Dems’ پیشنهاد مجموعه ایالات متحده برای سال مالی فاجعه

مترقی قانونگذاران را در بر داشت یک راه برای مالی خرید اینترنتی از coronavirus حتی بدتر با صرف پیشنهاد که بیشتر زین این کشور با خرد کردن بدهی.

سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا همراه با سن. برنی ساندرز من-Vt., و ماساچوست از حزب دموکرات ایالت Ed Markey معرفی قوانین جمعه که به آمریکایی ها را که در زیر $120,000 یک سال 2000 $در یک ماه تا COVID-19 بحران است.

این می آید بر روی پاشنه از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مراقبت عمل می کنند که فرستاده محرک چک برای کمک به شهروندان در مقابله با مالی ویرانی coronavirus باعث شده و سناتور’ حرکت است آشکار بیت از یک upsmanship در انتخابات سال است.

“مراقبت عمل به آمریکایی ها یکی از مهم-زمان پرداخت اما آن را روشن بود که تقریبا به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیازهای تاریخی این بحران است.” هریس در بیانیه ای گفت.

این قانون پیشنهادی ماهانه بحران اقتصادی حمایت عمل باعث می شود یک نقطه از گسترش ثروت در مورد آن را تا آنجا که می توانید بروید.

برای یک, هر متحده ساکن که در دیدار درآمد آستانه خواهد به دست آوردن پرداخت که آیا او و یا او ثبت اظهارنامه مالیاتی. افراد بی خانمان و پرورش جوانان همچنین می توانید پرداخت. و این لایحه همچنین مانع جمع بدهی از تصرف هر یک از پول است.

پرداخت خواهد شد عطف به ماسبق از مارس سال 2020 و در ادامه تا سه ماه پس از وزیر بهداشت و خدمات انسانی تعیین کننده است که سلامت عمومی اضطراری به پایان رسیده است.

ما هیچ ایده زمانی که تماس خواهد آمد. حتی اگر واکسن توسعه یافته است تا پایان سال جاری این امر نیاز به پرداخت که نمی خواهد اتفاق می افتد همه در یک بار. این پرداخت می تواند به خوبی گذشته از یک سال و یا بیشتر است.

“ارائه در محدوده زمانی معین پرداخت های ماهانه است که مستقیم ترین و کارآمد مکانیزم اقتصادی برای ارائه کمک به کسانی که بیشتر در معرض این بحران به ویژه خانواده های کم درآمد جوامع مهاجر و ما فرفره و خدمات کارگران” Markey گفت. “من افتخار می کنم به پیوستن به سنسور. ساندرز و هریس در تماس تکراری با لينک مستقيم پول نقد است.”

باز کردن اقتصاد و مردم به کار است که بسیار بهتر مکانیسم های اقتصادی امداد و نیست ما را برای فاجعه پایین خط.

چرا که پول — و ما به دنبال در تریلیون دلار — برای آمدن از جایی.

“ما هیچ پول ما را هیچ بارانی روز حساب ما هیچ حساب پس انداز. سه تریلیون دلار است که ما در حال حاضر به تصویب است خیالی پول” رند پل سناتور. R کن., گفت: فاکس نیوز.

خیالی پول آسان است به صرف به ویژه هنگامی که شما با توسل به رای دهندگان. اما بررسی واقعیت را مجبور به پرداخت می شود.

اگر متحده همچنان به نگه داشتن اقتصاد خود را تعطیل با توجه به coronavirus پل گفت: وجود خواهد داشت یک “فاجعه اقتصادی” از آنجا که دولت فدرال در حال حاضر بسیار عمیق در بدهی.

و ما در حال قرض گرفتن این پول از کشور چین, او گفت:.

ایالات متحده گزارش صرف حدود 6 تریلیون دلار در coronavirus پاسخ و ما نه از جنگل است. درآمد کاهش یافت در هر دو دولت و در سطح ملی و حتی زمانی که اقتصاد باز می کند تا آن را برای مدتی به حفاری خودمان را از قرمز.

چگونه است آن را محتاطانه به صرف تریلیون ها بیشتر زمانی که ایمنی اولیه-net برنامه هنوز نیاز به بودجه در زمان کمبود درآمد?

ماهانه بحران اقتصادی حمایت قانون را به خوبی بازی مترقی رایگان-پول-برای-همه مجموعه است. اما چه برنامه ای برای گرفتن در بالای همه که بدهی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de