CVS رول 10 درایو-از طریق coronavirus تست سایت در ماساچوست

این کشور برای اولین بار CVS درایو از طریق coronavirus آزمون سایت باز خواهد شد در 10 مکان در ماساچوست آغاز سهشنبه این شرکت اعلام کرد این صبح است.

این همه بخشی از یک تعهد برای باز کردن 1,000 درایو از طریق تست متوقف می شود در سراسر کشور در هفته آینده و روند 1.5 میلیون آزمون در هر ماه CVS سلامت اضافه شده در نسخه ارسال شده به هرالد.

10 ماساچوست CVS مکان مجموعه ای برای باز کردن اول شامل: Bridgewater, کارور, چارلتون, Danvers, شمالهمپتون Raynham Wellesley, Westport, West Springfield و Worcester.

سایت ها را با استفاده از خود-تست های گرد و نیاز به پیش ثبت نام برای کسانی که با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری معیارهای, در علاوه بر این به سن دستورالعمل.

اعلام این خبر گفت: رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر قرار می دهد ماساچوست در مقابل بسته با سرانه تست — یک کلید برای باز کردن اقتصاد است.

“ما سپاسگزار به CVS خود را برای مشارکت در این مهم تست اضافی و توسعه در تعدادی از سایت ها در سراسر کشورهای مشترک المنافع به خصوص از آنجا که ما می دانیم اهمیت ادامه و در دسترس تست همانطور که ما حرکت به سوی یک مسئول رده بازگشایی اقتصاد ما” بیکر گفت.

CVS گفت: کسانی که واجد شرایط باید ماندن در اتومبیل خود را و خواهد بود “به کارگردانی داروخانه درایو-از طریق پنجره که در آن آنها خواهد شد با ارائه یک کیت تست و دستورالعمل داده شده.” یک کارگر داروخانه مشاهده خواهد شد برای اطمینان از تست به درستی انجام شده است.

هر آزمون ارسال خواهد شد به یک “مستقل شخص ثالث آزمایشگاه” برای پردازش و نتایج در دسترس خواهد بود در حدود سه روز.

CVS در حال حاضر انجام drive-up, تست اما این برنامه ابتدا از گسترش برنامه یکی از این شرکت قول داد به رول در طول های اخیر کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی نشست.

“این رویکرد جدید ما اجازه می دهد به استفاده از حضور ما در جوامع در سراسر کشور و به تست ها به خانه نزدیک تر” گفت: Larry J. مرلو, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت CVS سلامت.

10 تست سایت در ماساچوست بخشی از اولین اجرای سایت های جدید که شامل 51 محل در آریزونا, کانکتیکات, فلوریدا, ماساچوست و پنسیلوانیا است.

این است که در حال توسعه داستان. اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر CVS coronavirus منابع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im