دموکراتها سیاسی رانده حرکت به اصلاحات پلیس بر زمین لرزان

ماساچوست دموکرات ها می رویم سیاسی مسیر خطر ناک در تلاش برای سرعت ram از طریق پلیس لایحه اصلاحات لود شده با آنتی اجرای قانون اقدامات مانند محدودیت واجد شرایط ایمنی.

لیبرال دموکرات به قانونگذاران هستند بنابراین قصد عبور خود را تیتر-ایجاد اصلاحات است که آنها از دست داده ایم در هدف نهایی — عبور یک اصلاحات واقعی قانون است که محافظت از شهروندان به عنوان به خوبی به عنوان پلیس خوب.

این لایحه ممنوعیت استفاده از chokeholds توسط پلیس و جلوگیری از دهها.

اما بخش واجد شرایط ایمنی محافظت می کند که مقامات دولتی از دعاوی مدنی است جذاب به لیبرال ها که در حال اضطراب به از بین بردن و یا به شدت محدود کردن عمل است. که باز کردن درب به پلیس آب گرفتگی با دعاوی مدنی.

اما وزش حزب دموکرات و جمهوری خواهان در حال حاضر گرفتن تهوع — ترس یک واکنش رای دهندگان در پای صندوقهای رای است. و این باعث یک هشدار از بالا حمایت از پایان واجد شرایط ایمنی در کنگره ایالات متحده Ayanna Pressley.

پشمالو بین نژاد های مختلف تزریق می شود خودش را به دولت خانه مناظره در روز یکشنبه گفت: “در آن آمده است به من توجه است که بسیاری از مخالفان در حال تلاش برای تضعیف این لایحه است.”

هر چه اتفاق می افتد, آن را بسیار بعید است که محافظه کارانه تر خانه را همراه با لیبرال تر دولت اوباما و بیل.

مجلس رابرت herm n. crab می گوید او قصد دارد به نگه مجازی جلسات عمومی در لایحه قبل از قانونگذاران هر گونه اقدام یک حرکت است که تضمین می کند که درایو سریع به فشار از طریق پایان دادن به واجد شرایط ایمنی شده است به طور موقت متوقف شده است.

چه یک ایده رمان — ورودی از مردم است.

فقط حرکت را از طریق لیستی از 145 اصلاحات در این لایحه در مجلس سنا و روشن است که برخی از آنها باید کمی با بهتر policing اما بسیاری انجام با عضو کمیته نیروهای مسلح سنا.

یکی از اصلاحات در پلیس اصلاحات لایحه ایجاد یک “کمیسیون ویژه برای ارتقاء و جشن Juneteenth روز استقلال.” نه یک ایده بد خود را در آن اما پلیس اصلاحات ؟

یکی دیگر اصلاح خواهد ایجاد یک “کمیسیون ویژه برای بررسی تبعیض نژادی در مسکن.”

یکی دیگر اصلاح خواهد ممنوعیت-knock حکم.

نیز وجود دارد pro-پلیس اصلاحات در آن وجود دارد, اما کسانی که به احتمال زیاد خواهد شد در صورت رد.

ماساچوست ائتلاف پلیس و اجرای قانون دیگر گروه روز دوشنبه خواستار تعلیق بحث در این لایحه با استناد به عدم وجود ورودی از پلیس از جمله سیاه و لاتین افسران.

این گروه ادعا می کنند آنها ساخته شده “تماس های متعدد” به دولت از سوی دیگر ، سونیا چانگ دیاز, D-بوستون حامی این لایحه اما آنها نادیده گرفته شد.

و دولت از سوی دیگر ، دین Tran, R-فیچبرگ ترین ارشد آمریکایی آسیایی انتخاب رسمی در دولت به نام دموکرات لایحه “بیمار تصور و سیاسی رانده شده” — مناسب توضیحات برای چه می گذرد در خانه دولت.

“چه شما بدانید در مورد نژادی و بی عدالتی و نابرابری” Tran خواسته خود را عمدتا سفید همکاران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im