تعویق انداختن وام مسکن خود را به دلیل coronavirus می تواند به شما هزینه

آنچه شما نیاز به دانستن در مورد محاسبه بهره اضافی هزینه ها و حفاظت از نمره های اعتباری خود را

در 17 مارس کانادا شش تا از بزرگترین بانک ها (BMO, CIBC, گلبول قرمز Scotia, TD و بانک ملی) اعلام کرد که آنها را به کار با مشتریان به ارائه “راه حل های انعطاف پذیر” برای کمک به مردم مدیریت از طریق Covid-19 بحران است. در حالی که آنها گفت: آنها را در هر وضعیت در یک مورد به صورت برجسته از خود اعلام کرده بود که برخی از افراد به طور بالقوه می تواند اعطا شش ماه تعویق در پرداخت وام مسکن خود را. این شد خبر خوش برای افرادی که ممکن است از دست داده اند کار خود را (و 1.55 میلیون مدعیان واصل شد بیش از دو هفته گذشته) و یا کسانی که ممکن است قرارداد coronavirus و نمی توانند کار کنند.

آن را نمیگیرد طولانی برای بسیاری از گیج کننده گزارش به سطح. برخی از مردم ادعا کرد که خود را به تعویق درخواست شده بود را تکذیب کرددر حالی که کارشناسان گفت که تاخیر در پرداخت هزینه مالکان هزاران نفر در بهره اضافی و به طور بالقوه خراب نمره اعتباری. بنابراین آنچه که واقعا در رفتن ؟

اول از همه شما واقعا می تواند تاخیر در پرداخت وام مسکن خود را تا شش ماه. بنا به گزارش ها بیش از 213,000 درخواست برای deferrals شده اند یا تکمیل شده و یا در میان پردازش این کشور را از بزرگترین بانک ها. به گفته رابرت McLister بنیانگذار Ratespy.com یک سایت مقایسه نرخ وام مسکن, همه شما باید انجام دهید این است که تماس با وام دهنده خود را (آماده به صبر در انتظار نگه داشته در حالی که) و درخواست برای تعویق. که تقریبا آن. “وجود دارد نه بسیاری از فرایند درگیر,” او می گوید. “در اکثر موارد حداقل برای بزرگتر وام دهندگان شما نیازی به ارائه مدرک است که شما بوده ام به منفی تحت تاثیر coronavirus.”

بخوانید: چه باید بکنید اگر شما گذاشته به دلیل coronavirus

در حالی که همه از بزرگترین بانک ها در حال حاضر به تعویق انداختن پرداخت ها به مدت شش ماه برخی از شرکتهای کوچکتر و غیر بانکی وام دهندگان (و بسیاری از مردم فراموش کرده اند وام های مسکن هستند که با بانک های بزرگ) تنها ممکن است مایل به تعویق انداختن برای دو یا سه ماه می گوید McLister. “وجود دارد برخی از اثرات اقتصادی به وام دهندگان و می توان آنها را منفی نهفته در پس این واقعا بستگی به قرض دهنده به عنوان به آنچه که شما انجام,” او می گوید.

خود را محاسبه بهره اضافی

این مهم است به یاد داشته باشید که شما باید به آن پرداخت در برخی از نقطه و این علاقه هنوز هم در جمع. و همچنین بهره انباشته در بالای دیگر علاقه بنابراین شما می توانید تا پایان پرداخت کمی بیشتر طول عمر وام مسکن خود را. چقدر شما پرداخت خواهد شد بستگی دارد که چه مقدار از وام شما را ترک کرده اند چگونه بسیاری از ماه شما تسلیم و چند سال شما باقی مانده اند و خود را استهلاک.

با استفاده از RBC را جست و خیز یک ماشین حساب پرداختاگر شما با قرار دادن $2,500 یک ماه نسبت به وام مسکن خود را باید 20 سال در سمت چپ باقی مانده خود را در استهلاک پرداخت سه درصد رای دادن و تسلیم به مدت شش ماه شما مدیون اضافی $11,508 اضافی در هزینه های مورد علاقه خود را باقی مانده استهلاک دوره است.

