در کنگره ایالات متحده رشیدا Tlaib است عذرخواهی برای booing وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در یک مبارزه انتخاباتی برای وزیر بهداشت ، برنی ساندرز شب جمعه یک انفجار که تکرار تفرقه طبیعت 2016 دموکراتیک اولیه و یک بار دیگر نشان داد که چگونه متلاشی حزب باقی می ماند و تنها چند روز قبل از سال 2020 آیووا قفقاز.

“در این مثال من اجازه ناامیدی من با وزیر امور خارجه آخرین نظرات درباره سناتور سندرز و هواداران خود را دریافت کنید بهترین من” Tlaib D-Mich., توییتی شنبه “شما همه خواهر-در-خدمات عمومی و جنبش ما سزاوار بهتر است.”

Tlaib بود بر روی صحنه با کنگره ایالات متحده Pramila Jayapal D-بشویید. و همکار “تیم ملی” عضو Ilhan Omar, D -, Minn. در Clive, آیووا, زمانی که یک مدیر به ارمغان آورد کلینتون در اظهارات اخیر در مورد Sanders.

“هیچ کس او را دوست دارد. هیچ کس می خواهد به کار با او. او هیچ چیز انجام می شود” کلینتون گفت: سابق او دشمن برای نامزدی حزب دموکرات در مستند جدید. “او یک سیاستمدار حرفه ای. این همه فقط مزخرف و من احساس می کنم خیلی بد است که مردم به آن است.”

حتی به عنوان مدیر انجمن به حضار گفت: “ما در حال رفتن به boo,” Tlaib قطع با تاکید بر “بو” که کشید به سلامتی.

“همه شما می دانید من نمی تواند آرام باشد. ما قصد داریم به boo,” Tlaib گفت. “متنفر بسته خواهد شد تا روز دوشنبه هنگامی که ما پیروزی است.”

Tlaib نگاه به انجام کنترل خسارت در رشته توییتهایی شنبه.

“من فوق العاده عاشق این جنبش است که ما کمپین #NotMeUs ایجاد کرده است. این باعث می شود من حفاظتی بیش از آن” او گفت:. “اما من می دانم که چه چیزی در خطر است اگر ما متحد کردن بیش از یک نامزد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و من قصد دارم به انجام همه چیز ممکن است به اطمینان حاصل شود که برگ برنده برنده نیست در سال 2020 است.”

ساندرز نیز نامیده می شود در هواداران خود را به تجمع در اطراف این حزب نامزد احتمالی گفت: در ایندیانوولا “اگر ما برنده نیست ما برنده و من می دانم که هر نامزد دیگر همان را انجام خواهد داد.”

حتی به عنوان ساندرز و Tlaib به دنبال de-تشدید مدیر کمپین فیض مکارم پرسیدم رشیدا شما همه خوب است. ما عاشق شور و شوق خود را و اعتقاد. را تغییر ندهید.”

شعله ور شدن از تنش طولانی از سال 2016 خاموش یک روز که در آن چند تن از 2020 آرای انتخابات ریاست جمهوری لعنتی کمیته ملی حزب دموکرات برای از بین بردن دهنده آستانه از آن بحث مدارک هموار کردن راه برای سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار میلیاردر است که خود بودجه پیشنهاد خود را به نوادا مرحله.

“DNC نمی تغییر قوانین برای اطمینان از خوب و متنوع نامزدها می تواند در بحث مرحله. آنها نباید تغییر قوانین اجازه دهید به یک میلیاردر در ایم” به گزارش ایسنا ، الیزابت وارن.

اما همانطور که وارن و چند تا از رقبای خود مسابقه در اطراف Hawkeye دولت روز شنبه در ساخت مورد خود را به عنوان فرد مناسب برای متحد کردن دموکرات ها در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ناظران سیاسی گفت: آشکار است اختلاف در درون حزب خوبی جواب نمی.

“دموکرات ها همچنان به اثبات آنها ناتوان هستند به عنوان یک حزب در تعریف خود در سال 2020 و در پیدا کردن یک روشن صعودی پیام در مورد جایی که آنها می خواهند به این کشور گفت:” استراتژیست جمهوری خواه پاتریک گریفین.

“این احتمالا می تواند در یک زمان بدتر” گفت: Todd کمربند مدیر دانشگاه جورج واشنگتن سیاسی مدیریت برنامه اضافه کرد که این اختلافات می تواند به “تولید برخی از بد خون” در میان آیووا caucusgoers دوشنبه شب.

“این است که به تضعیف و آن را مشکل تر برای طرفداران یک نامزد به پرتاب حمایت خود را پشت سر شخص دیگری اگر آنها نمی تواند به 15 ٪” زنده ماندن آستانه, او گفت:.

استراتژیست جمهوری خواه مایک Dennehy گفت: “تفرقه در میان دموکرات ها بدتر از من تا کنون دیده ام. این حملات از هر نامزد تنها تشدید این موضوع به یک نقطه که در آن آن را بسیار مخاطره آمیز است که آنها ممکن است قادر به گرد هم می آیند و پس از وجود یک نامزد.”

هرالد خدمات سیم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net