معامله نزدیک عظیم ما ویروس کمک بیل

خزانه داری ایالات متحده, وزیر و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا ابراز اعتماد به نفس برای یک معامله برای رسیده به زودی در یک گسترده coronavirus بسته محرک اقتصادی که تا به حال متوقف شده است در سنای آمریکا به عنوان قانونگذاران haggled بیش از آن.

مذاکره کنندگان ساخته شده است پیشرفت های بزرگ در دو حزبی, $2 تریلیون دلار ($A3.4 تریلیون) ریزرو در روز دوشنبه اما بدون توجه نهایی پیمان به آنها امیدوار بود, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت.

“هنوز هم وجود دارد یک زن و شوهر از مسائل” Mnuchin گفت: درست قبل از نیمه شب. “من فکر می کنم ما بسیار امیدوار است که این می تواند بسته به فردا.”

شومر گفت: او فکر کرد که مجلس سنا می تواند رای به عنوان به زودی به عنوان جمعه و اضافه میکند: “این لایحه از 2 تریلیون دلار با بسیاری از انواع قطعات در حال حرکت.”

آنها به هیچ جزئیات در مورد موانع باقی مانده اما دموکرات ها گفته اند که طرح محرک اصل پیشنهاد شده توسط جمهوریخواهان موجود بیش از حد کمی پول برای دولت ها و بیمارستان ها و نه به اندازه کافی محدودیت در یک صندوق برای کمک به کسب و کارهای بزرگ.

دو تلاش برای پیشبرد یک جمهوریخواه اندازه گیری در سنا شکست خورده در دو روز گذشته با وجود حزب اکثریت.

در تلاش دوم در روز دوشنبه 49-46 رای سقوط کوتاه از 60 مورد نیاز برای پیشبرد به عنوان تنها یک دموکرات رای دادند با جمهوری خواهان.

کنگره در حال حاضر به تصویب دو بسته از قانون به بلانت اقتصادی و میر از این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 550 نفر در ایالات متحده و بیمار بیش از 43,800 پرتاب میلیون ها نفر از کار و رهبری دولت فرمانداران به منظور نزدیک به یک سوم از این کشور مردم به ماندن در خانه.

طبع باید ساییده شده به عنوان جمهوری خواهان متهم دموکرات از انسداد در طول یک اورژانس ملی حتی به ایران ادامه داد: برای روز.

جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در توییتر فقط به عنوان Mnuchin و شومر صحبت کرد متهم دموکرات مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی از در نظر گرفتن یک “تعطیلات طولانی” و سپس خواسته او هرگز به توافق برسند.

“دموکرات ها می خواهید این ویروس را به نفع خود؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر ارسال. “آنها درخواست برای چیزهایی که هیچ ربطی به ما کارگران و یا شرکت است.”

دموکرات ها اصرار دارند هر گونه توافق باید شامل نظارت مقررات برای $US500 میلیارد صندوق برای کسب و کارهای بزرگ برای جلوگیری از دادن شرکت رهبران چک سفید. در مورد خواسته که مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به خبرنگاران گفت: “من خواهید بود نظارت.”

Mnuchin از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نقطه فرد در coronavirus قانون گفت: بازگشت به پایتخت صبح روز سه شنبه به ادامه بحث.

او به خبرنگاران گفت: تهمت می خواهم به یک معامله و امیدوار بود از آن می توان نتیجه گرفت در روز سه شنبه.

دولت راه اندازی عمده فشار در هفته گذشته برای عمل به بلانت تاثیر اقتصادی از این بیماری همه گیر و همراه با کاهش شیب در بازار سهام پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را صرف چند هفته رد ویروس را از خطرات.

سنا اندازه گیری شامل کمک های مالی برای آمریکایی ها عادی کسب و کارهای کوچک و به شدت تحت تاثیر صنایع مانند شرکت های هواپیمایی.

جمهوری خواهان گفت: دموکرات ها به دنبال برای اضافه کردن نامربوط مقررات مانند گسترش اعتبار مالیاتی برای باد و انرژی خورشیدی و افزایش اهرم برای اتحادیه های کارگری.

دموکرات ها گفت: مقررات توسط جمهوری خواهان حذف گروه های غیر انتفاعی از دریافت کسب و کار کوچک کمک و گسترش پرهیز جنسی-آموزش برنامه به علت منقضی شده است.

پلوسی که درگیر شده است در سنا مذاکرات نیز منتشر شده خود را ضد پیشنهاد که اضافه کردن میلیاردها دلار برای کمک به کشورهای انجام انتخابات از طریق پست.

در اصل منتشر معامله در نزدیکی عظیم ما ویروس کمک بیل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im