بعد از کیهانی گاو ماهی با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

شما را به یک تفاوت در جهان است. حوت ماه نشان می دهد که مانند یک ماهی شنا از طریق آب شما تا حد زیادی غافل از این راه خاص شما بخش دریاها است. شد در غیر این صورت این امر می تواند غیر ممکن است وجود داشته باشد به طور طبیعی. خورشید و استدلال مفهوم stampeding به برج ثور با تقاضا از شواهد اثبات تاثیر و ارتباط.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). برچسب “دشوار” می رود به کسانی که بسیاری از سوالات را بپرسید و باید یک مشکل با اقتدار. برچسب “سرگرم کننده” می رود به کسانی که همین کار را با یک چشمک چشم و حس شوخ طبعی است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). فکر کردن از آینده به شما می دهد لذت. تفاوت بین یک فرار فانتزی و قدرتمند visioning جلسه قصد تحقق بخشیدن به رویای و مراحل شما را پس از آن.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). یکی از با کیفیت از کلاس شما دارای و دیگران جایزه توانایی خود را به قاب چیزهای مثبت و سازنده راه و انتقال این با حمایتی زبان.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). شما را وادار به صرف زمان با کسی که باعث می شود شما خنده و احساس ارزش — یکی از شما را به زمانی که شما می خواهید به استراتژی یا فقط رویا. این رابطه ارزش تر از طلا.

لئو (جولای 23-Aug. 22). زیرا شما احساس می کنید به حق چیزهایی مانند توضیحات و احترام شما سر و صدا کسانی که ترجیح می دهند که پیروان کور. چگونه فرخنده! این ها کسانی هستند که بیشترین نیاز تند.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). این پروژه به ویژه در عرشه شما نیاز به سازماندهی به جلو فکر کردن و مدبر است. شما سرگرم کننده با این عنوان طولانی به عنوان شما لازم نیست صبر کنید تا آخرین لحظه.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما چند نفر در طول روز — آرام, غور و تعمق معروف به داماد سرگرم کننده و احمقانه به یک متخصص ، با این حال شما احساس افتخار آن را و بازی به نقاط قوت خود را.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). در گذشته شما فرض بر این است که اگر شما نیست, موفقیت با یک فرد وجود دارد چیزی در مورد شما و یا رویکرد خود را که شما می توانید تغییر دهید به آن را تعمیر. نظر یکی دیگر از راه. اگر شما مهندسی آنچه با این نسخهها کار برای شما?

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). تنهایی فرصتی است برای یک ناهار با خود و گرفتن در وضعیت فعلی خود را سر و قلب. بپرسید, “چگونه من واقعا انجام می دهند ؟” و “آنچه مهم است در حال حاضر؟”

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). شما لازم نیست برای به چالش کشیدن خود را هر روز. امروز بهتر است خود را مجبور به انجام کارهایی است که شما تخلیه. رفتن به جایی که شما رشد, جلوگیری از جایی که شما صرفا برای زنده ماندن.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). روابط آموزش و تغییر شما هر چند برخی از این درس نمی شود واضح به شما تا زمانی که تحول کامل است و شما می توانید به عقب نگاه کنید و ببینید “قبل از” و “پس از آن.”

برج حوت (اسفند. 19-March 20). تلاش برای ایجاد اعتماد چیزی است که شما فقط نیاز به انجام به ایجاد اولین برداشت و یا برای برخی از مردم شما را نمی دانم. امروز شما ببینید که چگونه اعتماد ساخته شده است و یا فرسایش در هر تعامل حتی با آشنا ترین مردم است.

امروز تولد (مارس 19). شما رئیس هستید! لذت بردن از افزایش حس کنترل بر محتوا و قدم زدن خود در سال است. روابط هیجان انگیز; کار این است که آهسته و پیوسته صعود. یک پروژه شما را از طریق مقدار توسعه شخصی. شما عمیقا متعهد به دریافت بیشتر از هر مرحله در حالی که ماندن در کار و هدف. برج میزان و برج سنبله می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 6, 30, 33, 25 و 19.

پیش بینی هفته پیش رو: یادگیری است که در میان لذت از وجود انسان است. به نظر این یک عملکرد بالاتر ذهن نیست کاملا صحیح که حتی در وحشی هسته ای ما سیمی برای خاص و هیجان از مشخص کردن چیزها. آن بوده است به این ترتیب از همان ابتدا از نوع ما است و یکی از مهم ترین لوازم جانبی برای بقای ما به عنوان یک گونه است.

ما اغلب اشتباه در یادگیری با تحصیل. تحصیل کرده را با پذیرش یک سری از رشته ها اعمال شده توسط دیگران است. آموزش آلی است و متولد درونی جرقه از روی کنجکاوی. یکی می تواند با الهام از تحصیل به کنجکاو شوند و این باعث می شود تحصیل آسان تر به کارشناسی کارشناسی ارشد. یا یک کار می تواند از جرقه و به دنبال تحصیل به منظور تسهیل هیجان یادگیری است. تحصیل بدون یادگیری یک سیاه زندان از یک وضعیت است. یادگیری بدون تحصیل طبیعی است هر چند می توان آن را خسته کننده در یک “اختراع دوباره چرخ” نوع راه است.

این تفاوت کلیدی خواهد بود در این روز اول برج ثور خورشید که به ارمغان می آورد با هم یک کیهانی مربع با زحل درس سیاره از زودیاک در برج دلو علامت از آینده است. ترکیب جدید و روش های یادگیری نامیده می شود به عنوان سیاره خواسته های ما دقیق و سریع است.

افراد مشهور پروفایل: بسیاری از نوزادان متولد شده از امروز خواهد بود برج ثور. اما در سال 1979 خورشید در برج حمل در 19th, ساخت کیت هادسون یک بره با عطارد و مریخ در آتشین برج حمل بیش از حد. این یک انرژی بالا ترکیب هر چند او Capricorn ماه دارای ثبات اثر به عنوان نشانی از یک کار روزانه مراقبه عمل که هادسون می گوید: “مدیتیشن شده است مفید ترین و در حال تغییر زندگی چیز برای من است.”

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, Mar 25, 2020 15:30:04 -0700

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de