نشانه sad trombone برای کانادا خدمه گیر روی کشتی های کروز

نوازنده ریک Pauzé—marooned نسبی در لوکس آف مانیل—یکی از 267 انتظار بدجور مدت زمان طولانی به خانه

ریک Pauzé یک trombonist در دریای شاهزاده خانم ماه را صرف بازی برای جمعیت به عنوان عظیم کشتی منعکس در سراسر استرالیا و نیوزیلند و گینه جدید پاپوآ. اما زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار و 2000-ظرفیت کشتی offloaded: آخرین نفر از مسافران آن در سیدنی خدمه اجازه نداشتم ، به عنوان شاهزاده خانم دریا زیرفشار بین بنادر برای چند هفته در جستجوی خاموش شدن طرح Pauzé whiled دور زمان با بازی اجرای کنسرت برای هیچ کس و در یک نقطه در نظر گرفتن یک درس در چگونه برای دفع حملات دزدان دریایی.

هنگامی که کشتی در نهایت مهار کردن لوله آسیای جنوب شرقی بندر مانیل او با بازی سالن مانیتور سرگردان در دالان خالی خود را به عنوان فیلیپینی crewmates تحمل قرنطینه قبل از آنها اجازه داده شد ، پس از اتاوا اعلام کرد که آخرین کانادا کروز مسافران در راه خانه Pauzé باقی مانده در لوکس شناور زندان مطمئن نیستید چه مدت او می تواند گیر در دریا.

Pauzé, 57, یکی از نمرات کانادا کشتی کروز کارگران پشت سر گذاشت که دولت فدرال درهم برای بازگرداندن مشتریان پرداخت که رویای سفر کرده بود خراب شده COVID-19 شیوع است. حتی در کشتی که در آن هیچ شیوع اتفاق افتاده صرف تهدید ویروس می تواند مسافران را در عذاب برزخ به عنوان برخی از کشورها حاضر به اجازه قایق اسکله و مردم را به پیاده. به عنوان از آوریل 27, امور جهانی کانادا پیگیری 267 کانادایی که باقی مانده در 84 چنین عروق.

ادامه مطلب: وجود رسما صفر کانادا مسافران هنوز در کشتی های کروز قایقرانی دریاهای آزاد

زمانی که او سوار کشتی در مارس 14, Pauzé در حال حاضر صرف بیش از چهار ماه تندرست بین استرالیا و نیوزیلند و گینه جدید پاپوآ. آن روز به عنوان کشتی رفتگان هوبارت پایتخت از راه دور تاسمانی بازنشسته یک معلم تا به حال هیچ ایده او می تواند در یک لجستیکی کابوس که کارفرمای خود شاهزاده Cruises تلاش شد به حرکت.

در مارس 11, سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus جهانی همه گیر. روز بعد شاهزاده Cruises تعطیل عملیات خود را با چهار کشتی هنوز در دریا و خارج از استرالیا ساحل تنهایی. خدمه از شاهزاده خانم دریا ممنوع شد از ساکنان در میان مسافران بودند که اجازه پیاده در سیدنی در روز 17 مارس است. کشتی چند روز را صرف مرور تالار ساحل, سفر دریایی به عقب و جلو در انتظار جهت. در مارس 2, بریزبن در نهایت ارائه یک حوض تدارکات و سوخت گیری. “هنگامی که ما از حوض آن را یک منطقه صنعتی است که به نظر می رسید و نه از راه دور و رها می گوید:” Pauzé. “آن را در دهان از رودخانه در نزدیکی ترمینال کروز.”

کانادا سفارت استرالیا در تماس با Pauzé یکی از هشت کانادا خدمه در دریای شاهزاده خانم—نوازندگان و آبگرم کارکنان از ونکوور و تورنتو و کبک. در آن زمان هزاران نفر از امور جهانی کانادا بوروکرات بودند متمرکز بر بازگرداندن کانادا مسافران گیر در کشتی های پراکنده در سراسر اقیانوس های جهان. Sylvain لکلرک یک امور جهانی گفت رسمی ارائه شده “در حال انجام کمک های کنسولی” به کانادا خدمه و کار با خطوط کروز در گرفتن آنها را به خانه.

اما گرفتن کشتی های مورد نیاز یک پورت حاضر به قبول Pauzé و همکاران خود حتی اگر آنها به رهبری مستقیما به فرودگاه برای پرواز به کانادا. بریزبن نیست. چند روز بعد, شایعات منتشر شده این کشتی عازم فیلیپین. Pauzé اعتبارات خود کاپیتان تونی Ruggero با ارائه به روز رسانی مکرر—حتی اگر وجود ندارد بسیار برای گفتن دارد.

مرتبط: چه چیزی باعث فرانسوا ایتالیایی, توالت فکر می کنم کبک آماده است تا دوباره باز ؟

ریک همسر دوروتی تلاش کرده است برای حفظ تماس با شوهرش. WiFi که اعضای خدمه خرید خود را با پول پر از لکه بود. ویدیو چت متلاطم شد. “من تا به حال یک شمارش معکوس در گوشی من پس از او سمت چپ بود و همه آن را سرگرم کننده,” او می گوید. “این یک مبارک, شمارش معکوس کنه چون من واقعا باور نمی کنم او به خانه پس از آن.”

این شاهزاده خانم دریا‘s رسمی برنامه سفر برای سال 2020 شامل سفر به فیجی American Samoa, هاوایی و پلینزی فرانسه—یک ماه-طولانی اودیسه که برای Pauzé را به پایان رسید در 12 ماه مه در سیدنی. اما به همه گیر, البته تا به حال برنامه های دیگر.

در نهایت شاهزاده خانم دریای شمال به رهبری و برنامه ریزی شده بود برای خدمه فیلیپینی به قرنطینه به مدت 14 روز در حالی که کشتی نشسته در خلیج مانیل. در طول راه خدمه آموزش دیده بود که چگونه برای مقابله با حملات دزدان دریایی—وجود داشته است گزارش ها از افزایش دزدی دریایی در منطقه با توپ آب و بلندگو.

هنگامی که کشتی وارد نزدیکی مانیل در آوریل 20, چند مسافر کشتی های لنگر انداخته در یک خوشه در انتظار این فرصت را به حوض. Pauzé می دانستم که برخی از خدمه در نزدیکی عروق و آنها مشترک بیت از اطلاعات در زمانی که آنها می تواند با متن.

زمانی که Ruggero توییتی عکس در آوریل 22 از کشتی دریافت تازه تولید خدمه بوده است سرنشین برای 40 روز ، همان روز شش کانادا از مسافران در کشتی کروز—همه آنها روی کاستاریکا Deliziosa—متحرك در ایتالیا و در راس خانه.

شاهزاده Cruises نمی به طور مستقیم پاسخ به سوالات در مورد سرنوشت شاهزاده خانم دریا خدمه با اشاره به بیانیه ای گفت: این شرکت تا به حال عودت هزاران نفر از خدمه باقی مانده و متعهد به بازگشت “همه ما تیمی با خیال راحت به خانه به عزیزان خود.”

فروتن با این بیماری همه گیر Pauzé متوسطی دارد قصد دارد برای زمانی که او می کشد به جلوی خانه خود را به عقب در بری. “احساس می کنم نسیم و آفتاب و زمین حرکت نمی,” او می گوید. “فقط احساس بودن در خانه و فوق العاده خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de