hhd@get.creators.com (تعطیلات Mathis)

این روز دل آسانسور مربوط به عشق و در جای خود قرار می دهد دو قمری trines کیهانی دود-و-آینه پیشرفت به جلو و عشق خوشمزه توهمات. اول شامل ارتباطات سیاره در همدلانه حوت بعدی اواخر شب ورود آب عطریست بین سوختن عقرب ماه و نپتون سیاره از رویاهای.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). داستان خود را با شما است را بگویید و شما به سبک بیش از حد. ارایش ویرایش نور آن را متفاوت بازی با موسیقی — آزمایش با راه شما آن را ببینید. گفتن داستان خود را به همان اندازه برای شما به عنوان آن را برای آنها است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). بهترین راه برای از آن لذت ببرید با فرد دیگری است که به شل حاکم در کنترل کمی. آیا چیزهایی که شما فکر می کنید و پس از ترک اتاق بدون اتصال خود را به شخص دیگر واکنش های.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). هر فرد دارای یک بیت از هرج و مرج در داخل — که طوفان بشریت است. گاهی اوقات داخلی آب و هوا شديدتر است. آیا شما از اجرا و یا تعقیب وضعیت آن سخت است برای دیدن زیبایی قابل توجه در آن است.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). آن را بسیار ساده است واقعا. بیشتر شما تمرکز بر بهره گیری مردم بیشتر به شما آنها را لذت بردن از. ترفند این است که در حال unselfconscious به اندازه کافی برای از دست دادن خود را در تجربه شخص دیگری.

لئو (جولای 23-Aug. 22). از دست زدن به مبادلات اتفاق می افتد زمانی که مردم مشغول زمان را برای هر یک از دیگر. این به این معنی بیشتر از هدیه های گران قیمت همیشه می تواند. پول یک تجدید پذیر هزینه; زمان نیست.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). گاهی اوقات مردم نمی سقوط در عشق در همه است. آنها راه رفتن به عشق به طور کامل آگاه است که گام بعدی این است که رفتن به آنها را عمیق تر به آن, اما نه به عنوان عمیق به عنوان یکی از پس از آن.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). ذهن خود را سرگردان خواهد شد. هنگامی که آن را ندارد, می دانیم این است که یک تصادفی و یا ناشناخته مسیر. افکار خود را در زیر نقشه ای که کشیده شده و گذاشته شده توسط قلب خود را.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). “من شما را دوست دارم” است مانند آبراه از ذن گفت: “شما هرگز نمی توانید گام در همان رودخانه دو بار.” شما می توانید می گویند که این سه کلمه یک میلیون بار و آنها هنوز چیزی متفاوت با هر گفته است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). جاذبه نیست به شدت مورد ماهیت دو نفر است. شرایطی مهم است. محیط های ماده است. این است که چرا فیلمسازان استخدام مجموعه و روشنایی طراحان. این vibes نمی التماس خود را!

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). دوستی عاشقانه و محبت — شما یک فرم برای مطابقت با هر یک از عشق بسیاری از اشکال. راستش یک وجود ندارد که بهتر از این دیگر برای شما. شما آنها را می پوشند همه زیبا.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). شما می توانید متفکر در این لحظه به دلیل این که شما در زمان زمان به در نظر گرفتن لحظه ای قبل از آن وارد شده است. زودتر کار شما در تنظیم به استراحت و لذت بردن توانا و خوب برنامه ریزی کنید.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). در حالی که شما دقیقا نمی بر این باورند که عشق یک روح واحد در دو بدن شما نمی توانید انکار کنید که غیر طبیعی اتصالات شما احساس می کنید با افراد خاصی است. در این تعطیلات شما جشن عشق را در عمق.

امروز تولد (Feb. 14). شما هماهنگ در کنسرت با افراد مختلف استعدادهای ساخت موسیقی زیبا از سال است. شما همچنین این شانس را به گام تا و یک, از خود راضی. شما حتی ممکن است برنده یک جایزه برای این کار هر چند بهترین بخش این است که شما احساس می کنید در آنچه شما قادر به انجام با کار مداوم و یک تیم حمایتی. برج حوت و سرطان می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 6, 40, 33, 38 و 15.

آخر هفته پیش بینی عشق: ARIES: تسلیم شدن به قلب شعله جنون از دنیا می رود تا در دود. برج ثور: محبت اتفاق می افتد در جوک و سکته مغزی و در حق سیگنال در زمان مناسب است که می گوید: “من به شما.” برج جوزا: زیبایی شگفت انگیز نیروی این تغییرات همه چیز باز و بسته آنها را هنرمندانه زخم ها و زخم. سرطان: این تصور شما را نه تنها تاثیر این لحظه آن را ایجاد اشتها. نگه داشتن آنها را به آینده. لئو: ذهن خود را به جریان قدرتمند جاذبه عشق پتانسیل چندان مهم. برج سنبله: بیشتر دوست دارم کسی که کمتر شما قادر به بحث در مورد آن. برج میزان: هنگامی که شما تجربه چیزی جدید را با یک دوست رابطه تجدید بیش از حد. عقرب: شما تصور این و در حال حاضر در اینجا آن است که به طور کامل شکوفا در زندگی خود را. دیگر چه شگفتی شما اتفاق می افتد و توسط جریان عشق به این ایده است ؟ قوس: رمز و راز از عشق خیره کننده یکی هر چند دیگر حواس به کار خواهد به حرکت چشمه می باشد. برج جدی: این لبخند! ناگهان موسیقی می شکند و از طریق تمام آهنگ عشق واقعی هستند. دلو: زمانی که شما اتصال آن را کامل قفل. به سرعت آن را احساس به عنوان اگر شما تنها دو نفر در کل جهان است. ماهی: آن را مانند زمانی که شما به دنبال برای کسی که در یک مکان شلوغ — فقط یکی وجود دارد در صورت که منطبق بر ویژگی های برگزار شده در قلب خود را.

افراد مشهور پروفایل: با ماه در برج عقرب, بازتاب, برج دلو آفتاب این زن و شوهر ترکیبی خواهد بود که خانواده سلطنتی از روز ولنتاین توپ. برج دلو است که حامل آب که به ارمغان می آورد زندگی-حفظ عناصر به عشق. عقرب عاطفی شعر را به نگه داشتن رابطه جریان مانند جریان برای همیشه عمیق تر ادای احترام کردند. عقرب و پیچیدگی هرگز متوقف به یک فعال دلو ذهن چیزی به کار بر روی.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, ژانویه 16 سال 2020 11:58:09 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im