به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

جا ماندن مهم است به استفان جانسون از ژانت که متکی به محلی غیر انتفاعی به او را به ورزشگاه برای تمرینات منظم.

نیوجرسی مبتنی بر جامعه گزینه های که دارای یک شعبه در Hempfield نیز طول می کشد جانسون به قرار ملاقات های پزشکی به کار خود را کمک به وظایف خانه داری در هتل محلی و در جامعه گردش.

“من می خواهم برای رفتن به Twin Lakes هنگامی که آن را به خوبی در خارج در بهار” جانسون گفت: از Westmoreland County park شرق گرینزبورگ.

جانسون است که در میان حدود 40 جامعه محلی گزینه های مشتریان — بزرگسالان با معلولیت ذهنی — که ایستاده برای بهره مندی از این سازمان سالانه جمع آوری کمک های مردمی نژاد: کوپید تعقیب 5K صورتی که آغاز خواهد شد و در ساعت 10 صبح روز شنبه در ورزشگاه یادبود در لتروب. مشابه اجرا می شود, برگزار شده توسط جامعه دیگر گزینه های دفاتر را لگد کردن در همان زمان در پیتسبورگ و Butler County است.

استفان هال مدیر اجرایی جامعه گزینه های در Hempfield توضیح داد که پول مسابقه را افزایش می دهد از طریق وعده و حامیان مالی تبدیل شده است به سازمان ملی مرکزی به خود اختصاص داده w در میان برنامه های منطقه ای در 10 متحده است. در میان چیزهای دیگر پول می تواند کمک به پرداخت هزینه برای جامعه گزینه های کارکنان به همراه مشتریان مانند جانسون در گردش.

“من عاشق دیدن مشتری چهره زمانی که آنها یک روز فوق العاده با تجربه های جدید آنها به” سالن گفت.

توسط دوشنبه به مدت پنج روز تا مسابقه وجود دارد 45 دونده امضا لتروب رویداد قرار دادن آن بر روی سرعت برای مطابقت با 70 برخی از شرکت کنندگان در این 2019 اجرا شود. سالن اشاره کرد بسیاری از دوندگان ثبت نام در مدت کوتاهی قبل از مسابقه.

با حدود 5500 دلار در وعده های جامعه, گزینه های ترمیم شده در این سال را هدف جمع آوری اعانه از 7000 دلار. “ما تقریبا 1500 دلار بیشتر از ما از سال گذشته در حال حاضر که فوق العاده است” هال گفت.

بهنگام برای اولین تعطیلات آخر هفته در ماه فوریه پیش از روز ولنتاین کوپید را تعقیب می تواند به اجرا ناپاک آب و هوا از جمله 6-درجه حرارت در سال گذشته اما متوقف نشده دونده از شرکت.

در سال 2016 سالن به یاد می آورد, “There was an ice storm شب قبل از مسابقه اما شهر لتروب انجام یک کار خوب از خارج و نمک برای ما است.” پلیس شهر نیز جلوگیری از ترافیک برای محافظت از دوندگان در طول این رویداد در مسیر او گفت:.

جامعه گزینه های در Hempfield ارائه می دهد مسکونی برنامه برای مشتریان خود آغاز به عنوان اوایل به عنوان سن 18. آن 21 خانه شامل 13 در Westmoreland County و دیگران در ایندیانا و آرمسترانگ شهرستانهای استان است.

خدمات نیز ارائه شده برای برخی از مشتریان که همچنان به زندگی با خانواده خود را.

از طریق سازمان حمایت برنامه کار مشتریان که قادر می انجام وظایف برای کسب و کار و سازمان در جامعه است.

جفری Minkovich وحدت که سران جامعه ادغام و شبکه تلاش در جامعه محلی گزینه های دفتر پیدا کرده است در محل کار برای برخی از سازمان مشتریان در کسب و کار است که اعضای بیشتری لتروب-لورل دره منطقه ای اتاق بازرگانی جایی که او در خدمت در هیئت مدیره.

“ما افراد را به برخی از اعضای اتاق و انجام وظایف است که این کسب و کار مجبور به استفاده از حقوق و دستمزد افراد را به انجام” Minkovich گفت: با استناد به عنوان مثال یک زن جوان که بازديد Gutchess پهن برگان در لتروب یک بار در هفته برای کمک به وظایف مانند ریز کاغذ دفتر.

“او کاملا آن را دوست دارد و او ساخته شده بسیاری از روابط,” او گفت:. “این چیزی است که ماموریت ما این است که همه چیز در مورد.”

جف Himler یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با جف در 724-836-6622, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de