شما خواهد بود خوشحال به شنیدن این که خود را به مراسم تشییع جنازه عالی بود. بیش از 100 از ما مجازی عزاداران به گوش زندگی می کنند جریان از o’neil کفن در لندن, Ont.

وجود دارد مقدار زیادی از خنده داستان های شما واقعا لذت می برد. اشک بیش از حد بود و در هر مراسم تشییع جنازه. دوستان خود را باب که برگزار شد دست خود را هنگامی که دکتر به شما مجموعه ای از تزریق که توقف قلب خود را توصیف خود را از نظر پزشکی مرگ کمک. حتی بازگویی برخی از شوخ طبعی. عمدتا هر چند—و به ویژه هنگامی که او در توصیف این افتخار به سادگی با نگه داشتن دست خود را—وجود حساسیت و عشق است. آن را واقعا در حال حرکت بود مایک.

همه ما می دانستیم که این روز بود که آمدن شما بیشتر از هر کسی. هنگامی که شما تشخیص داده شد در ماه فوریه گذشته با نادر و بدخيم سرطان تيروئيد شما گفته شد شما می خواهم مرده قبل از سال 2019 شد.

هنوز بسیاری از ما را وادار به نوشتن خود ما نوشته روی سنگ قبر بسیار کمتر فرصتی برای نشستن در خود ما سنگ قبر. شما هم هر دو. و این که نوشته ؟ آن را به طوری شما:

مایک اسلون

1969-2019

“سلام اسلون.

شما ممکن است به یاد داشته باشید من از چنین

سیستم عامل رسانه های اجتماعی به عنوان

توییتر و Grindr.”

من حدس می زنم اگر شما تغییر کرده است می تواند یکی از چیزهایی که از آن می شده اند در سال است. چون شما احترام گاهشمار که پیش آگهی. و زمانی که شما متوجه شما می خواهم به احتمال زیاد آن را به 2020 شما تا به حال سرگرم کننده با آن. شما به عنوان شوخی در توییتر on Dec. 18: اگر شما فکر می کنم شما باید مشکلات من موظف به مرگ در سال 2019.

این است که آینه خنده دارنوشت: پیرو به نام پم جمع اوری. ارسال شما عشق مایک اسلون. خود سنگ قبر فقط باید گفت “یک انسان خوب بودن است.” توافق Pam.

اگر شما نیاز به هر گونه مدرک در نظر بگیرید که کمک های مالی را ادامه داد در زمین های خود را GoFundMe صفحه که شما راه اندازی شد در ماه اکتبر گذشته برای شما 340 پروژه در لندن—یک محل برای جوانان در خطر که نیاز به یک محل به خانه تماس بگیرید. شما به خوبی خود را بیش از $25,000 هدف است. این یک پروژه ای است که به وضوح به عنوان یک بازمانده خود را از مسائل مربوط به سلامت روانی و فقر نزدیک به قلب شما و شما از آن ساخته شده اتفاق می افتد: من ورود من آخر هفته از من ادیسه با سرطان, شما نوشت که GoFundMe در اواخر اکتبر. و در از دست دادن من صدای من تعجب کرده اند و حتی یکی قوی تر. بسیار درست مایک.

مانند هزاران نفر دیگر که من پیدا کردم شما در توییتر. من خودم را خوش شانس, دلیل بازگشت در ماه نوامبر—هنگامی که شما به دنبال آن بودند منجر مجری—من کاهش یافته است و شما توجه داشته باشید. من می دانستم که کسی که ممکن است این لایحه مناسب. معلوم شد شما به یاد برخی از سلامت روان نوشتن من می خواهم انجام دهید. شما بلافاصله پس از باز کردن در آن پیام های مستقیم; بنابراین صادقانه. وجود دارد به نظر می رسید به یک فوریت که من درک می کنم در حال حاضر بهتر—بدون نیاز به بحث کوچک هنگامی که شما در حال مرگ است.

“من در واقع به شدت خصوصی” شما و جلب اعتماد. “من شوکه شده در چگونه من به جای ناچیز داستان گرفتار است.”

به سوی پایان آن روشن بین ذات الریه و سرطان, همه چیز نیست ، پست های خود را ندارد به عنوان مکرر علائم شما بدتر می شود.

Jan. 18: هنگامی که آن را بیش از حد ترسناک به نوشیدن مایعات چرا که آنها ممکن است به سادگی تف به بالا و یا خفه کردن من شما می دانید اجازه دهید صادقانه در مورد گزینه های در اینجا. #endoflife

زمان مرگ شما در Jan. 20 شما می خواهم برداشت تا چیزی شبیه به 13,200 پیروان. بسیاری از لذت می برد خود را خشک شوخ طبعی و خوش بینی در مواجهه با چنین سختی در حالی که دیگران در حال مبارزه با سرطان و یا با توجه به کمک های پزشکی در حال مرگ را دیدم شما به عنوان چیزی از یک فانوس دریایی.

من سعی کردم یک شب به شما بگویم که داستان خود را به من معنای: “بسیاری از ما که در مواجهه با آنچه شما با ما از طریق زندگی. و ما باید s–tty چیزهای کوچک اتفاق می افتد که ما اجازه اشکال ما (یا حداقل من)” من نوشت. “و پس از آن همراه می آید مایک اسلون. و این مرد تا راه بیشتر در بشقاب خود را از ما می توانید تصور کنید. و در عین حال او نمی کند شکایت دارند. او لذت می برد چیزهای کوچک هنوز هم. او تصویر بزرگتر را می بیند که ما نمی بینیم . . .”

من متوجه شدم که من messaged شما بودند خیلی بیشتر از کسی که با یک داستان جالب در توییتر—بیش از کسی که شجاع بودن در مواجهه با مرگ. شما یک معلم ارائه یک هدیه بزرگ است. حتی نهایی خود را صدای جیر جیر به معنای این است که خیلی روشن بود گردد با دقت. شما نمی خواهید ما را به نگران باشید. و شما نمی خواهید ما ترحم. Jan. 20: فقط در ارتباط باشید همه . . . هیچ معامله بزرگ است هر چند.

در ارتباط باشید. برای اعلام از طریق دوستان خود را که شما رفته بودند. خوراک توییتر من احساس عجیبی خالی در عدم حضور شما @mikelondoncan. اما من به دنبال شما و که شما مشترک زیادی با بسیاری از. هنگامی که چیزی کوچک را تهدید می کند به شاش کردن من شما را نگه دارید در ذهن داشته باشید و سعی کنید به آن را تکان. پس از همه, زندگی خیلی بزرگتر از آن است. و—به عنوان شما ساخته شده است بنابراین کاملا روشن—اگر ما زندگی ما در حال مرگ.

با تشکر از مایک. مانند هزاران نفر دیگر من از دست شما.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “مایک عزیز …” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im