‘DC است Stargirl’ سهام ادعای خود را در DC Universe, The CW

تلویزیون ثابت کرده است آن همواره یکی از کمیک DC شخصیت “DC را Stargirl” آخرین است.

پرکار تهیه کننده اجرایی Greg Berlanti جدید سری آغاز بکار در DC جهان, جریان, خدمات, دوشنبه پس از آن نیز برای اولین بار روز شنبه در سی دابلیو (که باقی خواهد ماند هفتگی الگوی برای هر قسمت). معرفی به بینندگان به طور خلاصه در اخیر “بحران در moviepilot” متقاطع رویداد Stargirl است نام مستعار از angsty نوجوان کورتنی Whitmore (با بازی چند Nickelodeon-نمایش آلوم Brec Tits که متنفر ناپدری اش (لوک ویلسون) — تا زمانی که او می یابد او وابسته از اواخر ابرقهرمان Starman که کارکنان جادویی به او قدرت او استفاده می کند برای رهبری جدید Justice Society of America در برابر شر.

Brec Tits به عنوان نقش در “DC را Stargirl,” اکران دوشنبه در DC جهان و سه شنبه در سی دابلیو.

“من تا به حال هیچ ایده چه چیزی من را به” لذت بخش Tits خندید فرود عنوان بخشی. “زمانی که من در ملاقات با showrunner جف جانز برای اولین بار و او توضیح داد که او فکر می کرد برای برخی از نقش های دیگر بودم:” آه Brec این است که جاوا بود ، این است میخوام بیشتر از شما تا کنون قبل از انجام می شود.’ و وجود دارد بسیاری از انتظارات با آن است.”

با Amy Smart همچنین به عنوان بازیگران کورتنی مادر “DC را Stargirl” است که بر اساس یک کتاب کمیک جانز شرکت ایجاد شده (با لی Moder) مدل سازی شخصیت اصلی در اواخر خود را ، “او یکی از بزرگترین مردم است که من تا کنون ملاقات کرد” Tits گفت: “و این به این معنا زیادی به او. من می خواهم به انجام خوبی برای نشان می دهد اما به طور عمده من می خواهم به انجام کارهای خوب برای او.”

یک جانباز cheerleading و ژیمناستیک کمک کرده است Tits با سری فراوان فیزیکی و حتی قبل از اولین پوشیدن Stargirl صحنه و لباس. “در طول هفته از آموزش ما از آنها می گویند “ما نیاز نداریم شما به کار بر روی هر مطلب که” او mused در: “اما من باید بگویم من شیرین کاری دو دانه ئی, کریستینا Baskett شگفت انگیز است. او ساخته کورتنی نگاه حتی بهتر است.”

گرفتن Stargirl لباس یک رویداد بزرگ برای Tits هر دو حرفه ای و شخصا: “یکی از ویژه ترین بخش هایی است که برای من اتصالات. برای دیدن مقدار زیادی از افرادی که در آن کار می کرد فقط منفجر ذهن من است. من فکر می کنم من تا به حال حدود 17 اتصالات برای آن من به یاد داشته باشید راه رفتن بر روی مجموعه ای در آن برای اولین بار. خیلی باحال بود! من احساس می کنم بیشتر شبیه به یک ابرقهرمان زمانی که من آن را قرار داده است که برای اطمینان حاصل کنید.”

به عنوان “DC را Stargirl” می رسد Tits خلاصه تا تجربه تا کنون به عنوان “حقیقی. من به یاد داشته باشید که جوانتر و رفتن به (پارک تفریحی) شش پرچم و دیدن تمام شخصیت های DC … و در حال حاضر به فکر می کنم که من به تصویر کشیدن یکی از آنها من مطمئن هستم که من مغز پیچیده در اطراف آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im