اختصاص اتوبوس خطوط اصلاح 12 دقیقه خاموش رفت و آمد از Roxbury به مرکز شهر بوستون

اتوبوس سواری از اهل کشور نوبی یا حبشه مربع به مرکز شهر بوستون کردم 12 دقیقه سریعتر از شنبه که اختصاص اتوبوس و دوچرخه افتتاح خطوط در امتداد خیابان واشنگتن MBTA اعلام کرد.

“این پیشرفت به این معنی است که مردم سوار اتوبوس و دوچرخه از Roxbury می توانید به فرصت های شغلی و خدمات سریع تر و امن تر و قابل اعتماد تر,” MBTA مدیر کل استیو Poftak در بیانیه ای گفت.

نزدیک به یک مایل از جدید اختصاص داده شده اتوبوس خطوط در امتداد خیابان واشنگتن را نجات دهد 24,000 هفته سواران زمان در سفرهای خود را از اهل کشور نوبی یا حبشه مربع به مرکز شهر در حالی که ارائه مسافران “به طور قابل توجهی بیشتر قابل اعتماد” حمل و نقل, خدمات, با توجه به آزادی مطبوعات.

طولانی برنامه ریزی شده خطوط اختصاص داده شده به دوچرخه و سفر با اتوبوس به اجرا در امتداد یک ترافیک-لادن کشش از خیابان واشنگتن از هرالد خیابان به معبد محل در قلب مرکز شهر و “بسته شکاف” در امتداد دالان حمل و نقل به Roxbury.

اتوبوس خطوط اجرا شد در امتداد خیابان واشنگتن در سراسر جنوب پایان به عنوان بخشی از راه اندازی خط نقره ای در سال 2002. این پروژه که به نفع گسترش به بیش از هزاران سواران MBTA گفت.

“این پیشرفت در خیابان واشنگتن در حال انتقادی بخشی از تعهد ما برای ساخت شهر ما خیابان امن تر و عادلانه تر برای همه” گفت: شهردار مارتین والش در بیانیه ای گفت. “ارائه در این پروژه یک بخش کلیدی از رفتن بوستون 2030 شهر بوستون را در دراز مدت و جامع برنامه ریزی حمل و نقل و کمک خواهد کرد که ما ساکنان موثرتر سفر در سراسر شهرستان ما است.”

MBTA و والش دولت گفت: آنها در حال کار برای بهبود رفت و آمد برای هزاران نفر از اتوبوس سواران در Roslindale, Allston و مرکز شهر با در نظر گرفتن 58 حمل و نقل پروژه های بهبود با هدف کاهش ازدحام و بهبود قابلیت اطمینان سیستم.

برو بوستون در سال 2030 این شهر جامع حمل و نقل طرح برجسته اطمینان از حمل و نقل عمومی — اتوبوس و خدمات به طور خاص — به عنوان یک اولویت در میان ساکنان.

این دو نهاد باید تیمی اضافی در اتوبوس خط پروژه در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

“همکاری ما با شهردار والش و شهر بوستون بسیار مهم است برای ایجاد یک بهتر T و نگه داشتن ما مسافران اپراتورها و منطقه امن به عنوان مترو بوستون از بهبود از بیماری همه گیر” Poftak گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de