متاسفانه RBC ماشین حساب کامل نیست در آن وجود دارد تعدادی از متغیرهای دیگر است که می تواند افزایش یا کاهش آن پرداخت. اگر شما با بانک های بزرگ شما ممکن است نیاز به پرداخت علاقه ای که به عقب تا زمانی که مدت خود را است – و سپس آن را می شود اضافه شده به مقدار خود را با توجه – به این معنی که به لطف ترکیب مورد علاقه شما می تواند در نهایت پرداخت حتی بیشتر از آن $11,508 بسته به طول مدت خود را.

در اینجا چگونه RBC توضیح می دهد که این روند را در سایت خود:

“وجود دارد هیچ هزینه به جست و خیز پرداخت. هنگامی که شما با جست و خیز پرداخت بهره قلم, پرداخت اضافه شده است به تعادل برجسته خود را و منافع متهم شده است که مقدار. این به این معنی تعادل وام مسکن خود را افزایش خواهد یافت. پرداخت های خود را تغییر نمی دهد در طول مدت وام مسکن خود را. در عوض در تجدید مقدار پرداخت ماهانه شما را افزایش می دهد به حساب بالاتر تعادل است.”

برخی کوچکتر وام دهندگان ممکن است افزایش پرداخت های خود را درست پس از شش ماه می گوید McLister که پس از آن می تواند در نتیجه کمتر بهره پرداخت می شود بیش از استهلاک دوره است.

تصمیم شما باید مطمئن است که آیا اضافی پرداخت سود هستند بهتر است از این پتانسیل به صورت قراردادی. “فکر می کنم در مورد دیگر می گوید:” McLister. “اگر شما نمی پرداخت خود را در همه, پس از آن چه هزینه؟”

بخوانید: آیا کانادا احترام آن مستاجرها در حال حاضر ؟

سوال در مورد نمره اعتباری

شده است وجود دارد بسیاری از سردرگمی در اطراف این که آیا deferrals می تواند تاثیر نمره اعتباری خود را. در زمان عادی اگر شما متخلف با پرداخت خود را پس از آن نمره اعتباری خود را می تواند یک ضربه. اکنون انتظار این است که وام دهنده خود را نمی خواهد نشان می دهد که پرداخت شده است از دست رفته اما تعدادی از کارشناسان همچنان به ابراز نگرانی در مورد آن.

McLister خواسته Equifax اعتبار نظارت آژانس, چگونه وام دهندگان ممکن است درمان معوق پرداخت. در اینجا پاسخ خود را: “در صورتی که اطلاعات furnisher باعث امداد های اعتباری و یا پرداخت تعویق برنامه های موجود برای آن مصرف کنندگان را به انتخاب کردن از ساخت پرداخت های ماهانه در طول همه گیر Equifax انتظار این است که اطلاعات furnisher را بر روی سیستم خود را به اطمینان حاصل شود که آن را در گزارش هر گونه موهن/از دست رفته و اطلاعات پرداخت به دفاتر اعتباری است که misaligned با این برنامه آن را اجرا کرده است.”

به عبارت دیگر Equifax انتظار دارد که وام دهندگان نمی خواهد ثبت نام پرداخت از دست رفته به عنوان نوع پرداخت از دست رفته است که تاثیر نمره اعتباری خود را. دوباره شرکت ها ممکن است درمان این متفاوت, بنابراین وام دهنده خود را بپرسید اگر هر گونه پرداخت های از دست رفته تاثیر نمره خود را.

وام مسکن تعویق برنامه مثل این یکی بی سابقه است و در کل این فوق العاده است که در آن ارائه شده است. اگر شما قادر به پرداخت خود را در طول COVID-19 بحران پس از آن شما باید. با سهام در حال حاضر شما ممکن است درآمد بهتر بازگشت پول خود را با پرداخت کردن بدهی های خود را. به علاوه شما نمی خواهید به پرداخت بهره اضافی اگر شما لازم نیست که. آن هم فقط خوب امور مالی شخصی عمل به پرداخت کردن وام مسکن خود را هر چه زودتر به جای بعد.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de