کومو اقتصادی می گوید: re-دهانه باید در نظر انسان هزینه های

توسط مارینا وینو و MICHAEL HILL

آلبانی, n. y. (AP) — رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو استدلال کرد که مقامات که دوباره باز کردن اقتصاد باید در صف مقابل در مورد هزینه های انسانی. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: او با اضافه کردن کارکنان به این شهر deluged 311 خط تلفن. و اندکی به چشم انداز مثبت در روزانه مرگ و میر.

Coronavirus تحولات در نیویورک.:

__

انسان هزینه

کومو گفت: بحث ملی بیش از زمانی که دوباره باز شیوع زده اقتصاد در نهایت بستگی به این مقدار قرار داده شده در زندگی مردم است.

“چقدر است زندگی انسان ارزش دارد؟” کومو خواسته در نشست خبری روزانه. “این بحث واقعی که هیچ کس اعتراف آشکارا و یا آزادانه. اما ما باید.”

این فرماندار دموکرات این استدلال به عنوان فشار سیاسی تشدید برای استراحت شیوع-مبارزه با محدودیت نگه داشتن مردم در خانه و خارج از کار. به کشورهای دیگر شروع به بلند کردن محدودیت های کومو تصمیم گرفتند برای کندتر رویکرد است که اجازه خواهد داد که بخش هایی از دولت به فاز در فعالیت های اقتصادی در اواخر این ماه اگر آنها دیدار و حفظ یک سری از معیار.

“سریع تر ما دوباره باز پایین تر از هزینه های اقتصادی — اما بالاتر هزینه انسانی به این دلیل که بیشتر زندگی از دست داد,” او گفت:. “که دوستان من تصمیم ما واقعا ساخت.”

کومو ادعاهای خود را طرح جلوگیری از تجارت کردن بین اقتصادی و انسانی و هزینه ها به دلیل آن را می توان توسط مقامات به طور مداوم نظارت بر مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان.

این 230 جدید مرگ و میر گزارش شده توسط کومو شد تا کمی از روز گذشته اما به مراتب پایین تر از اوج روزانه از 799 در 8 آوریل. شده اند وجود دارد بیش از 19,000 مرگ و میر در نیویورک پس از آغاز شیوع.

دولت کل را شامل نمی شود بیش از 5,300 شهر نیویورک مرگ و میر است که مقصر این ویروس در گواهی مرگ اما نیست تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست.

نیویورک بستری نرخ همچنان به رها کردن با 659 جدید پذیرش گزارش روز دوشنبه به کمترین تعداد از مارس. وجود دارد 9,600 بیماران بستری به طور کلی.

___

خط تلفن DELUGED

Coronavirus مورد خروش که غرق شهر نیویورک 911 خط اورژانس در ماه گذشته نیز deluged آن 311 خط تلفن به تماس ها افزایش یافت از میانگین 55,000 در روز به حدود 200000 روزانه. صبر کنید بار بلند شد در برخی از موارد است.

برای مقابله با این مشکل این شهرستان دارای روت 285 تماس جدید-takers و افزود: چهار جدید مراکز تلفن, شهردار, بیل د Blasio روز سه شنبه گفت. او گفت: این شهرستان نیز در حال ایجاد 311 “بیان خطوط” برای COVID-19 مسائل و نیازهای غذایی و پس از آن تماس خواهد گرفته شود با حداقل زمان انتظار بیشتر از روز است.

به 311 خط تلفن طراحی شده بود برای رسیدگی به تماس غیر اضطراری اعم از سر و صدا شکایت به سوالات در مورد زندان بازدید داشته است.

د Blasio گفت: معمولی زمان انتظار را کاهش 75 درصد در اوج حجم بار.

در 911 سیستم, ویروس موجب شلوغ ترین روز برای همیشه شهر را EMS عملیات. درخواست برای خدمات آمبولانس آمار یک رکورد 6,527 تماس در مارس 30, بیش از 50 درصد بیش از متوسط است. آنها پس از کاهش به سطح نرمال در حدود 4000 در هر روز.

___

خانه های پرستاری

ایالت نیویورک است گزارش بیش از 1700 قبلا نامعلومی مرگ و میر در خانه های پرستاری و مراقبت از بزرگسالان امکانات دولت به عنوان چهره موشکافی بیش از چگونه از آن محافظت ساکنان آسیب پذیر در طول coronavirus بیماری همه گیر. حداقل 4,813 اند از COVID-19 در دولت خانه های پرستاری پس از مارس 1, با توجه به شمارش منتشر شده توسط کومو دولت در اواخر روز دوشنبه که برای اولین بار شامل مردم بر این باور اند که توسط coronavirus قبل از خود را تشخیص داده و می تواند تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست.

___

آسوشیتد پرس نویسنده جنیفر Peltz کمک از نیویورک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im