اگر دموکرات ها ندارد, استانداردهای دوگانه آنها می خواهم که هیچ استاندارد در همه.

فقط نگاه در راه آنها وحشیانه حمله دادستان کل لایحه بر بیش از وزارت دادگستری مداخله در بسیار خشن صدور حکم توصیه راجر سنگ دیرین دانشیار رئیس جمهور است. حزبی دادستان رسیدگی به این پرونده — سه نفر از آنها در خدمت “دریافت مغلوب ساختن پیشی جستن” مشاور ویژه روسیه تحقیقات — توصیه می شود هفت تا نه سال حکم زندان برای سنگ برای دروغ گفتن و ادعا شاهد دستکاری.

به هیچ وجه این اتهامات را توجیه چنین حکم زندان — سال بیش از یک متجاوز را دریافت کنید — و یا حتی یک دزد بانک.

به DOJ کاملا توجیه برای دخالت در اذیت و آزار سیاسی از سنگ نه تنها حزبی دادستان همانطور که ما اکنون می دانیم یکی از سرب منصفه به عنوان به خوبی. که داور داوران را foreperson کمتر شده است نشان داد در بسیاری از رسانه های اجتماعی پست به عنوان یک برگ برنده دشمن ارسال در برابر رئیس جمهور و حامیان او. او هرگز نباید اجازه داده شده به خدمت در هیئت منصفه سقط جنین از عدالت در حال حاضر باعث سنگ وکلا به تقاضای یک محاکمه جدید.

اما هیچ کدام از آن متوقف شد بیش از یک هزار سابق وزارت دادگستری کارکنان و دیگر “نفرت مغلوب ساختن پیشی جستن” دموکرات از جمله سناتور. الیزابت وارن از رفتن پس از Barr.

وارن سطل آشغال بار در طول های اخیر سی ان ان مصاحبه و توییتی “کنگره باید فورا عمل برای مهار ما lawless دادستان کل. Barr باید استعفا یا استیضاح. و کنگره باید با استفاده از قدرت هزینه پال خواستار قطع بودجه دولت AG اقتدار به تداخل با هر چیزی که بر مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان خود و یا خود را در انتخابات است.”

بسیاری از در سمت چپ و در #FakeNews رسانه ها نیز مورد رئیس جمهور برای به tweeting در مورد این پرونده و متهم او را از دخالت در دادگاه های کیفری. اما البته هیچ یک از آنها گریه ناپاک زمانی که رئیس جمهور سابق باراک اوباما و یا پس از آن-دادستان کل Loretta Lynch دخالت در مسائل حقوقی مربوط به دوستان و همکاران.

نگاهی 2016 FBI تحقیقات به هیلاری کلینتون rogue ایمیل. اوباما نمی نشستن در حاشیه و نه لینچ. دور از آن. رئيس جمهور سابق ساخته شده یک بیانیه عمومی گفت: کلینتون ساخته شده اند ممکن است “اشتباه” اما او نادرست از اطلاعات طبقه بندی شده نیست تهدید امنیت ملی است. بدون شک که با صدای بلند سیگنال به مقامات FBI برای رفتن آسان در رفیق هیلاری.

لینچ همچنین ملاقات با رئیس جمهور سابق بیل کلینتون در آسفالته روز قبل از همسرش FBI مصاحبه. لینچ همچنین دستور James Comey سابق FBI مدیر نه به مراجعه به کلینتون ایمیل بررسی به عنوان یک جنایتکار “بررسی” اما نه به عنوان یک “موضوع” برای به حداقل رساندن بالقوه جنایی قرار گرفتن در معرض در بحبوحه انتخابات ریاست جمهوری 2016.

چرا هیچ “خشم” از سوی دیگر ، وارن و دیگران را پس از آن ؟

آدریانا کوهن است که در سراسر کشور همزمان نویس و مفسر تلویزیون. ببینید adrianacohen.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im