پدر به مبارزه برای نگه داشتن کودک قاتل از برنده شدن آزادی مشروط

کودک قاتل چارلز Jaynes تنظیم شده است قبل از آزادی مشروط هیئت مدیره صبح روز سه شنبه به دنبال آزادی خود را در یک درخواست تجدید نظر قربانی پدر گفت ترسناک امکان.

“او را به عنوان بد به عنوان آنها می آیند” باب Curley گفت هرالد دوشنبه. “مردم نمی دانند که این قدر شیطانی خود را. مردم باید وحشت زده اگر این مرد است که تا به حال اجازه دهید در خیابان دوباره.”

جفری Curley بود که تنها 10 سال از زمانی که Jaynes و همدست Salvatore Sicari اغوا پسر به یک ماشین در کمبریج در سال 1997 با وعده یک دوچرخه جدید است. پسر بود و تعرض به قتل ریخته و در یک رودخانه در ایالت مین است. خود باقی مانده بودند در یک Rubbermaid جعبه بسته بندی شده با بتن.

Jaynes در حال حاضر در اواسط 40s و قبلا از برککتن است در خدمت زندگی به علاوه 10 سال برای آدم ربایی و قتل درجه دوم. او آزادی مشروط شنوایی برای مجموعه 10 صبح Sicari همچنین در حال حاضر در اواسط 40s محکومیت حبس ابد برای قتل درجه اول. او هرگز خواهد بود واجد شرایط برای آزادی مشروط.

Jaynes خود استادانی Wiccan پس از تلاش برای تغییر نام خود را در حالی که پشت میله های زندان به منسی-Invictus گوشی Thutmose V. درخواست او رد شد.

باب Curley خواهد شد که شهادت در این جلسه گفت: او گفته شده Jaynes خواهد شد بر روی صفحه نمایش های ویدئویی از مستعمره مرکز تادیبی در ماساچوست.

اما به عنوان او مسن تر رشد می کند, باب Curley گفت که او نگران Jaynes ممکن است برنده خود را سال آزادی از هم اکنون به عنوان قلب-داستان غم انگیز از جفری را ربودن و قتل محو.

“من نمی خواهد در اینجا برای همیشه لطفا برای” باب Curley گفت. “اما مردم باید هرگز فراموش نکنید.”

باب Curley در حال حاضر در 60s تجربه کرده است و بیش از هر پدر و باید به. در سال 2009 او را متهم به زندان بوروکرات از “پاره کردن” مناقصه حافظه خود را ذبح پسر توسط اولین برکت و سپس rescinding یک مراسم تشییع جنازه کردند برای Jaynes.

“آنها را درک نمی صدمه دیده و درد” Curley گفت: در آن زمان. “این من کشتن. به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

جفری Curley, 10 کشته شد در سال 1997.

Curley, لعنتی اداری تلنگر-flopping در آن زمان تحت سابق رژیم صهیونیستی. Deval پاتریک گفت: “من احساس قربانی بودن همه را دوباره و دوباره.” Curley اشاره کرد در آن زمان که Jaynes شده بود اجازه را برای دو خانواده دیگر مجالس ترحیم.

اما او را دوباره ایستادگی در برای پسر خود را به عنوان هیئت مدیره آزادی مشروط مطابق به وزن اگر Jaynes سزاوار به پیاده روی رایگان. باب Curley گفت: او خواهم بود با او پسر دیگر به عنوان آنها هر دو اجازه از اعضای هیئت مدیره می دانیم که جفری نیست و یک فرصت برای رشد است.

“Jaynes شد یک قاتل زنجیره ای در ساخت” پدر اضافه شده است. “هیچ راهی وجود دارد او باید اجازه دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>