توسط ARITZ PARRA و CIARÁN GILES

مادرید (AP) — مسافران هوایی کانادا بوئینگ 767 ساخته شده است که امن فرود اضطراری در مادرید شنبه شب باید توضیح داد که چگونه آنها صرف ساعت پرواز در محافل به سوزاندن سوخت در یک زمان آرام.

تورنتو-محدود پرواز AC837 حمل 128 مسافر خروج از پایتخت اسپانیا در اوایل بعد از ظهر بود اما به درخواست اضطراری بازگشت تقریبا بلافاصله پس از یکی از آن دو موتور آسیب دیده بود و یک تایر پاره طول برخاست.

براک Mierzejewski از ونکوور که در هواپیما با پدر و مادر خود به اسوشیتد پرس گفت: “بدیهی است که بسیاری از تنش های عصبی در حالی که ما در هوا اما خلبانان انجام یک کار فوق العاده از فرود هواپیما است.”

“ما هنوز در کمی از شوک اما خوشحالم که به امن” Mierzejewski گفت: در مدت کوتاهی پس از فرود هواپیما در آدولفو سوارز-Barajas فرودگاه بین المللی. آن را به سرعت احاطه شده توسط وسایل نقلیه اضطراری آتش نشانی کامیون و آمبولانس.

هیچ اطلاعات فوری در مورد آنچه تا به حال باعث خرابی.

“فرود با خیال راحت همه چیز خوب است!” گفت: گیدو Fioravantti از نیویورک که پدرش در هواپیما و به او گفته بود که کابین باقی مانده بود “آرام و جمع آوری” در هنگام مصیبت.

“خلبانان برای آموزش این پس هیچ دلیلی برای وحشت. همچنین شایع تر از بسیاری از مردم فکر می کنم,” Fioravantti گفت.

هواپیما صرف نزدیک به چهار ساعت پرواز در محافل نزدیک مادرید سوزاندن سوخت قبل از آن نور به اندازه کافی برای فرود. اسپانیا در وزارت دفاع اعزام یک جت جنگنده F18 برای ارزیابی خسارات وارده به ارابه فرود.

در بیانیه این شرکت هواپیمایی گفت: این هواپیما “تجربه یک موتور موضوع در مدت کوتاهی پس از برخاستن” از همان فرودگاه و همچنین به عنوان یک پاره تایر — یکی از 10 Boeing 767-300. آن اضافه شده است که این هواپیما “طراحی شده است به کار بر روی یک موتور و خلبانان ما به طور کامل آموزش دیده برای این احتمال است.”

“با اینحال اضطراری اعلام شد به منظور به دست آوردن فرود اولویت” ایر کانادا گفت.

یک سخنگوی با اسپانیا در فرودگاه اپراتور AENA گفت: AP که شرکت هواپیمایی درخواست کرده بود یک اسلات برای فرود اضطراری برخی از 30 دقیقه پس از برخاست.

یک سخنگوی Enaire اسپانیا ناوبری هوایی اقتدار گفت: این هواپیما را فرود دنده نمی بریزید تا به درستی در نظر گرفتن که یک قطعه از آن ممکن است آسیب دیده و بخشی از یکی از موتورهای.

این مقامات مجاز نام برد و در گزارش های رسانه ها.

این دومین حادثه از این روز در مادرید فرودگاه بین المللی شلوغ ترین در کشور است. پیشتر در روز دوشنبه فرودگاه بسته برای بیش از یک ساعت با توجه به گزارش رویت از هواپیماهای بدون سرنشین در مجاورت.

___

AP نویسنده رابرت Gillies کمک به این گزارش از تورنتو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im