دا: راننده کشنده در ایپسوییچ سقوط بود با استفاده از تلفن

یک ایپسوییچ زن ذکر شده برای وسایل نقلیه موتوری, قتل, و برای استفاده از تلفن خود را در حالی که رانندگی در ارتباط با یک حادثه که منجر به کشته شدن یک دوچرخه سوار در ماه گذشته و مجروح همسر و پسرش, مقامات گفت.

Ryane Linehan, 43, ذکر شده برای وسایل نقلیه موتوری, قتل با غفلت عمل مشخص شده خطوط نقض و آهنگسازی ارسال و یا خواندن یک پیام الکترونیکی در هنگام رانندگی برای کشتن جورج نوریس از ایپسویچ و مجروح شدن همسر و فرزند خود را, با توجه به, Essex منطقه وکیل Jonathan Blodgett و ایپسویچ رئیس پلیس پل Nikas.

Linehan احضار شده است به نظر می رسد در مارس 18 شنوایی در ایپسوییچ دادگاه منطقه ای که در آن یک کارمند دادرس را تعیین خواهد کرد اگر علت احتمالی به موضوع شکایت کیفری Blodgett و Nikas گفت: در یک بیانیه مشترک.

نوریس, 58 بود سوار دوچرخه خود را در 26 مارس در Topsfield جاده در ایپسوییچ با همسرش, 60, و, پسر, 19, زمانی که آنها زده 2011 Kia Soul که Linehan رانندگی بود, مقامات گفت.

او باقی مانده در صحنه و همکاری با این تحقیقات در حالی که نوریس بود airlifted به بیمارستان عمومی ماساچوست که در آن او در اوایل صبح روز بعد, مقامات گفت.

همسر و فرزند خود را نیز در بیمارستان بستری شد اما جان سالم به در برد گفت: کری کیمبال سخنگوی دا.

یک قانون الزامی است که رانندگان که استفاده از تلفن های خود را انجام دهید تا دست به اثر رفت on Feb. 23. رانندگان که شکست قانون صادر شد هشدارهای تا آوریل 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im