لوکاس.

یک مسافر از مکزیک سفر جودی Cadiz از لدی کالیفرنیا گفت که او و شوهرش بیمار شد پس از آن اما با توجه به آن خیلی فکر کردم تا زمانی که یادگیری یک شخص مسافر مرده بود از ویروس. در حال حاضر آنها نمی توانند یک پاسخ مستقیم در مورد نحوه گرفتن تست شده او گفت:.

با علامت کادیز, 65, در حال اجرا, تب, زن و شوهر, نگرانی نه تنها در مورد خود بلکه در مورد این احتمال که اگر آنها قرارداد عفونت — آنها می گذشت آن را به دیگران است.

“آنها به ما گفتن به ماندن در خانه اما هیچ کس به من گفت که تا دیروز در خانه بمانند. ما در ساکرامنتو ما در مارتینز ما در اوکلند. ما در زمان یک قطار از کروز” جودی کادیز گفت: پنج شنبه. “من واقعا امیدوارم که ما منفی تا هیچ کس آلوده کردم.”

Coronavirus آلوده تقریبا 98,000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 3300 اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است.

آمریکا مقامات بهداشت گفت: آنها انتظار دارند به مراتب پایین تر مرگ و میر از سازمان جهانی بهداشت بین المللی برآورد 3.4 درصد — نرخ مسلما بیش از حد بالا به دلیل آن حساب نمی کند برای موارد خفیف که به uncounted.

معاون وزیر بهداشت برت Giroir ذکر یک مدل است که شامل موارد خفیف می گویند آمریکا می تواند انتظار مرگ و میر در جایی بین 0.1% مانند آنفلوآنزای فصلی — و 1%. خطر بالاترین است برای افراد مسن و هر کسی با شرایط مانند بیماری های قلبی و ریه و دیابت و یا سرکوب سیستم ایمنی بدن از جمله از درمان سرطان.

حداقل 70 coronavirus موارد گزارش شده در ایالت واشنگتن اکثر آنها در منطقه سیاتل که در آن محققان می گویند این ویروس ممکن است در گردش غیر قابل تشخیص برای هفته ها.

برخی از عمده سیاتل-منطقه کسب و کار از جمله مایکروسافت و آمازون و دنده در فضای باز تولید کننده اری را تعطیل برخی از عملیات یا ترغیب کارکنان به محل کار از خانه در حالی که 22,000-دانشجو Northshore منطقه اعلام کرد که نزدیک به دو هفته به عنوان یک احتیاط. این دو غول تکنولوژی با هم استخدام بیش از 100 ، 000 نفر در منطقه است.

با بسیاری از مسافران جاده ها, ترافیک در منطقه سیاتل را به شدت متراکم بزرگراه بسیار سبکتر پنج شنبه.

سیاتل King County خرید یک متل برای 4 میلیون دلار به خانه coronavirus بیماران و امیدوار است که برای اولین بار از آنها در طی روز در 84-اتاق EconoLodge در کنت حدود 20 مایل (32 کیلومتر) از سیاتل. اتاق درهای باز به روی خارج و نه به یک راهرو مرکزی کاهش احتمال تماس بین بیماران است.

طرح فرار به مقاومت از رهبران محلی از جمله کنت رئیس پلیس رافائل پدیللا که نام آن را “نابخردانه و خطرناک” و هشدار داد: “در هر نقطه یک بیمار می تواند به سادگی راه رفتن به جامعه ما و گسترش ویروس.”

مقامات بهداشتی فدرال راه اندازی یک بررسی از خانه سالمندان در مرکز این کشور بدترین شیوع زندگی, مرکز مراقبت در کرکلند برای تعیین اینکه آیا آن را به دنبال دستورالعمل برای جلوگیری از عفونت. در ماه آوریل گذشته دولت جریمه آن $67,000 بیش از عفونت-کنترل کمبود پس از شیوع بیماری آنفلوآنزای.

___

گلر گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان جینی هار و Jocelyn Gecker در سان فرانسیسکو; ژن Johnson, مارتا Bellisle و کارلا K. Johnson در سیاتل; و راشل La Corte در المپیا کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>