2 دقیقه پیش

مینیاپولیس — مرگ شاهزاده برادر آلفرد جکسون همراه با رقابت را در حال بالا بردن سوال جدید در بی وقفه پیچیده تلاش برای حل و فصل افسانه ای موسیقیدان و مستغلات از جمله این که آیا یک مرد در کالیفرنیا با یک اعتبار برای cozying تا به مشاهیر به پایان خواهد رسید تا با یک ششم از شاهزاده ثروت.

جکسون یکی از شش خواهر و برادر وارثان ثروت به ارزش حداقل $100 میلیون دلار فروش 90 درصد از شاهزاده املاک و حقوق در سال گذشته به موج اولیه به خوبی تامین می شود و رو به رشد شرکت سرگرمی است که سرمایه گذاری در, موسیقی, چاپ و نشر و ضبط و حقوق. شاهزاده خواهر Tyka نلسون همچنین برش مقابله با موج اولیه گرفتن پول نقد به جلو به عنوان املاک و رسیدگی بکشید.

به عنوان یک نتیجه, نزدیک به یک سوم از شاهزاده دارایی می تواند در نهایت کنترل احزاب مربوط به او را بیشتر پیچیده وظیفه دشوار اقامت شاهزاده و مستغلات.

در عرض چند ساعت از امضای قرارداد با موج اولیه در ماه اوت Jackson, 66, درگذشت, بیماری قلبی در خانه اش در حومه شهر کانزاس. بر خلاف شاهزاده او امضا خواهد شد. او یک همسر و یا فرزندان و در یکی دیگر از پیچ و تاب و به جای خروج از املاک خود را به خواهر و برادر خود را به او وقف دارایی های خود را به یک دوست, بخت آزمایی ون Exel.

ون Exel صورتحساب خود را به عنوان یک سرگرمی مشاور اما او بهترین و شناخته شده برای حلق آویز کردن با ویتنی هوستون به خصوص در روز گذشته و مایکل جکسون ، او همچنین یک نیروی خلاق پشت O. J. Simpson بدنام “اگر من آن را” کتاب, پروژه, دادگاه فدرال سوابق نشان می دهد.

آلفرد جکسون وضعیت “به نظر می رسد عجیب و تکان دهنده تصادفی” گفت L. Londell McMillan کسب و کار مشاور و سرگرمی وکیل برای شارون Norrine و جان نلسون سه نفر دیگر از شاهزاده وارثان.

“این شکسته قلب من است که (آلفرد) ساخته شده است که او حتی نمی زندگی می کنند یک روز کامل برای لذت بردن از” گفت: McMillan که مشغول به کار با شاهزاده برای چندین سال. “و در حال حاضر یک شخص ثالث است و مدعی حقوق مربوط به آن است. که چیزی پیدا کنم نگران کننده است.”

موج اولیه را مقابله با جکسون است که در مواجهه با خانواده خود حداقل خواهر و برادر خود را که مربوط به شاهزاده. بزرگترین هدف: رقابت جکسون خواهد شد.

پرنس مرگ یک فنتانيل مصرف بیش از حد در آوریل 21, 2016 — بدون را — ایجاد یکی از بزرگترین و پیچیده ترین قضایی دادگاه در مینه سوتا تاریخ است. ارزش راک استار است و مستغلات است که هنوز هم در حال درهم در Carver County دادگاه انحصار وراثت انتظار برای تعیین از نمایندگان که انتظار می رود در تابستان امسال است.

“شاهزاده است (تخمین زده شده) 100 میلیون دلار به 300 میلیون دلار املاک و اما دلار در یک حساب بانکی اما در (بالقوه) حق امتیاز را در موسیقی خود را و آن را بسیار مشکل تر برای ارزش” گفت: دنیس پاتریک یک مینیاپولیس وکیل نوشت که در مورد شاهزاده و مستغلات در Mitchell ال روزاریو قانون را نقد کنید.

شاهزاده ورثه نمی توانند پول خود را دریافت کنید تا زمانی که املاک خود را حل و فصل است. در این میان املاک doled ده ها میلیون دلار به وکلا و مشاوران و دیگران.

