مراقبت از اپراتورهای اشتباه بیش از دولت بخشنامه ها; بازگشایی در برگزاری

23 دقیقه پیش

نگرانی تغییرات در دولت قوانین و توصیه های هدایت مراکز مراقبت کودک در میان coronavirus ترساندن و نگرانی بیش از بدهی خود را اگر یک کودک در مراقبت از خود بیمار می شود با covid-19 — نگه داشته اند برخی از بسته ها پس از به دست آوردن دولت چشم پوشی به باز باقی می ماند.

“آنها شده است اشتباه و نا امید. آن را به یک ظرف غذا” دایان آرایشگر, مدیر اجرایی, پنسیلوانیا, مراقبت از کودک ارتباط گفت: از این وضعیت است.

“ما فقط نیاز به برخی از پاسخ. ما می خواهم به دانستن آنچه در جریان است” گفت: Charlene فراک صاحب فراک مرکز مراقبت از کودک در Mt. لذت بخش است که در خدمت حدود 140 کودکان قبل از بسته شدن 17 مارس است.

رهبانیت ادعا سفارشات از دفتر والی گاهی اوقات در تضاد با کسب اطلاعات از دولت و وزارت خدمات انسانی یک مشاجره تکذیب آن توسط سخنگوی وزارت علی فوگارتی.

مراکز مراقبت از کودکان تا به حال برای به دست آوردن چشم پوشی پس از دولت تلقی آنها غیر ضروری کسب و کار که خواست در 16 مارس نزدیک است. رژیم صهیونیستی. تام ولف دستور 150 نوع غیر ضروری کسب و کار نزدیک به 19 مارس ،

از روز جمعه این کشور اعطا بیش از 700 چشم پوشی به امکانات مراقبت از کودک برای ادامه فعالیت با توجه به خدمات انسانی وزارت کار ترزا میلر.

“من احساس می کنم بد برای DHS. آنها (فرمانداری) هستند و نه به آنها هر گونه پاسخ گفت:” شرلی هاف صاحب ما دوستان محل LLC در بالا Tyrone , Fayette County است که حدود 120 کودکان است.

“(رژیم صهیونیستی است. گرگ است) نه به ما پاسخ گفت:” استفانی پن صاحب امروز آموزش مهد کودک و یادگیری آکادمی در جنوب گرینزبورگ که در خدمت حدود 165 کودکان است.

هر سه مهدکودکها تعطیل هستند untilthe فرماندار آسانسور خود را به منظور محدود کردن غیر ضروری کسب و کار. پن گفت که او باز خواهد شد یا در مارس 6 و یا بعد از عید پاک در حالی که هاف گفت که او باز نمی شود و “تا وقتی که من احساس می کنم ما امن هستند.”

بخشی از مشکل برای مراقبت از کودک انجمن 2,300 اعضای این بوده است که دولت بخشنامه با هدف مراقبت از کودکان در مراکز “همه نورد در قطعه” آرایشگر گفت. “آنها نمی دانند که اگر (دستورات) به معنی آنچه که دولت می گوید:” باربر اضافه شده است. این انجمن انجام یک وبینار در هفته گذشته در مورد عامل در یک coronavirus محیط زیست است که تولید 250 سوال او اشاره کرد.

یک مرکز است که باز مانده است سینتیا Franck مهد کودک در پن هیلز که به دست آمده چشم پوشی.

“ما در خدمت کودکان از پرستاران خانه سالمندان کارمندان و سایر کارکنان در مراقبت های بهداشتی زمینه گفت:” دانا Garvelle مدیر مرکز.

با حدود 20 کودکان ثبت نام Garvelle گفت: آنها تنها در خدمت حدود نیمی از جوانان آنها به طور معمول را ببینید.

Garvelle گفت: آنها با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای کاهش ممکن است گسترش از هر گونه عفونت.

“ما دائما در حال تمیز کردن و ضد عفونی و پاک کردن همه چیز را” Garvelle گفت.

به جای پدر و مادر آینده به این مرکز به رها کردن و یا انتخاب کنید تا فرزندان خود را با کارکنان دیدار و آنها را در درب Garvelle گفت.

تحت قوانین و مقررات جاری هاف گفت: آنها با قرار دادن در موقعیت دشوار تبدیل دور کودکان از پدر و مادر که کار در چه پنسیلوانیا نظر غیر ضروری زندگی پایدار و کسب و کار. چشم پوشی اجازه می دهد تا آنها را برای خدمت به کودکان با پدر و مادر در یک ضروری زندگی پایدار و کسب و کار.

با چند پدر و مادر از کودکان کار در Allegheny County, که در آن وجود داشته 158 تایید coronavirus موارد به عنوان جمعه و دو مرگ, “ما نمی خواهیم که در معرض خطر” که یک کودک ممکن است گرفتن ویروس از پدر و مادر خود آمده و به تسهیلات و افشای دیگر کودکان و کارکنان هاف گفت.

“شما باید به نگرانی در مورد خانواده ها و کودکان” رهبانیت گفت.

از خانواده ها با کودکان در آموزش امروز مهد کودک, بسیاری از پرستاران در Excela Westmoreland بیمارستان و می تواند در معرض coronavirus پن گفت.

“این یک نظر است. (چشم پوشی) هنوز هم نمی کاهش پتانسیل مسئولیت” آرایشگر گفت.

کودک مراقبت از کسب و کار در حال حاضر “نازک حاشیه سود” سلمان گفت: و به زنان گفت: آنها درآمد از دست رفته از دو هفته گذشته. آنها باید با توجه به دور مواد غذایی فاسد شدنی مانند شیر است که در آنها پیش بینی شده با استفاده از بیش از 10 روز گذشته. رهبانیت گفت که او نیز به دور دستمال مرطوب بچه و پوشک و شيرخشک به مردم در این منطقه است.

زنان گفت: آنها می خواهند برای باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و نگران هستند که آنها را از دست دادن کارکنان و یا مشتریان دیگر آنها باقی می ماند بسته شده است.

“من اصلی ترین چیزی است که من احساس می کنم من هستم اجازه دادن به خانواده ها پایین است. ما از دست بچه های ما” رهبانیت گفت.

جو Napsha یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس جو در 724-836-5252, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
Coronavirus | محلی | منطقه ای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im