دیوید Pastrnak برگزار شد اولین نشست خبری پس از او مجموعه ای رایگان از قرنطینه در روز سه شنبه و او به نظر می رسید بسیار شبیه همان کرک شده, بی خیال روح است که رسالت خود را به هواداران و هم تیمی های یکسان در طول جوان Bruin حرفه ای.

اما Pastrnak شد تا کنون چندان کمی chastened برای فرود در خارج به دنبال در در فاز 3 شیوه است. ب جناح راست تایید کرد که او مجبور شد برای انجام, انجام-بیش از در قرنطینه چرا که او کار می کرد در یک پیست در ملدن محلی اسکیت بازان پس از quarantining پس از بازگشت به بوستون از جمهوری چک. تیم رئیس جمهور گیری Neely هفته گذشته گفت که او آرزو برخی از تصمیم گیری بهتر ساخته شده بود.

“من هرگز بیمار بنابراین من فکر نمی کنم من چیزی اشتباه است. آن را سخت گزاف گویی وجود دارد” گفت: Pastrnak در زوم کنفرانس در روز سه شنبه. “آنچه اتفاق افتاد اتفاق افتاد و من تا به حال به دست برخی از زمان… متاسفانه من تا به حال به در خانه و من نمی توانستم کنترل (که). من مسئولیت کامل برای من است.”

اما Pastrnak صدا بیشتر نا امید که او تا به حال به انجام دو قرنطینه از او توبه و پشیمانی در مورد پیدا کردن خود را در دوم و فلک در بازداشت است.

“به صداقت آن را واقعا دشوار بود به صرف 28 روز در قرنطینه” گفت: Pastrnak. “سخت ترین قسمت در مورد آن این بود که من سالم بود برای کل قرنطینه اما در همان زمان من هنوز هم می تواند هر چیزی را انجام دهید. آن را واقعا سخت و خسته کننده در همان زمان. این واقعا یک ماه طولانی و من واقعا خوشحال هستم که آن چیز است و من در نهایت با بچه ها. آنها به همین دلیل برگشتم به آمریکا از اروپا به پایان فصل, بنابراین من واقعا خوشحال به پشت با آنها.”

همه فراموش خواهد شد و سرعت ببخشند البته اگر او می تواند بازگشت به همان بازیکن او بود که او در پمپ 48 اهداف درآمد او از این موشک ریچارد جایزه. هر دو او و مربی بروس کسیدی خوشحال بودند با اولین روز تمرین در روز دوشنبه, هر چند آن مشخص نشده اگر او آماده خواهید بود به بازی روز پنج شنبه در این نمایشگاه بازی.

“پنج شنبه مشخص خواهد شد هنگامی که ما از طریق ارتباط کمی با او گفت:” کسیدی. “من فکر می کنم او خواهد بود وجود دارد. که نمی توان این مسئله است. وجود دارد می توان بحث و گفتگو با این بازیکن چقدر است و زمان کافی برای آماده شدن اگر او احساس می کند او نیاز نمایشگاه بازی — بنابراین نظر او مهم خواهد بود. من فکر کردم او نگاه بزرگ و مقدار زیادی از انرژی او پرواز در اطراف. من فکر کردم آن مالیده و در linemates (پاتریس برگرون و براد Marchand). شوت او نگاه خوب است. یک زن و شوهر از پخش در او خرابکاری جن. زمان اعدام, ما در حال رفتن را از طریق تمام است که کمی در این هفته به طوری که انتظار می رود. اما همه در همه, من می خواهم به او عالی درجه است.”

اگر آن همه به Pastrnak او می باشد. اما همانطور که ما دیده ایم تیرانداز ماهر هنوز هم نیاز به یک راهنمایی کوچک در مناسبت.

“من احساس بزرگ است. من در واقع شگفت زده کرد. من عاشق این بازی و من همیشه برای بازی پس از آن احتمالا تا به من. خواهیم دید که چه Butchie را از آن فکر می کنم. در حال حاضر من فقط با تمرکز بر گرفتن هر روز بهتر و مطمئن شوید که من برای آن است. خواهیم دید در روز پنج شنبه گفت:” Pastrnak. …

با Ondrej Kase هنوز با این تیم و به عنوان در حال حاضر نیاز به چهار روز قرنطینه هر زمان که او می رسند در تورنتو, جک Studnicka به نظر می رسد مورد علاقه به سوار شدن بر روی دیوید Krejci‘s جناح راست. ترکه بازگشت Pastrnak به برگرون خط آندرس Bjork بود ضربه را به چارلی Coyle‘s خط در حالی که Studnicka باقی مانده است با Krejci و جیک DeBrusk.

