دموکرات جدید $3T coronavirus لایحه افزایش کمک های دولت ضروری کارگران

توسط لیزا MASCARO و اندرو تیلور

واشنگتن (AP) — مجلس نانسی پلوسی, رونمایی از بیش از 3 تریلیون دلار coronavirus بسته کمک سهشنبه ارائه حدود 1 تریلیون دلار برای ایالات و شهرستانها “hazard pay” برای کارگران ضروری و دور جدیدی از پرداخت پول نقد به افراد است.

خانه انتظار می رود که برای رای دادن بر روی بسته بندی به عنوان به زودی به عنوان جمعه اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفته است: “ضرورت است.” سنا خواهد صبر کنید تا بعد از روز یادبود به عمل می کنند.

“ما باید به فکر می کنم بزرگ برای مردم در حال حاضر” پلوسی گفت: از بلندگو را در کاپیتول. او گفت: “نه بازیگری است که گران قیمت ترین دوره است.”

خطوط کشیده شده همه گیر پاسخ از کنگره خواهد آزمون مجلس نمایندگان و سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — واشنگتن به عنوان هدایت بحران با سلامت کشور و امنیت اقتصادی در خطر است.

به اصطلاح قهرمانان قانون از دموکرات های اطراف ساخته شده است نزدیک به 1 تریلیون دلار برای کشورهای شهرستانها و قبیله ای دولت برای جلوگیری از اخراج متمرکز عمدتا در $375 میلیارد دلار برای کوچکتر برون شهری و روستایی شهرداری تا حد زیادی از سمت چپ قبل از خود اسکناس است.

این لایحه ارائه خواهد شد دور تازه $1,200 مستقیم کمک نقدی به افراد, افزایش تا 6000 $در هر خانوار و راه اندازی یک $175 میلیارد مسکن کمک صندوق برای کمک به پرداخت اجاره و رهن. وجود 75 میلیارد دلار بیشتر برای ویروس تست.

آن را ادامه خواهد داد از طریق ژانویه به 600 $در هر هفته افزایش مزایای بیکاری. این می افزاید: 15% افزایش برای مواد غذایی تمبر و جدید برای کمک به پرداخت کارفرما مورد حمایت و پوشش بهداشت و درمان. برای کسب و کار آن را فراهم می کند یک کارمند حفظ اعتبار مالیاتی.

وجود دارد $200 میلیارد در “hazard pay” برای کارگران ضروری خط مقدم بحران است.

رهبر اکثریت Steny Hoyer گفت: لایحه “آماده خواهد شد” برای تماس با قانونگذاران در واشنگتن برای رای دادن.

اما 1,800-صفحه بسته است عنوان مستقیم به مجلس سنا موانع. جمهوری خواهان مجلس سنا در حال برنامه ریزی برای رای دادن در هر جدید امداد تا ماه ژوئن پس از یک روز یادبود زنگ تفریح.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به امضا و به قانون نزدیک به 3 تریلیون دلار در کمک های تصویب شده توسط کنگره است.

مک کانل در روز سه شنبه به نام ظهور دموکراتیک لایحه بزرگ “لیست خشکشویی از حیوان خانگی اولویت است.” او گفت: این چیزی است که “معاملات با واقعیت است.”

این بسته جدید گسترش برخی از مقررات قبلی کمک های بسته و می افزاید: آنهایی که جدید است.

وجود دارد دیگر منابع جدید از جمله از 25 میلیارد دلار برای ایالات متحده خدمات پستی. راهنما وجود دارد برای سال 2020 سرشماری. برای انتخابات ماه نوامبر این لایحه را فراهم می کند $3.6 میلیارد دلار برای کمک به مقامات محلی آماده برای چالش های رای گیری در طول بیماری همه گیر.

محبوب و دستمزد حفاظت از برنامه موجب شده در گذشته صورتحساب را یکی دیگر از 10 میلیارد دلار به اطمینان حاصل شود زیر در خدمت کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی دسترسی به کمک های مالی از طریق یک فاجعه برنامه وام.

برای بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی وجود دارد یکی دیگر از 100 میلیارد دلار تزریق برای کمک به پوشش هزینه های اضافی و کمک برای بیمارستان ها در خدمت جوامع کم درآمد.

وجود دارد یکی دیگر از $600 میلیون دلار بودجه برای مقابله با این موضوع از گسترش سریع این ویروس در دولت فدرال و زندان همراه با 600 میلیون دلار در کمک به پلیس محلی بخش برای حقوق و تجهیزات

مک کانل گفت: او در حال کار با کاخ سفید در مراحل بعدی. اولویت خود را به اطمینان حاصل شود هر بسته شامل مسئولیت برای حمایت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و کسب و کار است که در حال بازگشایی. مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود برای دیدار سه شنبه با گروهی از جمهوری خواهان مجلس سنا.

“من فکر نمی کنم ما هنوز احساس ضرورت اقدام بلافاصله” مک کانل به خبرنگاران گفت: اوایل این هفته در کنگره.

به عنوان متحده وزن خطرات بهداشتی از دوباره باز کردن مک کانل گفت: کشور نیاز به “تجدید قوا و پیدا کردن یک توسعه پایدار در میانه زمین بین کل مستند و در کل حالت عادی.”

بالا نوروزی صراحت رد خانه بیل. “چه نانسی پلوسی است پیشنهاد هرگز به تصویب مجلس سنا گفت:” از سوی دیگر ، جان Barrasso وایومینگ سوم-رتبه جمهوری خواه.

سناتور. John Cornyn R-تگزاس گفت: “من فکر نمی کنم وجود دارد یک حس فوریت را در حال حاضر.” او اشاره کرد که در حال حاضر تایید شده پول هنوز نشده “رفته بیرون.”

سنا به تازگی بازگشایی آن طرف کنگره آمریکا در حالی که در خانه باقی می ماند تا حد زیادی توقیف با توجه به نگرانی های بهداشتی.

سناتور شده در جلسه هفته گذشته پس از رای گیری در مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدهای قضایی و اجرایی مواضع و مسائل دیگر. سنا اکثریت 53-عضو جمهوری خواه مجلس سنا همایش نشست های منظم آن را luncheons ترین روز گسترش سه به یک جدول برای فاصله اجتماعی. دموکرات ها در حال برگزاری توسط تلفن. بسیاری از سناتورها, اما نه همه با پوشیدن ماسک.

حداقل یک دوجین افسر پلیس و دیگر کارکنان باید آزمایش مثبت برای این ویروس و حداقل یک سناتور لامار الکساندر ایالت تنسی است که در انزوا در خانه پس از قرار گرفتن در معرض از کارکنان عضو که تست مثبت است. دیگر قانونگذاران باید حدودا در داخل و خارج از قرنطینه.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر هشدار داد که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره جمهوری خواهان “آهسته رفتن” بیشتر کمک آنها خواهد بود تکرار پرزیدنت هربرت هوور را “ولرم” پاسخ به رکود بزرگ.

پلوسی است حفر در یک مبارزه اعتقاد داشتند دولت فرمانداران و شهرداران شهرستان حمایت دموکراتیک تلاش است.

“به کسانی که نشان می دهد یک مکث من می گویند گرسنگی نمی کشد یک مکث اجاره بها را ندارد یک مکث” پلوسی گفت: اواخر وقت روز دوشنبه در MSNBC. “ما یک نیاز است. آن را به یاد ماندنی.”

__

آسوشیتد پرس نویسندگان آلن فرهم و متی دالی در واشنگتن و نیک Riccardi در دنور, کلرادو., کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de