توسط:
چهار شنبه, فوریه 18 سال 2020 | 11:02 PM
پنج تساوی حاصل کار دو این 12th-کشت کالیفرنیا دختران تیم بسکتبال گرفته تا شدت برای 36-35 پیروزی بر شماره 5 گرینزبورگ مرکزی کاتولیک در دور باز از WPIAL کلاس های حذفی روز سه شنبه در پطرس گرفته است.

تروجان ها (13-10) همچنین برخی از غیر منتظره کلاچ به ثمر رساند از یک منبع بعید است.

کالیفرنیا trailed شورای همکاری خلیج فارس 35-34 با 20 ثانیه به بازی زمانی که Jordyn کوزه را برداشت بهترین زمان ممکن برای اولین امتیاز از بازی دراز تا زیر سبد با 16 ثانیه به سمت چپ.

شورای همکاری خلیج فارس (14-8) inbounded توپ شد اما مجبور به تماس با یک فاصله با 4 ثانیه به سمت چپ.

کال به سرقت برده inbounds بازی و Centurions تبدیل به رسوب تروجان ها. کالیفرنیا را ندارد رایگان می اندازد اما برگزار شد برای پیروزی.

“من عاشق ما با شدت جرم و دفاع پرخاشگری با اطمینان گفت:” Niemiec. “شما همیشه باید برای اجرای این نقش به درستی اگر شما کمی تهاجمی و فقط می توانید ضرب و شتم بازیکن خود را سر به سر.

“تا زمانی که ما می تواند همچنان به بازی بود که ما خوب خواهید بود.”

Makayla Boda رهبری تروجان ها با 13 امتیاز Gia اسکالا صدر شورای همکاری خلیج فارس با 11.

کالیفرنیا را بازی شماره 4 دانه Clairton روز جمعه در یک سایت و زمان مشخص شود. خرس پیشرفته با 61-58 پیروزی بر بهشت مسیحی است. کالیفرنیا را شکست داد Clairton, 43-37 در Jan. 17.

کم به ثمر رساند بازی به نظر می رسد با توجه به تروجان ها که داد و ستد سبد با Centurions در یک باز سه ماهه تنها با 14 امتیاز.

کالیفرنیا آمار یک جفت 3-اشاره گر و پنج امتیاز از Boda کمک کرد تا آن را به یک 8-6 استفاده پس از اولین.

کالیفرنیا به رهبری 12-8 در سه ماهه دوم قبل از گرینزبورگ مرکزی کاتولیک رفت و در 10-0 اجرا شود. Scala حذف کردن یک جفت از 3-اشاره گر به ثمر رساند و هشت امتیاز در که کشش هل دادن Centurions به 20-15 شود در حاصل کار دو تیم.

“من دوست داشتم دفاعی و تهاجمی شدت در نیمه اول, اما ما فقط نمی گرفتن عکس به سقوط” کالیفرنیا مربی کریس Niemiec گفت.

نیمه دوم یک بازی متفاوت را برای تروجان ها.

کالیفرنیا آغاز شده و در سه ماهه سوم در یک 11-0 اجرا به 26-20 منجر شود. سیدنی Smichnick برداشت پنج او هفت امتیاز در که کشش دادن تروجان ها باریک 28-25 لبه شروع به چهارم.

شورای همکاری خلیج فارس زدم 3-اشاره گر به باز چهارم و سپس تیم های داد و ستد سبد تا یک پرتاب آزاد قرار داده Centurions تا 35-32 با بیش از یک دقیقه به بازی.

گوش دادن به آرشیو پخش این بازی در شقیدن HSSN.

برچسب ها: کالیفرنیا در گرینزبورگ C. C.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de