دیوید Zurawik: ‘مقدم’ آثار شروع covid-19 بحران در امریکا گفتن داستان دو Washingtons

حدود یک دقیقه پیش

آن شده است یک مجازات هفته گذشته در کاخ سفید به عنوان برخی از بزرگترین اسلحه در آمریکا روزنامه نگاری را هدف گرفته در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست رهبری در covid-19 بحران است.

حساب آغاز شده و آخر هفته گذشته با یک اصلی قطعه از نیویورک تایمز با عنوان “او می تواند دیده می شود چه بود: پشت مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست Virus.” NPR دنبال کرد تا در مارس 13 با “صبح Edition” گزارش با عنوان “یک ماه پس از اضطراری اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن وعده تا حد زیادی برآورده نشده است.” این یک ویرانگر فروشگاه از وعده های ساخته شده وعده نگهداری می شود توسط رئیس جمهور ایالات متحده است.

و در حال حاضر می آید “خط مقدم” PBS نیروگاه تحقیقات و فرم تلویزیون و روزنامه نگاری با گزارش debuting سه شنبه شب با عنوان “بیماری همه گیر کوروناویروس.” اسلحه در اینجا در درجه اول نه روت در مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را درون دایره تصمیم گیرندگان. “خط مقدم” به وضوح مجموعه ای از اولین و مهمترین وقایع تاریخ از این ویروس است که, پاره کردن زندگی آمریکایی به عنوان ما آن را می دانستند. اما در داستان اول شناخته شده covid-19 بیمار و چگونه این ویروس در آمد به واشنگتن در ماه ژانویه “خط مقدم” نمی تواند کمک کند اما همچنین سند چه بود در حال انجام در واشنگتن به عنوان برگ برنده نادیده گرفته شده از هشدارهای کارشناسان بهداشت و درمان و سپس علنا رد عظیم تهدید برای زندگی بشر و اقتصاد آمریکا است که این ویروس مطرح شده.

“خط مقدم” ناخن مغلوب ساختن پیشی جستن انگاری با آن زم جدول زمانی و تصویری از خود رئیس جمهور کلمات. اما قدرت واقعی این مستند می آید از رفتن به عقب و اصلاح مراحل از بیمار یکی در آمریکا و صحبت کردن به دکتر که او را تحت درمان قرار جورج دیاز و همچنین به عنوان یک آرایه از کارشناسان بهداشت و رهبران سیاسی در منطقه سیاتل است.

ملت زمان گرفتاری کافی covid-19 آزمون کافی در دنده محافظ برای کارکنان پزشکی و ناتوانی به درستی سنج چگونه بسیاری از مردم واقعا آلوده هستند با توجه به عدم تست ساخته شده است همه دردناک تر در دیدن است که رهبران محلی در سیاتل و ایالت واشنگتن تا به حال یک حس قوی از فاجعه قریب الوقوع و برنامه ریزی برای برخورد با آن در سطح محلی است. این باعث می شود شما تعجب می کنم چقدر که همان نوع تلاش در سطح ملی می تواند به کاهش درد و رنج و مرگ است که در حال حاضر بسیار ظالمانه مدتها این ملت است.

“من وارد سیاتل در اواسط ماه مارس یک شهر و دولت تعطیل قبل بود که هنجار در بقیه کشور” خبرنگار مایلز اوبراین می گوید در صدای خارج از قاب در شروع است. “من تحت پوشش علم داستان برای نزدیک به 30 سال است. اما این احساس بیشتر شبیه به داستان های علمی تخیلی. این بیماری کشنده covid-19 بود به کشور و جهان را به زانو خود را. … چگونه از آن فرار ما بهترین سیستم های هشدار دهنده ما بهترین علم ؟ چرا دولت ما تا به کندی عمل می کنند بنابراین آمادگی? و چه در پیش است؟”

بیمار یک بستری شد به پراویدنس مرکز پزشکی منطقه ای در اورت بشویید. در Jan. 20 پس از آزمایش مثبت برای ویروس. او فقط در حال بازگشت به منطقه سیاتل از ووهان, چین, که در آن او تا به حال شده قبلی شش هفته.

یکی از دلایل دیاز و تیم خود را به طوری متمرکز و سریع به درک آنچه آنها را به طور بالقوه در برخورد با یک بیمار است که “کمتر از سه هفته قبل از آن آنها تا به حال انجام استادانه درست شده شبیه سازی pandemic آموزش” اوبراین می گوید: در گزارش.

فکر می کنم که دفعه بعد تهمت می گوید: “هیچ کس را دیدم این آینده.” در اوایل ژانویه پرسنل پزشکی در ایالت واشنگتن شد آموزش و آماده شدن برای pandemic مربوط به روش ها و درمان است.