اخیر دادگاه انحصار وراثت سند chronicling هزینه برای سال پایان Jan. 31, 2019, نشان می دهد که Comerica دالاس مبتنی بر بانک اداره املاک کردم 1.5 میلیون دلار در هزینه. Troy کارتر Comerica را L. A. سرگرمی های مبتنی بر مشاور و لیدی گاگا سابق, مدیر, دریافت 2 میلیون دلار. و Fredrikson & بایرون مینیاپولیس شرکت حقوقی کار برای Comerica زمان در $3.8 میلیون نفر است.

در طول همان سال شاهزاده املاک پرداخت می شود $343,000 برای وکیل صورتحساب برای ورثه. اما ورثه تحت پوشش تنها برای خدمات حقوقی که دادگاه بداند مفید برای املاک خود را. پرنس خواهر و برادر شخصا متصلب تا صدها هزار دلار در وکلا’ هزینه.

چندین وکیل قرار داده اند پیوندها در منافع خود را در املاک. اسناد دادگاه نشان می دهد Tyka Nelson تا به حال بیش از 800.000 دلار در پیوندها در حالی که آلفرد جکسون تا به حال پرداخت نشده لوایح حقوقی حداقل $900,000 هنگامی که او درگذشت.

با رسیدگی به کشیدن بر روی موج اولیه ارائه شده شاهزاده وارثان — همه به جز یکی از آنها بیش از سن 58 — توانایی برای جمع آوری پول با فروش املاک خود را ، جکسون مثلا می خواست “برای لذت بردن از زندگی در حال حاضر به جای صبر کنید … و یا بیش از حد پیر و بیمار یا مرده را به لذت بردن از” خود ارث خود را املاک و مدیر لئوناردو Starke گفت: در یک استشهاد.

موج اولیه ساخته شده ناموفق پیشنهادهای به حداقل سه خواهر و برادر — شارون Norrine و جان نلسون به گفته های اخیر دادگاه پرونده.

در آن سه نفر می گوید: آنها نگران هستند که موج اولیه را با استفاده از آن جیب عمیق به ضرر خود. این شرکت دخالت خواهد تنها منجر به تاخیر بیشتر و تنش های خواهر و برادر در نامه ای نوشت به طور مستقیم به دادگاه. با این مورد تخلیه خود را “منابع محدود” آنها گفتند که نمی توانیم وکلا در این زمینه هستند و به نمایندگی از خود.

نیویورک-بر اساس موج اولیه کاهش یافته است به نظر ادعای خود را.

موج اولیه تاسیس شد و از 14 سال پیش توسط لارنس mestel می سابق بالای اجرایی در آریستا و جزیره برچسب رکورد. خصوصی برگزار شد موج اولیه رو شروع خود را با خرید نیمی از مرحوم راک استار Kurt Cobain را Nirvana فروشگاه. امروزه موج اولیه صاحب هزاران نفر از آهنگ کپی رایت از هنرمندان زنده و مرده. این منافع در آمریکا از اواخر کلاسیک پیانیست گلن گولد و هوستون, co-crating بحث هولوگرام تور برای هر دو اجرا.

شرایط استفاده از موج اولیه معاملات با Tyka نلسون و آلفرد جکسون نبوده است افشا می شود اما این شرکت بوده است اظهار حق و حقوق خود را در شاهزاده قضایی مورد. در دسامبر دادگاه تشکیل پرونده اولیه موج می گوید “می ایستد در کفش” از دو وارثان. “وجود دارد هیچ پایه و اساس قانونی برای تمایز بین منافع اولیه موج و بهره هر وارث.”

موج اولیه توافق با جکسون در حال به چالش کشیده ،

جکسون منتقل شده بود از مینه سوتا به میسوری که در آن او به خانواده پس از درگذشت شاهزاده و خود را واصل شده است در کانزاس سیتی دادگاه انحصار وراثت. در اوت. 29 Jackson تسلیم به بیماری های قلبی عروقی با توجه به مرگ او گواهی.

