دفاع از قهرمان شمال شرقی چهره سرخ تاوسن در کا یک چهارم نهایی

شمال شرقی به پایان رسید فصل قوی خواهد شد اما در صورت لیگ پرطرفدارترین تیم در دور چهارم از استعمار انجمن ورزشی مسابقات است.

شمال شرقی برنده چهار نفر از آن شش به پایان 15-15 کلی و 9-9 در کا. حاکم قهرمان Huskies را در شماره 3 دانه تاوسن ببر (19-12, 12-6) در مشروب قبل از خواب روز یکشنبه (8:30 p. m.) در سرگرمی و ورزشی آرنا در واشنگتن ،

Towson برنده پنج تا از شش بازی و بسته کردن فصل با جاده برنده در فصل به طور منظم قهرمان هوفسترا و شمال شرقی. Huskies خجالت ببر 61-45 در تاوسن on Dec. 28 اما بودند مورد ضرب و شتم 75-72 یکشنبه گذشته در ماتیوز عرصه است.

“آنها در حال بازی تقریبا به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی در این کشور گفت:” NU مربی لایحه کوئن که انباشته 160 کنفرانس برنده در 14 فصل به فصل در هانتینگتون Ave.

“آنها شده اند در نوع یک خط داغ از آنجایی که ما آنها را اولین بار در اواخر دسامبر. آنها یک تیم است که ساخته شده است در تهاجمی دفاعی rebounding که واقعا به آنها اجازه داد تا به موفقیت بزرگ خود را در کا بازی.

“خود جرم شده است بسیار کارآمد هر دو در خط پرتاب آزاد و 3 نقطه خط. هنگامی که شما ازدواج با این نوع جرم با دفاع و بازگشت شما بسیار خوب باشگاه است.”

کوئن خواهد باید یک بازی زمان را به تصمیم گیری است که می تواند تاثیر قابل توجهی بر چگونگی Huskies از کرایه.

پویا دانشجوی سال اول گارد نقطه تایسون واکر بود که نام کا Rookie این هفته چهار بار دچار از هم جدا شانه خود را در تیراندازی به سمت در 77-68 پیروزی در درخل در فوریه. 22.

واکر شکن تیرانداز و بازیساز که به طور متوسط 10.6 امتیاز در هر بازی با 97 کمک و 50 دزد در 28 شروع می شود. واکر متمرکز کرده است تمام تلاش خود را در سریع نوتوانی و می خواهد بر روی زمین و حتی در یک ظرفیت محدود.

“او است که نخبگان رقیب و او می خواهد به خارج شدن از روی زمین و کمک به تیم است اما در حال حاضر او نیست پاک شده است برای تمرین پنج در و پنج و از آن خواهد شد یک بازی در زمان تصمیم گفت:” کوئن.

واکر 6-پا 160 پوند به طور کلی مطالعات عمده ای از Westbury, n. y., است خارش به بازگشت به عمل است. “من احساس بسیار خوب, و من مشغول به کار سخت و کل این هفته در تلاش برای بازگشت,” او گفت:. “اگر من می تواند بازی من بازی خواهد کرد و خواهد شد که عامل تصمیم گیری در روز یکشنبه. من انجام شده است بسیاری از مسائل به سعی و تقویت شانه من و بسیاری از در حال اجرا به ماندن در وضعیت.”

واکر در بر داشت یک راه برای کمک به این تیم حتی زمانی که او را محدود به نیمکت در لباس خیابانی.

“زمانی که من در دادگاه, من خودم الکتریکی عامل” گفت: واکر. “من فقط به ارمغان بیاورد و تمام انرژی و انجام هر چیز دیگری من می تواند به ما کمک کند برنده است.”

تاریخ رو به جلو شکیل والترز شده است یک سرویس مدیریت Huskies جرم در واکر نبود. والترز مشبک همراه با 27 امتیاز و 15 پاس گل در دو بازی گذشته در برابر جیمز مدیسون و تاوسن. این 6-6, 190 پوند والترز انجام وظایف نگهبان یک نقطه و در حالی که آوردن بیشتر rebounding حضور به موقعیت. والترز به حال 12 امتیاز و 12 تخته در برابر جیمز مدیسون.

“شکیل والترز به پایان رسید (Drexel) بازی و بازی های برگزار شده است به خوبی بر روی توپ” کوئن گفت. “او تا به حال یک بازی فوق العاده در برابر JMU و او تمام وقت در نقطه مقابل تاوسن آخرین بازی برای 35 دقیقه بر روی توپ با نه کمک و یک گردش مالی.”

شمال شرقی شده است به این کنفرانس نهایی دو فصل و سالمندان اردن رولاند و بولدن بند مصمم را به نفع خود و پیشبرد به مسابقات NCAA. رولاند منجر کا و ششم در کشور در به ثمر رساند با 22.7 امتیاز در هر بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de