توسط:
چهار شنبه, فوریه 15 سال 2020 | 6:09 PM
دفاع از WPIAL پسران کلاس یک قهرمان ناصری دبستان trailed با 12 عنوان بسیاری از نقاط در سه ماهه سوم و سپس مبارزه را به اواخر سرب و برگزار شد به شکست Clairton, 53-52 در دور اول حذفی بازی شنبه در توماس جفرسون.

پرستاران (16-7) به ثمر رساند نهایی بازی سه امتیاز زمانی که ارشد Jabriel جانسون گل کردن تک به تک برای مساوی کردن بازی 52-52 با بیش از یک دقیقه به سمت چپ و سپس ارشد Jaden Gales آمار یکی از دو پرتاب آزاد با یک و نیم دقیقه به سمت چپ برای قرار دادن شماره 5 ناصری آمادگی برای خوب است.

“کلاه من خاموش می رود به Clairton,” ناصره دبستان مربی نحمیا برزیل دوم گفت. “آن دسته از بچه ها مبارزه و به همه ما ما می تواند اداره کند. خوشبختانه بچه های ما قادر به قطع در آن وجود دارد و مبارزه و پیروزی.”

شماره 12 Clairton (13-10) تا به حال یکی از شانس بیشتری پس از یک فاصله با 9 ثانیه های باقی مانده اما ارشد Kenlein Ogletree شات در ترافیک از آرنج ضربه پشت لبه و منعکس دور به عنوان زمان منقضی شده است.

“Ogletree شات چیزی بود که ما به خود جلب کرد تا” Clairton مربی مت Geletko گفت.

ناصری دبستان شروع به پریدن کرد در اوایل Clairton با دفاع تهاجمی که مانع خرس مجبور به عکس و سیار عبور می کند به عنوان Saints led 16-10 پس از یک.

Clairton حل و فصل کردن و تحت سلطه سه ماهه دوم به عنوان فشار آن دفاع تبدیل شده بود به فوری جرم. خرس outscored ناصری دبستان 23-9 در قاب نگاهی به 10 نقطه منجر به اتاق قفل است.

“پیام ما به ما بچه ها بود و آنها گرسنه تر از ما به خصوص در سه ماهه دوم” برزیل گفت. “Firty-پنجاه توپ آنها در آن است. خیز دال آنها در آن است. چرخش آنها در آن است. ما رو گرفتار بودن تماشاگران است.”

پرستاران در نیمه دادگاه دام که لرزاند خرس و به آرامی Clairton 12-نقطه منجر شود شروع به ذوب شدن دور با حرارت از پرستاران دفاع.

“آنها ما را مجبور به حاشیه و ما نمی توانستم توپ را به وسط” Geletko گفت.

یکی دیگر از عوامل بزرگ در ناصره دبستان باز گشت بود بازی از 6-پا-6 ارشد Jabriel جانسون. او غالب بود بر روی شیشه یک نیروی زیر در دفاع و زمانی که او توپ را در بلوک های غیر قابل کنترل بود که او به ثمر رساند 12 تیم 16 امتیاز در نیمه دوم.

“او ما لنگر” برزیل گفت. “گاهی اوقات او می خواهد به انجام است به طوری که آثار آن را در برابر او. اما زمانی که او قفل شده است و او راحت و تمرکز کرده است او واقعا به ما کمک می کند.”

نه تیم را به خوبی از خط پرتاب آزاد.

ناصری دبستان بود 9 23 از موسسه خیریه خط خطی از جمله از دست رفته 1-و-1 توسط سالمندان ویلیام تیلور و نحمیا برزیل III در بازی نهایی دقیقه است.

Clairton بود 8 از 14 از خط پرتاب آزاد یک رابطه جنسی خشن, آمار, به, فرو کردن در یک نقطه پایان فصل از دست دادن.

با وجود گذشته-دوم از دست رفته شات Ogletree تا به حال یک بازی-بالا 20 امتیاز برای خرس در حالی که ارشد Wayne وید III و تاریخ دان Napper تا به حال 10 امتیاز.

تیلور اضافه شده 15 امتیاز برای پرستاران که در حال حاضر صورت شماره 13 Eden مسیحی برای سومین بار در این فصل پس از رزمندگان ناراحت گرینزبورگ مرکزی کاتولیک.

ناصری دبستان و بهشت مسیحی دو از پنج تیم از بخش 1 هنوز زنده رهبری به کلاس یک چهارم نهایی.

“آره سخت بخش” برزیل گفت. “سال گذشته ما به پایان رسید تا با شماره 1 شماره 2 و شماره 3 دانه از رفتن به پلی آف. آن است که قطعا یک بخش سخت و شما آن را آماده برای لحظه مثل این.”

همین شورشی میزبان Rebel Yell پادکست برای HSSN.

برچسب ها: Clairton ناصری دبستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im