Daveed را از دست Diggs همه سرنشین برای TNT را در “Snowpiercer’

Daveed را از دست Diggs’ یک حرفه ای انفجار با تونی نفع خود در برادوی را “همیلتون” و متوقف نشده پس با تکرار نقش در “پایین” “Black-ish” و “Unbreakable Kimmy Schmidt.”

در حال حاضر Diggs, 38, ستاره های مخالف جنیفر کانلی در TNT را بلند پروازانه “Snowpiercer” یک سری اقتباس از برنده اسکار (“انگل”) بونگ جون هو تحسین 2013, علمی تخیلی, هیجان انگیز.

مجموعه ای که جهان را تبدیل به یک زمین بایر یخ زده, آخرین بشریت است روی یک غول پیکر دائما در حال حرکت قطار Snowpiercer با نام مستعار کشتی های بزرگ ،

هنگامی که یک قتل کشف شده در کلاس اول Diggs’ Andre لیتون آخرین کارآگاه قتل در حال حاضر نامهربان سیاره زمین به ارمغان آورده است از پست مانده در پایان از قطار برای دیدار با طبقه حاکم و حل این قتل است.

Diggs است unabashedly مشتاق در مورد “Snowpiercer.” “این فقط یک وحشی جهان برای کشف ، این یک شامل سیستم اما آن را بسیار گسترده.

“چیز زیادی در مورد بازی Layton است که او شده است در گیر می دم تا زمانی که آنها بوده ام در قطار تا زمانی که این سریال شروع می شود. پس از آن همه به او.

“وجود دارد این عنصر به تجربه آنچه در این آموزش واقعا در همه زمان ها. چیزهای زیادی وجود دارد که یادگیری در جریان است. من حدس می زنم من می خواهم که در مورد لیتون چگونه او فرآیندهای اطلاعات است.

“من همچنین می خواهم که او به طور مداوم نیاز به انطباق خود را به اطلاعات جدید است.”

به عنوان بونگ فیلم در مقابل TNT می گوید: “این یک متفاوت وحش. من فکر می کنم آنها داستان های مختلف از همان جهان است.

“فوق العاده چشمگیر چیزی که مدیر بونگ موفق به انجام یک فرمت است که اساسا یک دزدی درست است ؟ از دم از قطار به موتور, فیلم خود را هرگز افت می کند. این اقدام واقعا پمپاژ کل زمان.

“شما هنوز هم یادگیری یک دسته در مورد سلسله مراتب اجتماعی در این قطار و یک حس واقعی از جامعه و چگونه کلاس دیکته قوانین قطار. آن را درخشان چه او موفق به انجام با آن.

“لوکس ما در تلویزیون است که ما می توانیم با قطع هر یک از کلاس.

“وجود دارد به اندازه کافی زمان صرف شده با تمام شخصیت های به طوری که ما درک انگیزه خود را — و حتی بیشتر پیچیده این ایده از کلاس و یک اکوسیستم بسته.

“و مخاطرات بسیار بالا از آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد بقا و چگونه تلاش خود را برای عدالت متناسب است؟”

“Snowpiercer” بلوس از طریق یخ, کوه, برف و بی قراری و به طور فزاینده ای عصبانی مسافران است.

“سوالات است که آن را بالا می برد این است که مانند بسیاری از خوب هنر” Diggs گفت: “یک راه برای بالا بردن راه اخلاق را.

“که مورد علاقه من چیزی در مورد آن.”


“Snowpiercer” برای اولین بار روز شنبه در 9 p. m. on TNT.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im