خانواده اش در ایالت میسوری در دادگاه گفت براده که جکسون تا به حال سابقه طولانی جسمی و مشکلات روحی و روانی از جمله بیماری پارکینسون و در زمان روان پزشکی مورد استفاده برای درمان اختلالات روانی. اسناد دادگاه نشان می دهد دو غیر ارادی تعهدات در مینه سوتا در سال 1989 و 1991 و تشخیص “مزمن پارانوئید اسکیزوفرنی.”

در تابستان گذشته جکسون وضعیت پزشکی “چنین بود که (او) تا به حال تجربه یک شکست از ذهن است که محروم (او) هوشمند عمل فراتر از اساسی ترین تصمیم گیری” بر اساس یک سند ثبت شده در contestation از جکسون را با شاون مایکل جکسون یکی از برادران خود را نه مربوط به شاهزاده.

قبل از شاهزاده درگذشت جکسون بود “قادر به زندگی مستقل” و ساکن در یک Waite, پارک, Minn. تسهیلات برای افرادی که نیاز به کمک دارید با “فعالیت های روزمره زندگی” شاون مایکل جکسون به وکیل گفت: در سند ثبت این هفته در شاهزاده و مستغلات رسیدگی در Carver County است.

مک میلان که در خدمت به عنوان یک مدیر کسب و کار به جکسون برای زمان پس از شاهزاده مرگ گفت که او “بسیار شیرین نوع انسان است. بسیار آسان برای دریافت و همراه با آسان به مانند. “او قطعا مریض بود و نیاز به مراقبت و کمک در تقریبا همه چیز او در طول سال های بعد در زندگی برای اطمینان حاصل کنید. هر که ملاقات آلفرد و در حال گفتگو فراتر از پنج دقیقه را به وضوح می دانید که.”

اما Starke میامی وکیل که نماینده جکسون در موج اولیه معامله گفت: در یک استشهاد که جکسون “آگاهانه ساخته شده تصمیم گیری” در طول موج اولیه مذاکرات است. روز قبل از جکسون درگذشت, Starke گفت که او بازدید او و جکسون “به نظر می رسد سالم و در ارواح خوب است.”

شاون جکسون در تلاش است تا Starke معلق به عنوان آلفرد املاک و مدیر این ادعا وکیل تضاد باشد. یک گواهی حصر وراثت قاضی جمعه اعلام کرد که Starke کند که درگیری, اما نمی, صدور دستور کتبی وکلای گفت. Starke نمی بازگشت تماس برای نظر.

روشن نیست چگونه ون Exel و آلفرد جکسون شد.

ون Exel زندگی می کند که در وست هالیوود کالیفرنیا و لوایح خود را به عنوان یک سرگرمی مشاور نمی تواند نظر رسیده است.

ون Exel را در نقش آلفرد جکسون و مستغلات خواهد شد به احتمال زیاد یک “استقلالی” به اصلی شاهزاده انحصار وراثت در مورد مینه سوتا گفت: وکلای آشنا با شاهزاده و مستغلات. “آن متوقف نمی شود مردم در مینه سوتا در غیر این صورت از انجام آنچه آنها نیاز به انجام” پاتریک گفت.

هنوز “این ممکن است به (Comerica) یک علت به توقف و کشف کردن آنچه در جریان است در اینجا. … برادر (آلفرد) است که هنوز هم یک ذینفع. آنها نیاز به پاسخ به این سوال: زمانی که پول پرداخت شده است که در آن آن را برود؟”

امنافزار گستر شریف دیرین زمان سرگرمی وکیل است که به نمایندگی از مایکل جکسون, مادر, کاترین در وضع خود را املاک و تعجب است که مصرف آن را تا زمانی برای حل و فصل شاهزاده امور.

“شاهزاده نوشت: بسیاری از آهنگ ها و تعدادی از آنها را می تواند تقاضای خود را به آنچه اتفاق می افتد با این ملک و مردم در اطراف آن” McMillan گفت. “آهنگ من بیشتر مرتبط با این ‘رهایی.’ من امیدوار هستم که به زودی املاک خود را آزاد خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im