دیتون را Toppin رای دادند AP college basketball بازیکن سال; آگهی مربی گرانت را بدست آورده افتخار بالا

4 دقیقه پیش

اوبی Toppin و آنتونی اعطای صرف این فصل تبدیل دیتون از یک unranked تیم است که حتی برداشت برای پیروزی در آن کنفرانس به یکی از کشور بهترین و کامل ترین برنده در تاریخ برنامه.

این جفت ارز در پشت آگهی’ قابل توجه افزایش ادعا کرد آسوشیتد پرس’ top افتخارات فردی: Toppin است که مردان کالج بسکتبال بازیکن سال و گرانت مربی سال است.

“تیم ما بسیار سپاسگزار از آنچه که ما انجام” Toppin گفت: AP “فقط به این دلیل ما ساخته شده تاریخ در مدرسه ما.”

دیتون (29-2) رفت و از برداشت به پایان سوم در اقیانوس اطلس 10 به شماره 3 در بالا 25, نظرسنجی مطابق برنامه, آرشیو نظرسنجی پایان (1956). آگهی رفت بدون شکست در لیگ و بازی در جاده های ترک آنها را می چرخاند به ادعای شماره 1 دانه در مسابقات NCAA است که لغو شد نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حال حاضر دیتون آن اولین برندگان AP, برترین جوایز, پیوستن به سنت جوزف در سال 2004 (با Jameer نلسون و مربی فیل مارتلی) به عنوان تنها برنامه در گذشته 40 فصل به ادعای هر دو در همان سال است.

“در 31 بازی که ما بازی ما بچه ها را heck از یک شغل از بازی منسجم و بهره گیری از فرصت هایی که در مقابل ما” گرانت گفت. “آنچه ما انجام در کوتاه فصل چیزی است که من فکر می کنم که امیدوارم به یاد خواهد شد.”

6-پا-9, 220 پوند Toppin به دنبال خود به اتفاق آرا انتخاب به AP همه-آمریکا تیم اول با ظاهر شدن در 34 65 رای از بالا 25 رای دهندگان که ارائه برگه های رای پس از لغو مسابقات NCAA.

آیووا junior لوکا Garza دوم شد و در انتخابات کسب 24 رای پس از به طور متوسط 23.9 امتیاز و 9.8 ریباند برای Hawkeyes. همکار همه آمریکایی ها Markus هوارد از Marquette, Payton پریچارد از اورگان و Udoka Azubuike کانزاس تقسیم باقی مانده رای.

چندی پیش Toppin بود 6-پا-2 دبیرستان تاریخ که تا به حال هرگز dunked در یک بازی و پس از آن یک مقام ارشد فاقد هر بخش کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد فرستادن او به مدرسه آمادگی قبل از پایان دادن به در دیتون. اما او شکوفا به عنوان یک اشتباه دوم به کارآمد گلزن ساخته شده است که حضور منظم در تلویزیون قرقره برجسته با پرواز dunks.

او به طور متوسط 20 امتیاز و 7.5 ریباند در حالی که تیراندازی 63 درصد از زمینه و 39 درصد از 3 نقطه محدوده پیشرو یک فصل طولانی با افزایش آگهی هایی که بسیج یک جامعه متزلزل توسط گردباد ویرانگر و تیراندازی و کشتار در سال گذشته است.

دیتون برداشت توجه ملی در اوایل مصرف کانزاس به اضافه کار در از دست دادن در مائوئی دعوتی بازی مسابقات قهرمانی. آگهی’ تنها دیگر از دست دادن در آمد ماه دسامبر در یک buzzer-ضرب و شتم 3-اشاره گر در وقت اضافه مقابل کلرادو. آگهی برنده شده بود 20 بازی زمانی که فصل به پایان رسید.

“راستش اگر شما تا به حال از من پرسید من قسم می خورم ما می تونستیم برنده مسابقات قهرمانی ملی و تیم ما خیلی آماده برای بازی در مسابقات” Toppin گفت. “ما قفل شده است. اما از آنجا که این ویروس چیز اتفاق افتاده است. آن را فقط برای رفتن به یک چه-اگر برای بقیه زندگی ما, اما این چیزی است که ما قصد داریم به زندگی می کنند.”

کمک مالی به دست آورده 30 65 رای به ادعای AP مربیگری جایزه در فصل سوم خود را در مادر آلما. بیلور اسکات درو که هدایت خرس به یک 23-بازی برنده خط و پنج هفته در شماره 1 بود دوم با 13 رای.

سن دیگو ایالت برایان Dutcher سوم شد و با 12 رای پس از پیشرو آزتک به 26-0 شروع به دنبال ایالتی فلوریدا لئونارد همیلتون به دست آورده است که شش رای پس از پیشرو Seminoles به خود ACC به طور منظم فصل عنوان شده است.

اعطای سابق دیتون بازیکن گفت: او تا به برخی از همان چه اگر افکار خود را به عنوان بازیکن ستاره. هنوز, او گفت که او ترجیح میدهد به خاطر “یک گروه خاص” که ماهرانه به کار گرفته اضافه شده توجه و فشار آمد که به سرعت در میان آگهی’ ثابت صعود تا رتبه بندی.

“من فکر می کردم بچه های ما توانایی به ماندن با تمرکز بر روی چیزهایی که آنها می تواند کنترل واقعا داستان ما در سال” گرانت گفت. “من فکر می کنم از ابتدای سال تا پایان وجود دارد قوام که ما بچه ها با بازی که به عنوان یک مربی باعث می شود من واقعا افتخار می کنم.”

دسته بندی:
ورزشی | آمریکا/جهان ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de