تشخیص اولین مورد بود “بحرانی اوایل علامت هشدار دهنده است که coronavirus می تواند در ایالات متحده” اوبراین می گوید. “اما در دیدگاه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رد هر گونه تهدید به بقیه کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده شده است که در نوار ویدئویی که پرسید: “آیا شما جریان شده توسط CDC?”

“بله, من,” او می گوید.

“آیا شما نگران در مورد یک بیماری همه گیر?”

“نه ما نه در همه” مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید. “ما آن را کاملا تحت کنترل است. آن را یک فرد در آینده از چین است. و ما آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب است.”

در حالی که واشنگتن تحت رهبری رژیم صهیونیستی. جی Inslee اولین دولت برای اعلام وضعیت اضطراری بیش از coronavirus فرماندار با ابراز نگرانی در مورد تهمت در ادامه به بی اهمیت جلوه دادن تهدید در سراسر کشور.

Inslee توییتی که به او گفته معاون رئیس جمهور مایک پنس “کار ما موفق تر خواهد بود و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گیر به علم و حقیقت رو گفتم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در مراجعه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا در مارس 6: “من به مایک نمی شود تعریف فرماندار چرا که فرماندار یک مار. OK ؟ Inslee. اجازه دهید من فقط به شما بگویم … من گفت: مهم نیست که چقدر خوب شما هستند و او هیچ خوب است. این راهی است که من احساس می کنم. خداحافظ.”

که یکی از مکان هایی که در “خط مقدم” گزارش که در آن دو, واشنگتن, داستان خطوط و از وسط قطع کردن و روشن کردن هر یک از دیگر. من درک نمی که در مقابل دو پاسخ تا زمانی که از دیدن این گزارش.

رئیس جمهور بود و هنوز هم اصرار دارد همه چیز را تحت کنترل در آن جلسه در CDC. اما هیچ چیز در سطح فدرال بود در هر نقطه در نزدیکی تحت کنترل در آن زمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در CDC تلاش برای بازنویسی تاریخ در مورد یکی دیگر از فاجعه تصمیم گیری ساخته شده توسط دولت او که در “خط مقدم” گزارش به بررسی. این یکی بود به استفاده از یک آزمون برای این ویروس است که ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهانی است. به جای تیم مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به رفتن با یک آزمون توسعه یافته در سی دی است که ثابت شود به شدت ناقص زمانی که تست کیت حمل شد و سعی کرد با دریافت کنندگان. (CDC آن ادعا را ثابت کرده است مشکل است.)

کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول این سی دی عکس op.

که هنوز هم یک دروغ امروز. و آن را غیر ممکن است برای برآورد خسارت در زندگی و پول از دست رفتن با کسانی که ناقص وطنی آزمون به جای آنهایی که از سازمان بهداشت جهانی است.

مهم این است که بهترین روزنامه نگاری موسسات ما در حال نوشتن و فیلمبرداری این اولین پیش نویس از تاریخ covid-19 همه گیر و حتی به عنوان آنها ارائه همه دست در عرشه روزانه پوشش از آنچه قطعا احساس ترین و بزرگترین تهدید رویداد در زندگی آمریکایی پس از جنگ جهانی دوم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن وسواس با بازنویسی تاریخ از این بحران است که بر روی صفحه نمایش برای برخی از دو ساعت در هر روز در کاخ سفید تریبون به عنوان او rambles دروغ دود در مطبوعات ارائه می دهد و خطرناک اطلاعات غلط در مورد مسائل مربوط به سلامت. ده ها هزار نفر از آمریکایی ها که در حال حاضر مرده به عنوان یک نتیجه از covid-19 و در عین حال تهمت به نظر می رسد به مراتب بیشتر متمرکز بر کنترل روایت از عملکرد خود را از مرگ و نابودی ناشی از ویروس است.

“خط مقدم” ویژه “بیماری همه گیر کوروناویروس” با آن قوی و دقیق گزارش های پزشکی و سیاسی انتخاب ساخته شده در آغاز بحران در هر دو Washingtons نه تنها باعث قدرتمند غیرداستانی داستان سرایی امروز اما همچنین فراهم می کند یک سند ضروری است که از آن بعد از آن پیش نویس از تاریخ نوشته خواهد شد.

تهمت می تواند ایستادن در کاخ سفید تریبون برای دو ساعت در روز برای صد سال آینده در تلاش برای فروش نسخه خود را از حوادث و من فکر نمی کنم او یک شانس برنده شدن در مقابل صادقانه واقعیت مبتنی بر تولیدات مانند “بیماری همه گیر کوروناویروس” و موازی حساب از, نیویورک تایمز, NPR و عمده دیگر روزنامه نگاری موسسات از زندگی آمریکایی.

چرخش در, آقای رئیس جمهور. چرخش در.

دیوید Zurawik است بالتیمور خورشید رسانه های منتقد. ایمیل: david.zurawikbaltsun.com; Twitter: @davidzurawik.

دسته بندی:
برجسته تفسیر | نظر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im