خواهر عزیز: ‘من تعجب می کنم اگر من سکوت دست بازی در درد و رنج خود را’

“من تا به حال مشروط است به این باور است که نژاد پرستی بود دیگر واقعی است. بنابراین رویکرد من به قلدری و سوء استفاده شده است به آن را خورد,’ می نویسد: Téa Mutonji در نامه ای به خواهر او. ‘در حال حاضر من تعجب می کنم اگر من باید صحبت کردن به طوری که هفت سال بعد شما را تجربه نمی کنند آن را بیش از حد.’

آیا شما به یاد داشته باشید که شب هنگامی که شما در درجه 11 و شما شکایت در مورد نژاد پرستی در مدرسه ما? من زندگی در یک rooming خانه در سکربروق, Ont., 40 دقیقه دور از خانه ما در اوشاوا. من نمی دانم چه چیزی برای انجام این کار من نفرت تو را با انجی توماس, یک رمان در مورد یک دختر در یک عمدتا سفید مدرسه.

بار دیگر شما اشاره کردید که شما دچار علائم اضطراب و افسردگی و پارانویا است. “این به دلیل راه مردم به من نگاه کن” می گفت. من چپ افسردگی و سایر ترفندهای سحر و جادو توسط سابرینا Benaim در تخت خود را. آنچه شما توضیح داده شد و تجربیات من به اشتراک گذاشته شده اما من تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است شروع به باز کردن آنها را. من نمی دانم که چگونه به شما کمک کند.

ما تا به حال مجموعه ای متفاوت از شرایط—دوستان من اکثرا سفید و دوستان خود را عمدتا سیاه و سفید. اما نژاد پرستی می کند محدودیت ندارد. من فکر کردم که از شما تا به حال دوستان شما می تواند مربوط به نظر از نژاد و فرهنگ و دین این امر معاف شما از نوع درد را تجربه کردم—اثرات نژادپرستی درنگ در روح و روان من, حس, خود, خواسته های من است.

من تا به حال مشروط است به این باور است که نژاد پرستی بود دیگر واقعی است. بنابراین رویکرد من به قلدری و سوء استفاده شده است به آن را خورد. برای سال در حال خاموش شد من فرم از زنده ماندن است. در حال حاضر من تعجب می کنم اگر من سکوت دست بازی در درد و رنج خود را; اگر من باید صحبت کردن به طوری که هفت سال بعد شما را تجربه نمی کنند آن را بیش از حد. هنگامی که شما و دوستان خود را آویزان در اتاق خود من با شنیدن این راه از شما حمایت یکدیگر و استفاده از طنز برای دریافت از طریق مبارزات خود را . . . که به من امید میده.

صحبت کردن با شما و شما به من یادآوری می کند که ما مردم سیاه و سفید—سیاه—نیست مشکل است. سفید برتری فقط باعث می شود این سخت به این باور. آن را مانع رشد و سلامتی کودکان ما در همه جا. من تحسین خود را به سیاهی با شفقت با وجود احساس هدف قرار دادند. شما در حال انعطاف پذیر. شما دان. شما نمی تواند تحت فشار قرار دادند. من از شما مسن تر و در عین حال شما به کسی که به من آموخت که سکوت را می توانید با من همدست.

آیا می دانید چه اتفاقی می افتد به ما هنگامی که ما برنامه ریزی شده به قبول راه جهان به نظر می رسد در ما ؟ خستگی. ما در حال تدریس به سرکوب احساسات ما و بازی در نقش “قوی سیاه.” و هنگامی که ما صحبت در مورد ما رو به وخامت سلامت روان ما دیده می شود به عنوان ضعیف یا بدتر به عنوان افرادی که piggybacking در اجدادی تروما.

جزئیات: Hal جانسون: “بله وجود دارد سیستمیک نژادپرستی در کانادا’

در چه نقطه خستگی تبدیل به چیز دیگری—و افسردگی و ترس غیرقابل کنترل ترس ؟ و چگونه اغلب این است که به درستی تشخیص داده می شود ؟ من می دانم که شما نمی باید پاسخ به این سوالات. من فقط به این امید که این سوال و راهنمای شما به سمت تهاجمی مراقبت از خود است. منظورم حمام حباب و شمع های معطر; منظورم حساسیت استراحت و جامعه است.

ظلم و ستم microaggression نژادپرستی نظاممند و gaslighting می تواند منجر به افسردگی نژادی PTSD و شرم آور است. این چیزی است که من تنها به تازگی یاد گرفته بودم. از طریق این من تا به حال به در نظر گرفتن شکست در جوامع سیاه در تصدیق جمعی ما سلامت روانی بحران است. این همچنین به معنای به رسمیت شناختن نقش من در بی اعتباری خود را در تلاش. اگر من تا به حال ساخته شده و شما احساس می کنید مانند شما نیست مستحق من مراقبت متاسفم, Nella. کتاب شعر فیلم شب نمی شد به اندازه کافی.

پس از من نقل مکان کرد و در بازگشت به خانه در این بهار من دیده ام که شما را به خود زن پرشور و با استعداد صریح. شما می بینید که جهان از پتانسیل کامل است. شما تصور کنید یک محل که در آن سیاه کوچولو دختران باید فرصت های برابر. خود را از طریق هنر داستان سرایی خود را و عشق خود را برای شما اعلام خود به عنوان شایسته. اما من می خواهم شما بدانید که در حال حرکت در جهت پیدا کردن بیشتر آمرزنده شهرستان نمی باشد. ما زنان—مردم—لازم نیست بخشش. ما چیزی به ببخشند. آنچه ما نیاز داریم این است که هر یک از دیگر.

آنچه که شما تجربه کرده ام در اینجا در Oshawa, شما همچنین ممکن است تجربه تر و متنوع شهر. درد شما احساس خشم ، خستگی آن واقعی هستند و پاسخ معتبر به جهان ما زندگی می کنند. آن را تا به چیزی برای انجام با سیاهی است که زیبا و درشت و جادویی. به سلامت روانی خود را به طور جدی. توان خود را مدافع است. به خودتان اجازه عصبانی و به شکستن. و اگر شما به خودتان پیدا کنید در یک آپارتمان کوچک در مرکز شهر تورنتو ترس از جهان اطراف با من تماس بگیرید. من قول می دهم که در این زمان من می دانم که چه باید بکنید.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه اوت سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “عزیز خواهر…” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

این قطعه بخشی از maclean’s قبل از رفتن سری که جمع آوری, منحصر به فرد, قلبی, حروف از کانادایی ها در نظر گرفتن زمان برای گفتن “با تشکر از شما من شما را دوست دارم” به افراد خاص در زندگی خود را — از آنجا که ما باید صبر کنید تا زمانی که آن را خیلی دیر به ما بگویید عزیزان چگونه ما واقعا احساس می کنید. ادامه مطلب مقالات در اینجا. اگر شما می خواهم برای دیدن خود حروف و یا بازتاب منتشر شده برای ما ایمیل بفرستید اینجا. برای جزئیات بیشتر در مورد ارائه خود اینجا کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de