Studnicka به نظر می رسد برنده بیش از Krejci.

“من به دیوید در مورد سمت راست گزینه. من زیادی انجام داده است که در طول چند سال گذشته. او را دوست دارد راه جک نمایشنامه گفت:” کسیدی. “او باعث می شود در ترافیک. جک به نظر می رسد اعتماد به نفس بیشتری با جن از در اردوگاه های آموزشی در ماه های سپتامبر و اکتبر بنابراین اگر او می تواند انجام دهد و تعادل خود را به ضرب گلوله در مقابل عبور ذهنیت… او دوست دارد به چسبیدن به آن اضافه دوم را امتحان کنید و با آن بازی و گاهی اوقات در لیگ ملی سطح به خصوص در پلی آف, شما باید بیشتر از یک شات ذهنیت است. این چیزی است که او باید به مرتب کردن بر اساس از طریق. من فکر می کنم تمام بچه های جوان را از طریق رفته است.”

این سازمان شده است نظافت Studnicka در مرکز در پراویدنس, اما جناح راست نشان دهنده خود شانس بهتری در ساخت بوستون, صف, نه فقط در این وضعیت اضطراری بلکه در محدوده کوتاه آینده. Studnicka خود شده است رو به با عملکرد خود در مرحله 3.

“من قطعا احساس راحتی بیشتر من از طریق اردوگاه های آموزشی, Black Aces و چیزهای شبیه به آن گفت:” Studnicka. “هر وقت ما قادر به پیوستن به این تیم در یک وضعیت شبیه به این من فکر می کنم من راحت تر از آشنا شدن با بچه ها که در اطراف آنها را در یک سناریو مثل این تقریبا 24/7. قطعا هر روز آسان تر می شود اما از نظر راحتی من 100 درصد راحت در حال حاضر در مقایسه با گذشته زمانی که من می خواهم که عصبی یا حتی کمی starstruck برای به اشتراک گذاشتن یخ با برخی از این بچه ها. من فکر می کنم من بالغ از نظر راحت بودن.

“در درون جناح راست/مرکز (وضعیت) من خودم بازی کردم جناح راست در گذشته پس از آن چیزی است که من راحت با. در طول چند ماه گذشته من به تماشای فیلم, تماشای برخی از بالا پایان بازیکنان در لیگ نبرد در امتداد تخته بازی بال. آن را قطعا یک تجربه یادگیری بازی در چنین سطح بالایی در جناح راست اما من قطعا احساس راحتی وجود دارد.”

هر زمان که Kase آماده است برای بازگشت – مانند Pastrnak چک از دست رفته کل فاز 3 – هیچ تضمینی وجود ندارد او را دریافت نقطه خود را به عنوان Pastrnak انجام داد. او تا به حال زمان برای ساخت تا به اندازه کافی از یک آهنگ ضبط با برونز قبل از توقف برای ورود کسیدی دایره اعتماد.

“برای من شخصا آن را در مورد وفاداری که ساخته شده است” گفت: Cassidy. “برای مثال اگر یک مرد که با ما کل اجرا حذفی سال گذشته و این فصل به طور منظم و من می دانم که او آماده خواهید بود به انجام کار خود را کمی ساده تر برای من به او شغل خود را به دلیل این که عامل اعتماد. اندرو آمد دیر است. او آمد و در مهلت. که نه منفی. من فقط نمی دانم. من نمی دانم این بازیکن به خوبی به اندازه کافی در حال حاضر. او تا به حال تنها تعداد انگشت شماری از بازی ها به ادغام خود با این گروه را به تلاش برای توسعه شیمی. ما سعی کردیم او را با Krejci اول نقل مکان کرد و او را در اطراف یک کمی. به طوری که می توان یکی از جالب. می گویند آن را جک می گویند این Bjork یا هر کسی که طول می کشد خاموش و اندرو آماده نیست و آنها ایفا کرده, پنج, شش, هفت بازی و بازی یک دور یا هر چیز دیگری. من می خواهم به طور جدی در نظر گرفتن ساخت یک تغییر به یک پسر من دیده ام بیشتر از. دوباره آن چیزهایی است که شما تصمیم می گیرید پایین جاده. وجود دارد ممکن است در شرایط دیگر آمده است که با آسیب و یا هر آنچه و سپس اندرو می شود شانس خود را پس از آن.” …

کسیدی می رود Zdeno کاراکتر به عقب در روز سه شنبه تمرین پس از از دست رفته روز دوشنبه جلسه با توجه به تست “سکسکه.” نیک Ritchie, اما, انتظار می رفت به دست ششمین روز متوالی تمرین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de