CW reworks داستان های کلاسیک در فیلم “به من بگو داستان’

برخی از داستان ها ارزش گفتن دوباره.

CW آشکارا معتقد است پس از آن آوردن یک سری از خواهر خروجی برای پخش تلویزیون. “به من بگو داستان” جریان بر روی CBS همه دسترسی و نمایش دوباره شروع می شود به عنوان آن را می سازد آن CW اولین جمعه. اجرایی تولید شده توسط Kevin Williamson (“The Vampire Diaries”) آن قرار می دهد معاصر گاهی اوقات وحشت زده تاب در افسانه ها کلاسیک — برای استارت “کوچک قرمز سواری هود” “هانسل و گرتل” و “سه خوک کوچک.”

Danielle Campbell, از “خاطرات خون آشام” spinoff “اصل” نمایشنامه قرمز سواری هود قائم مقام Kayla. نقل مکان به نیویورک با پدر او (Sam Jaeger, “والدین”) پس از مرگ مادر او غیر معمول بالا, معلم مدرسه (Billy Magnussen “شب بازی”) که همتای گرگ در مرتبط داستان.

Billy Magnussen ستاره در فیلم “به من بگویید یک داستان’ debuting شنبه در CW.

تطبیق “به من بگویید یک داستان” از سری “Cuentame un Cuento,” ویلیامسون توضیح می دهد که او و تیم خلاق “انتخاب این سه پری قصه از آنجا که آنها مرتب کردن بر اساس از تکمیل هر یک از دیگر با تم خود را و اخلاق ، آنها به سه متنوع خطوط داستان و (ما) مرتب کردن بر اساس در هم آمیخته و آنها را در یک راه است که در آن سری اصلی نیست. این “سه خوک کوچک” داستان خط ممکن است یادآور اصلی (نشان می دهد) اما کمی قرمز سواری هود ” و “هانسل و گرتل’ هستند فقط محصولات از من و بقدر یک اتاق پر از نویسندگان.”

همانطور که برای چه “به من بگو داستان” تغییرات تا چیز co-star کمپبل منعکس شده است که اصل “سرخ رنگ کوچک سواری هود” بود “این دختر بسیار شیرین است. من فکر می کنم که ما در سازگاری او رفتن را از طریق از دست دادن و او فقط در تلاش برای منحرف کردن خودش و حزب و نوشیدن و رفتن بیرون. او نوع از این واقعا مشکل بچه و شما می توانید به تماشای آن.”

Kim Cattrall, James ولك (“باغ وحش”), Daria رامیرز (“قهرمانان”), Dorian Missick و reuniting با ویلیامسون پس از “خاطرات خون آشام” روز — Paul Wesley نیز در “به من بگویید یک داستان” فصل اول. وسلی و بازگشت کمپبل در نقش های مختلف برای نشان دادن دوم و پایانی دور که اقتباس “خواب زیبایی” “سیندرلا” و “زیبایی و هیولایی” در راه خود را (و افزود: Odette Annable and Carrie-Anne Moss, در میان دیگران, به عنوان شرکت ستاره).

“به من بگویید یک داستان” به احتمال زیاد خواهد انجام برخی از ویرایش با وجود CW علامت تجاری edginess از محتوای استانداردهای متفاوت در جریان جهانی. همچنین برجسته در آینده جیمز باند در فیلم “هیچ وقت به مرگ” Magnussen می گوید او می دانست اولیه مرزهای خود نقش است.

“هر پروژه منحصر به فرد است,” او گفت: “و چگونه شما آدرس آن فردی است که به روند. و چگونه آن را در داخل زندگی می کند شما به عنوان یک مجری خالق فلان چیز آن را به آشکار خود را منحصر به فرد. شما باید بدانید که زمین بازی شما در حال بازی و سپس شما ایجاد جهان خود را وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im