دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری با شدت بهم زدن تهمت را از دست داده و کوروناویروس در کارولینای جنوبی بحث

دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری با چکش جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بر دست زدن به او از رمان coronavirus شیوع باعث فرمانده کل قوا را به توییتر برای دفاع از دولت او در طول روز با مناظره ریاست جمهوری در کارولینای جنوبی است.

“CDC و دولت من در حال انجام یک کار بزرگ از دست زدن به کروناویروس از جمله خیلی زود بسته شدن مرزهای ما به مناطق خاصی از جهان است. آن را مخالف با حزب دموکرات “هم به زودی” اما معلوم شد که درست تصمیم” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که هفت تن از رقبای خود sparred روی صحنه در چارلستون.

او ادامه داد: “مهم نیست که چگونه به خوبی می کنیم اما دموکرات ها صحبت نکته این است که ما در حال انجام بد. اگر ویروس ناپدید شد فردا آنها می گویند ما واقعا ضعیف و حتی بی کفایت ، عادلانه نیست, بلکه آن است که آنچه در آن است. تا کنون راه ما تا به حال یک مرگ. اجازه دهید آن را نگه دارید که راه!”

مقامات بهداشت فدرال روز سه شنبه گفت که شیوع کروناویروس است به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر — و آن است که یک سوال دیگر از اگر اما زمانی که.

بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان آلوده شده با این ویروس و بیش از 2700 نفر به طور عمده در چین است. وجود دارد حداقل 53 مورد در ایالات متحده, اما هیچ مرگ و میر گزارش شده در اینجا.

چند تن از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری ارائه برنامه ای برای رسیدگی به این ویروس سهشنبه شب در حالی که به طور همزمان کوبیدن مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت پیشنهادی کاهش به مراکز کنترل بیماری و بهداشت و خدمات انسانی در آینده بودجه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست کرده است $2.5 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای مقابله با ویروس است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ذکر شده دولت اوباما در تلاش برای جلوگیری از شیوع ابولا در سال 2014 و افزایش CDC بودجه.

“من می تواند بر روی گوشی با چین و روشن ما در حال رفتن به نیاز به در خود کشور است. شما باید به باز شما باید روشن باشد. ما را به می دانم آنچه در ما وجود داشته باشد با شما و اصرار بر آن و اصرار اصرار اصرار می شود.” “من می توانم آن را انجام داده است. هیچ کس اینجا تا به حال با آن سر و کار بین المللی با هر یک از این رهبران جهان. من تنها یکی است.”

به گزارش ایسنا ، برنی ساندرز jabbed مغلوب ساختن پیشی جستن برای گفتن coronavirus خواهد برود با ماه آوریل است.

“این که آیا یا نه مسئله این است که تغییر آب و هوا و واضح است که این یک بحران جهانی نیاز به همکاری های بین المللی و یا بیماری های عفونی مانند coronavirus نیاز به همکاری های بین المللی ما باید به کار و گسترش سازمان بهداشت جهانی بدیهی است که ما باید مطمئن شوید که CDC NIH ما بیماری های عفونی بخش به طور کامل تامین می شود” ساندرز گفت. “این یک مشکل جهانی است. ما باید به کار با کشورها در سراسر جهان به آن را حل کند.”

به گزارش ایسنا ، ctq گفت: “آنچه ما باید انجام دهید این است مطمئن شوید که ما برای درمان آن دسته از آمریکایی ها است و آنها در یک قرنطینه وضعیت ما نمی خواهیم به افشای اما ما می خواهیم به آنها کمک کند.”

او خواست بینندگان به وب سایت CDC را به آموزش خود را در مورد کوروناویروس.

Klobuchar نیز گفت: او را “هماهنگی بهتر در طول ریاست جمهوری من بود و بهتر برای آینده همه گیر و برای آماده شدن برای این یکی. من می خواهم که بهتر است روابط با متحدان ما.”

به گزارش ایسنا ، الیزابت وارن که قبلا منتشر شد یک برنامه برای دست زدن به یک بیماری عفونی شیوع آیا فرصتی برای صحبت در این بخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>