در برخورد با گناه بیش نیست دیدن بچه ها

سابق من و من شکست تا دو سال پیش. من می بینم بچه ها من سه تعطیلات آخر هفته در ماه چیدن آنها را بعد از مدرسه در روز جمعه و در نظر گرفتن آنها به مدرسه در روز دوشنبه.

من فقط دوباره ازدواج کرد. من همسر و بچه ها با ما زندگی می کنند بیشتر از زمان. من نمی بینم بچه ها من تا آنجا که من می خواهم و آن را به یک مبارزه برای زمان بیشتر از یک روز.

در حال حاضر که ما در حال منزوی در محل از آنجا که این ویروس در من احساس گناه می کنم که زندگی من با همسرم و بچه ها تمام وقت و به ندرت خود من را ببینید. چه خوب ex-قوانین و مقررات?

مقابله با کروناویروس زندگی چیز تغییر کرده است تا مطمئن شوید. اما پدر و مادر و جلب اعتماد همان نگرانی شما باید بیان سال ها قبل از اینکه از او خواسته به ماندن در خانه برای محافظت از همه ما از این بیماری است. هیچ کس دوست دارد گفته شود زمانی که آنها می توانید کودکان خود را, اما اگر پدر و مادر برنامه در محل با توجه به قانون این است که آنچه شما باید انجام دهید — به یک نقطه.

اگر پدر و مادر موافق به انحراف از خود پدر و مادر طرح آنها می تواند. زیبایی واقعا همکاری پدر و مادر است که پدر و مادر مشاهده هر یک از دیگر به عنوان متحد خود را نه دشمن خود را و می دانیم که اگر آنها با هم کار کنند و انعطاف پذیر هستند و با گذشت زمان با هر دو پدر و مادر, اما به خصوص بچه ها شادتر هستند.

اما نیست که کاهش هر گونه گناه شما ممکن است احساس می کنید دلیل این که شما زندگی خود را با همسر و فرزندان و دیدن آنها را بیشتر از خود شما. شما می توانید کاهش اضطراب کودک نه خواستار زمان بیشتر اما آرامش بخش و به دنبال راه هایی برای بهینه سازی هر یک از دیگر زمان ها با بچه ها و نه محدود کردن آن.

این است که چگونه شما مقابله با عامل زمان, اما چگونه می توانم به شما در غلبه بر احساس شخصی خود را از گناه? در اینجا یک جای خوب برای شروع:

آیا شما احساس این راه به دلیل انتخاب های خود را و یا آن را به دلیل چیزی است که فرزندان خود را باید گفت ؟

اگر یک کودک در حال گفتن یا پدر و مادر که می خواهند برای دیدن پدر و مادر دیگر در اغلب موارد آن را به پدر و مادر’ به قرار دادن مسائل خود را کنار گذاشته و بررسی چرا فرزند خود است گفت: این. اگر شما می توانید زمان خود را پدر و مادر طرح باعث شده است کودک شما اضطراب آن را تغییر دهید.

در هر صورت به منظور پردازش گناه به درستی شما اول باید خودتان را ببخشید. ممکن است زمان را به نشستن با یک درمانگر بررسی چرا شما احساس مثل این و قرار دادن یک برنامه در محل برای رسیدگی به بهتر از آن. که خوب ex-قوانین و مقررات.


دکتر جن استون نویسنده “Ex-قوانین و مقررات برای پدر و مادر: خوب رفتار بعد از طلاق یا جدایی” و بنیانگذار جایزه, خانواده, www.bonusfamilies.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im