3 دقیقه پیش

رئیس کمیته ملی حزب دموکرات به نام پنج شنبه برای بازشماری آرا در حزب botched آیووا قفقاز به عنوان سوال جدید پدید آمده در مورد یکپارچگی آرا شمارش در اولین مسابقه از سال 2020 ریاست جمهوری.

“کافی است به اندازه کافی” رئیس حزب تام پرز گفت: در توییتر. “با توجه به مشکلاتی که پدید آمده در نماینده انتخاب طرح و به منظور اطمینان از اعتماد عمومی به این نتایج من هستم و خواستار آیووا حزب دموکرات به بلافاصله شروع یک recanvass.”

در این بیانیه آمد که دولت و حزب نزدیک شدن به پایان یک هرج و مرج شمارش آرا آغاز شده است که دوشنبه شب. نرم افزار خرابی مسدود شدن خطوط تلفن و اشتباهات در این نامزدها باید تبدیل آیووا مسابقه به عمده خجالت برای حزب دموکرات به عنوان آن را به دنبال تجمع در اطراف یک رقیب برای اجرا مقابل رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

با 97 درصد از حوزه گزارش خود را به دولت محول تعداد پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., فقط یک شارب جلوتر از ایالت ورمونت برنی ساندرز 26.2 درصد به 26.1% به دنبال ماساچوست ایالت Elizabeth Warren, 18.2% سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن 15.8 درصد و ایالت مینه سوتا ctq, 12.2%.

در عین حال ساندرز اعلام کرد پیروزی در یک کمپین جلوگیری شنبه در نیوهمپشایر اشاره کرد که او در واقع می خواهم برنده بیشترین آرا را در هر دو دور رای گیری در آیووا قفقاز و در نهایت باد با همان تعداد از نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها که Buttigieg خواهد شد. او به نام نامزدها “یک پیچ است.”

“برخی از 6000 بیشتر مردم آیووا نمایندگان شان بیرون آمد و در جلسه شب برای حمایت از ما از نامزدی انتخابات از هر کس دیگری,” او گفت:. “و هنگامی که 6000 بیشتر مردم می آیند را برای شما در یک انتخابات از نزدیکترین حریف ما در اینجا در شمال انگلستان تماس بگیرید که یک پیروزی است.”

به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه که نتایج منتشر شده توسط دولت بودند سرند با تناقضات ریخته شک در این که آیا دقیق نتیجه نهایی افراد ممکن خواهد بود. برخی از برگه رای نمی اضافه کردن برخی از حوزه اختصاص داده شده اشتباه تعدادی از نمایندگان به برخی نامزدها و دولت را گزارش نتایج نیست تمام بازی گزارش حوزه این گزارش گفت:.

آیووا دموکراتیک رئیس Troy قیمت منتشر شد بیانیه ای در روز شنبه که نه آدرس تماس از پرز برای بازشماری. او گفت: حزب آماده است به ممیزی کاغذ سوابق آن جمع آوری شده از حوزه صندلی در آیووا 99 شهرستانهای اگر هر یک از ریاست جمهوری, کمپین درخواست بازشماری آرا به عنوان مشخص شده در آن نماینده های انتخاب طرح. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا هر کمپین را درخواست بازشماری.

قیمت تصریح کرد که “این گزارش در شرایطی دوشنبه شب بودند غیر قابل قبول” گفت: حزب “شناسایی تناقضات در داده ها و استفاده ما از کار برکنار شده و پرونده های کاغذی به سرعت تصحیح اشتباهات آن. این یک فرایند مداوم در هماهنگی نزدیک با حوزه و صندلی و ما در حال کار پشتکار به گزارش نهایی 54 حوزه به عنوان نزدیک به نهایی گزارش به عنوان امکان پذیر است.”

دولت حزب “در مراحل پایانی است در جمع آوری برکنار مواد از همه 1,756 حوزه از جمله دست-جمع آوری مواد از همه 99 شهرستان که در حال ایمن ذخیره شده در Des Moines,” او گفت:.

صرف نظر از اینکه یکی طول می کشد محل را شکست به گزارش نتایج قابل اعتماد پس از سه روز افزایش تماس ها برای دموکرات ها به رها کردن آیووا قفقاز به عنوان افتتاحیه مسابقه در نامزدی ریاست جمهوری روند. آیووا اصلی عملکرد در گذشته شده است برای تولید یک ثروت باد آورده از پوشش رسانه ای و کمپین کمک های مالی برای کسانی که به خوبی و به درایو نامزدها که کار ضعیف به رها کردن مبارزه است.

اما Buttigieg شده است قادر به به طور کامل سرمایه گذاری در آنچه ممکن است غیر منتظره پیروزی و هیچ نامزد ترک کرده است در این مسابقه است.

“وجود دارد هیچ کلمه ای برای چه فاجعه آمیز آن شد و گفت:” جو Trippi یک استراتژیست که زد دموکرات هوارد دین 2004 مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور. “چیزی نزدیک به آن ، آن را باور نکردنی snafu با مفاهیم.”

هنوز آیووا دموکرات ها در حال مبارزه برای حفظ خود آستین ، نقش مهمی در انتخابات ریاست جمهوری علی رغم طولانی شکایت که عمدتا سفید روستایی دولت ضعیف است نماینده به طور فزاینده ای متنوع و شهری-محور ،

“آن کار نمی کند بزرگ این بار اما بیایید از آن را یاد بگیریم و برویم” گفت: Jean Hessburg سابق ایالت آیووا, پارتی, مدیر اجرایی. “من یکی به پرتاب نوزاد را با آب حمام.

“در قفقاز بوده است و همیشه خواهد بود به عنوان مثال بزرگ از دموکراسی در آن بهترین — مردم صحبت کردن در مورد مسائل مردم صحبت کردن به هر یک از دیگر افراد در واقع شرکت در روند رای گیری,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im